אי למטבח מבית שיש ניר צבי

העלייה ברמת החיים והירידה במספר שעות העבודה השבועיות גרמו להתפתחות מואצת של תרבות הפנאי, בעיקר במדינות המערב. חלק מתרבות הפנאי הוא הבישול על כל צורותיו וגווניו.

ההתעסקות בכלי האוכל, כלי הבישול וחומרי הגלם השונים הפכה לחלק עיקרי מטקס הבישול.

עיצוב החדר שבו מתבצעת העבודה השתנה בהתאם לשינויים בתפיסה.

על מנת לייעל את העבודה וליצור תחושת מרחב, מעוצבים חלק מאזורי הבישול בצורת אי למטבח.

כלומר, משטח העבודה איננו צמוד לקיר, אלא נמצא ממש במרכז החדר.

אי במטבח מבית שיש ניר צבי והבישול כהצגה

אם בעבר היה הבישול תהליך שעורר פחות עניין והמוצר הסופי היה במרכז, הרי שנכון להיום עם אי למטבחים, הבישול עצמו נהפך לאטרקציה.
אי למטבח כולל בדרך כלל את משטח העבודה ואת הכיור ומאפשר להכין את המזון בקלות. לעיתים משטח אי במטבח כאמור מחובר לאחד הקירות ולעיתים הוא מנותק ועומד בפני עצמו.

השיש במשטח עבודה של אי מטבח עשוי תמיד מחומרים עמידים בפני לחות, כימיקלים, שריטות, מכות וחום קיצוני הנובע מהנחת מגשים או מחבתות חמות במיוחד על גבי המשטח.

חומרים כמו גרניט או אבן קיסר עדיפים על פני חומרים רכים יותר דוגמת שיש טבעי או אבן, שעלולים להינזק ו/או לאבד מהברק והיופי שלהם.

אם אתם מתלבטים לגבי האפשרויות השונות ברכישת אי מטבח, ישמחו המומחים של שיש ניר צבי לסייע לכם בבחירת החומרים המתאימים. למידע נוסף על שיש למטבח.

אי למטבח והנוחות בעת הכנת המזון

מעבר לאסתטיקה ולעיצוב האטרקטיבי של החלל באזור הבישול, עיצוב בצורת דלפק למטבח הופך את כל תהליך הכנת המנות העתידות להיות מוגשות לאורחי הבית ולדייריו, לנוחה בצורה יוצאת דופן. בראש ובראשונה – כשיש אי במטבח, הכל נמצא בטווח השגה, כולל כלי הבישול התלויים על גבי מתקנים ייעודיים מעל למשטח העבודה, הכיריים וחומרי הגלם והתבלינים המצויים בתוך המגירות שמתחתיו.

עיצוב בצורת אי למטבח והשלכותיו

דלפק שיש למטבח דורש חלל גדול יותר מהרגיל המוקדש לאזור, או לחילופין צירוף של המטבח לחדר המגורים. הסיבה פשוטה – עיצוב כאמור משתמש רק בצורה מוגבלת בקירות, בעוד שבמטבח קונבנציונלי אזור הבישול ומשטח העבודה מתרכזים במטבח.

אי למטבחים כמשטח עבודה כאמור חייב להיראות במיטבו תמיד, כיוון שהוא חשוף גם לעיני המשתמש מהחוץ.

לפיכך אי במטבח חייב להיות עשוי מחומרים איכותיים ומעוצבים היטב, על מנת שפגעי הזמן, שריטות, מכות או שימוש בכימיקלים וחומרי ניקוי שונים לא יפגע בהם.

אנשי המקצוע של שיש ניר צבי יסייעו לכם לבחור חיפוי שיש למטבח מהחומרים הטובים והאיכותיים ביותר לבניית משטח העבודה שלכם.

אנשי המקצוע של החברה יסייעו לכם גם בביצוע עבודות המדידה וההכנה לבניית דלפק למטבח וכמובן יתקינו עבורכם את המשטח במהירות וביעילות הגדולים ביותר. החברה מצטיינת במיוחד בעמידה בזמנים ובעבודה מקצועית.

החברה קיימת מזה ארבעה עשורים ומאחוריה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים.

האמינות הגבוהה, העמידה בזמנים, המקצועיות והאיכות ללא פשרות הם המאפיינים העיקריים שלה. החברה הינה מעבד מורשה של אבן קיסר, מה שמעניק "ראש שקט" עבור לקוחות החברה, אשר יכולים להיות שקטים לגבי מתן אחריות מקורית של אבן קיסר.

אם אתם בהליכי בניית בית או בתהליך שיפוצים ומעוניינים לבנות אי מטבח, פנו למומחים של שיש ניר צבי. המוצרים שמציעה החברה הם באיכות הגבוהה ביותר, וזמני האספקה וההתקנה הם מדויקים.

החברה מחזיקה מלאים גדולים של אי למטבח מבית שיש ניר צבי בזמינות תמידית, מה שמאפשר לה לעמוד בזמני האספקה שקבעה.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!