איך בוחרים שיש למטבח מודרני

מטבחים מודרניים הם למעשה מטבחים שיכולים להיות אקלקטיים כל עוד נשמרים בהם כמה מאפיינים מסוימים, או מטבחים שיש להם קו אחיד ששומר על עיצוב מסוים. עיצוב מודרני פירושו פונקציונליות שמשולבת גם באסתטיקה מאוד נקייה ומדויקת, לא מתעגלת ולא מגולפת, חומרים שאינם חייבים להיות טבעיים וחמים. המטבח המודרני יכול להיות בשימוש משפחה שאוהבת לבשל ולארח, כמובן, מבלי לוותר על החמימות המתבקשת, אבל לצד זה תהיה בו הקפדה על כמה עקרונות שבלעדיהם הסגנון יזלוג לכיוון הרומנטי, הווינטג'י או הכפרי, ולא זו הכוונה. הכוונה היא בעיקר למטבח חדשני, שמכוון פניו לכמה שיותר תחכום ועדכניות. אם אתם בתהליך של חידוש מטבחים או שוקלים לשפץ את המטבח (שהשיש הוא חלק בלתי נפרד ממנו), להלן כמה רעיונות לבחירת שיש למטבח מודרני, לפי העיצובים והעקרונות שתבחרו לו.

איזה שיש יתאים למטבח מודרני?

  • שיש סינתטי למטבח סינתטי – אם משיקולי תקציב ואם משום שאתם פשוט אוהבים את המראה של החומרים המעובדים והלא טבעיים, יש לכם אפשרות להתאים לארונות שיש סינתטי. יש חומרי שונים שמהם מכינים שיש כזה וחלקם אפילו חזקים. עם זאת, רצוי לדעת שיש להם את המגבלות שלהם ושהם אינן מחזיקים מעמד לכל החיים כמו שיש רגיל, שיש טבעי. היתרון שלו הוא מחירו הזול והעמידות שלו לספיגת חומרים שהיא קריטית במיוחד במטבח. עם זאת, הוא לא תמיד עמיד בפני חומרי הניקוי שמקובלים היום. עוד על סוגי שיש למטבח..
  • אבן קיסר – כמעט מונח יסוד בעולם המטבחים. אבן פופולרית מאוד למי שרוצה שיש חזק ויפה שאפשר ללטש אותו משום שהוא מחומר קוורץ, עמיד וחזק, ניתן לעיצוב ומגיע בכמה צבעים. עיצוב מודרני מתאים לו משום שאפשר ללטש אותו לכל מראה שרוצים להקנות לו. כשהוא משמש לא רק למשטחי עבודה במטבח אלא גם לחדרי אמבטיה, ריצוף וחיפוי, הוא מקנה לבית גם מראה יוקרתי אחיד ומתוחכם מאוד.
  • שיש יצוק – פסגת העיצוב המודרני היא להתקין חלקים במטבח שיצוקים יחד ומבטיחים לכם לא רק יופי אלא גם עמידות ונוחות. במקרה הזה, יוצקים שיש וכיור ביחד כך שמקבלים מקשה אחת יציבה שאינה חדירה למים בין החיבורים, והיא בעלת מראה ייחודי מאוד. מדובר בעיקר משיש שמיוצר מפולימר אבל אפשר גם להוסיף אבן גיר והכי חשוב – הוא מגיע במידות ובצורות שאתם רוצים. זה מה שמבטיח מראה ייחודי, חדשני ויוצא דופן כמובן.
  • שיש אוניקס – שיש מרהיב שהוא אמנות בפני עצמה בגלל הצבעים והאפשרויות שגלומות בליטוש שלו. המודרניות שלו מתבטאת בהעזה להכניס שיש מאבן יפהפייה ולא שגרתי כזאת למטבח ולעשות ממנה משטח עבודה שפשוט עושה את המטבח למשהו אחר לגמרי. כשמתאימים לכך ארונות בצבעים התואמים למרקם הטבעי של אבן זו מקבלים יצירה מודרנית שימושית ומפתיעה.
  • גרניט פורצלן – שיש למטבח מודרני בעיקר בגלל מגוון הצבעים שלו וההתאמה הגבוהה לכל מה שקורה במטבח המודרני. מתאים לכל סוגי השימושים במטבח, יציב וחזק ולכן יעמוד בכל סוגי החומרים המודרניים והשימושים שעושים בו היום.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות