שיש למטבח מבית ניר צבי – קנייה מהיבואן

המאה העשרים הביאה איתה שינויים ניכרים באורחות החיים. אחד הבולטים שבהם הוא ביחס לחדר שבו מתבצעים הבישולים עבור דיירי הבית והאורחים.

חדר זה עשה את דרכו באיטיות ובהתמדה מאזור נפרד בבית למעמד של חדר מרכזי בבית שבו מתרכזות פעילויות משפחתיות שונות ולכן בחירת שיש למטבח הוא תהליך שחשוב להיעשות בשום שכל.

השימוש במשטחי שיש למטבח החל בתחילת המאה העשרים, ומאז חלה התקדמות רבה בתחום. בהמשך נעשו ניסיונות בחומרים שונים, כאשר שיש גרניט הוא המוצלח ביותר מבין כל סוגי שיש למטבח, היות וחומר זה הוא טבעי לחלוטין, קשה ואינו חשוף לפגיעה של נזקי שמש או כימיקלים והצבעים שלו אינם דוהים.

נכון להיום ניתן להשיג משטחי שיש למטבחים הן מחומרים טבעיים והן מחומרים סינתטיים כמו שיש אבן קיסר. לכל אחד מאלה יתרונות וחסרונות, כשהחומר הטוב ביותר לשיש למטבח מבחינת היחס עלות – תועלת. מוזמנים לראות אצלנו באתר מגוון דוגמאות של סוגי שיש למטבח מבית ניר צבי.

  • סוגי שיש למטבח
  • בחירת שיש
  • טיפים לעיצוב אי במטבח
  • מה השיש במטבח שלכם אומר עליכם
  • שיש קיסר
  • שיש קיסר

משטח שיש למטבח מחיר והקשר שלו לסוג המשטח

בשני העשורים האחרונים במדינת ישראל ובעולם המערבי בכלל, ישנה מצוקת אדמות בערים הגדולות.

עקב כך, על מנת לנצל מקום מרבי לאכלוס, הפכו הדירות לקטנות יותר ויותר, מה שהפך את המטבח המודרני לחלק אינטגראלי מהסלון או מיתר חלקי הבית ורואים אותו מכל מקום. מ

כאן נובעת ההשקעה הגדולה כיום במטבחים וכמובן במשטחי השיש.

כיום, חלק ניכר מתכנון האזור המוקדש להכנת המזון, הבישול והאפייה בבית, קשור בתכנון משטח העבודה והתפקוד שלו. לשם כך ניתן למצוא, נכון להיום, מגוון רחב של סוגי משטחי שיש למטבח מחומרים שונים (שיש גרניט למטבח, שיש אבן קיסר), בעלי כושר עמידות שונה ויתרונות רבים, בהתאם לצרכים.

חלק ממשטחי העבודה הללו עשויים מחומרים טבעיים ומקוריים. חלק אחר ממשטחי העבודה עשוי מחומרים סינתטיים. לכל סוג שיש למטבח מחיר שונה. מחירן של האבנים השונות מורכב מכמה פרמטרים ובהם: נדירות האבן, צבעה, ארץ מוצאה וכן עלויות המשלוח שלה לישראל. כמו כן במשטחים סינתטיים נקבע המחיר על ידי יצרני האבן הסינתטית דוגמת אבן קיסר.

הטכנולוגיה המודרנית הקיימת בשיש ניר צבי מאפשרת ייצור שיש למטבחים ברמה גבוהה מאוד, בעלי מראה יוקרתי ובגוונים רבים ויחד עם זאת בעלי כושר עמידות רב במצבים קיצוניים של חום, לחות, חומציות ולכלוך. דוגמאות לשיש למטבח תוכלו למצוא אצלנו באתר.

משטחי עבודה מחומרים טבעיים ויוקרתיים יהיו, מן הסתם, יקרים יותר. הסיבה לכך היא בעיקר העובדה שחומרים אלה נדירים יחסית וההפקה שלהם לא קלה. עם זאת, השרידות של חלקם גבוהה והם יכולים להחזיק מעמד מאות שנים ואפילו יותר (ההוכחה הטובה ביותר היא פסלים או מבנים מצופים שיש שהחזיקו מעמד קרוב לאלפיים שנה).

שיש למטבח
שיש למטבח מבית ניר צבי – כיצד לבחור שיש למטבחים?

התאמת צבע: ככלל, התאמת צבע של סוגי השיש למטבח היא התלבטות לא קלה. אם תבחרו לשלב שיש אבן קיסר למטבח, היות ומדובר באבן סינתטית  הבחירה קלה, הצבעים הומוגניים ומשתנים לעתים רחוקות בלבד. אולם, כאשר מדובר באבנים טבעיות דוגמת גרניט, בחירת הצבעים הינה מורכבת יותר עבור מי שאינו מנוסה בכך ועל כן היא דורשת ראייה מרחבית. לשם כך עומדים לשירותכם המומחים של שיש ניר צבי, אשר ישמחו לסייע לכם בכל התלבטות.

בחירת החומר – סינתטי, שיש או גרניט? השיש הינו אבן גיר רכה ששימושה נפוץ בעיקר כשיש לאמבטיהשיש למדרגות, וכו'. לעומת השיש, משטחי עבודה סינתטיים וכמו כן משטחי גרניט בנויים ומיועדים במיוחד לשימוש בתנאי שחיקה קשים, כאשר באבן הסינתטית דוגמת אבן קיסר ישנן מגבלות לשימוש בתנאי מזג אוויר הכוללים שינויי טמפרטורה קיצוניים וכמו כן חשיפה לשמש, אשר תגרום במשך הזמן לדהיית הצבע המקורי. מומחי שיש ניר צבי עומדים לרשותכם וישמחו לסייע לכם לבצע התאמה מושלמת לצרכים שלכם מתוך מבחר הדוגמאות של שיש למטבח מבית ניר צבי שאנו מציעים.

ככלל, אסור להניח על משטחי העבודה סירים או עצמים אשר פולטים חום גבוה ובפרט כאשר מדובר באבן סינתטית, היות והדבר גורם להתפשטות של החומר ולהופעתם של סדקים. אמנם ידוע כי אבן הגרניט היא אבן חזקה מאוד ומרבית האנשים נוטים לחשוב כי ניתן להניח על גביה עצמים חמים, אך אנו בשיש ניר צבי ממליצים לקהל לקוחותינו, למרות היכולת הנדירה של הגרניט לעמוד בתנאי חום, לא להביאה לקצה היכולת.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!