סוגי שיש – קנייה מהיבואן

המטבח הוא אחד החללים החשובים ביותר בכל בית, ורובנו נוהגים לבלות בו לא מעט זמן במהלך היום.

לכן, ברוב המקרים חשוב לנו מצד אחד שהוא יהיה פונקציונלי ויהיה נוח ונעים לעבוד ולשהות בו. מצד שני, גם למראה יש משמעות רבה.

על כן, בחירת שיש מטבח צריכה להיעשות תוך מחשבה והגעה להחלטה שתהיה פרקטית ואסתטית גם יחד, שתענה כראוי על הצרכים הבסיסיים כמו גם על ההעדפות העיצוביות שלנו.

סוגי שיש למטבח – הסוגים העיקריים

קיימים מבחר של סוגי שיש בדמות אבנים טבעיות לצד חומרים סינטטיים שמשמשים ליצירת משטחים במטבח, הנה מידע אלמנטארי על העיקריים והנפוצים שבהם:

גרניט – סלע טבעי המגיע ממחצבות, חומר קשה וחזק במיוחד ובעל עמידות גבוהה בפני חום ועקב כך בפני התבקעות; בצבעיו הכהים אינו רגיש כלל לספיגה ולכתמים, ובטכנולוגיות הקיימות היום, כמעט ואינו רגיש כלל גם בצבעיו הבהירים וזאת עקב טיפול אשר עובר המשטח המלוטש בו נמרחת שכבה של נוזל דבק שיש שקוף ("רזינה"), אשר אוטמת את האבן לחלוטין ומונעת לחלוטין ספיגה באבנים אלו.

ראוי וחשוב לציין כי הדבר אינו גורף לגבי כלל המשטחים הבהירים המצויים בקרב יבואני או מפעלי שיש והוא ייחודי לשיש ניר צבי, שבעצם לוקחת על עצמה את האחריות גם על חומרי הגלם וגם על העבודה.

עובדה זו יוצרת בעבור הלקוח רשת ביטחון, בה הוא רגוע, היות וגוף אחד לוקח אחריות כללית על כל העבודה והוא אינו עומד מול יבואן מצד אחד ומול יצרן מצד שני, כאשר אחד עשוי במקרה של תקלה להתנער מאחריות עקב כך שאינו ספק האבן.

אבן קיסר – אבן סינטטית, חזקה וחסרת נקבוביות שפותחה בארץ, אבן קיסר היא עמידה בפני כתמים וחיידקים, והיא לא מאבדת ברק (אלא בתנאי חוץ או חשיפה לשמש).

ניתן לבחור בין צבעים במרקם אחיד לבין שילוב בין גוונים שונים, ויש אפשרות לעצבה במבחר צורות על מנת להתאימה לאזור מסוים בחלל; ישנם עוד סוגי שיש למטבח, אך אלה הם הפופולאריים והנפוצים שביניהם.

לפני שתבחרו שיש מטבח בואו לבחון את האפשרויות המרשימות ביותר

חברת ניר צבי, שפועלת כבר ארבעים שנה בתחום, מתמחה הן בייצור והן בהתקנת מוצרי שיש ואבן למטבחים וחדרי אמבטיה כמו גם שיש למדרגות, ספי חלון ועוד.

החברה עושה שימוש במיטב טכנולוגיית הייצור ובצייני לייזר לדיוק מרבי. אנו מקפידים לספק ללקוחותינו מוצרים ברמה הכי גבוהה שישנה.

כך שאם אתם נמצאים בשלב סקירת סוגי שיש למטבח ומעוניינים להגיע להחלטה נבונה שתענה כשורה על הצרכים האישיים שלכם, אתם מוזמנים לערוך הכרות עם היצע רחב ומלאי זמין, וליהנות מייעוץ ושירות מקצועיים ביותר.

השאירו פרטים באתר או התקשרו כעת באמצעות מספר הטלפון.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!