מפעלי שיש

כל אחד מעוניין להעניק לביתכם מראה ומגע עיצובי מובחרים, אחרי הכל זהו המרחב הפרטי ביותר שלכם, להפוך את המטבח שהוא מהחשובים שבחדרי הבית, לפונקציונלי ונוח אך לתת לו את התחושה החמימה והמזמינה של הבית, לתת למשטחי האמבט בוהק של הדר וניקיון,
לעצב מדרגות פנימיות המחברות את אגפי הבית באופן שמעניק לבית איכות עיצובית לצד בטיחות ונוחות.

לביצוע מושלם שתואם את ציפיות החלום שלכם יש צורך בשני מרכיבים חיוניים, בחירה בגוון וסוג האבן שמלהיבים אותכם, וביצוע מקצועי שייתן בידכם את האבן במידות המבוקשות ובגימור המלוטש.
בשניהם תזדקקו לשירות מפעל שיש מקצועי לעילא, שלו מלאי רחב ומרשים שיפקח את עינכם, ויכולתו הביצועית חסרת פשרות.

צוות מפעלי שיש מקצועיים יוכלו להצביע לכם על האבן האידיאלית לצורך ולתקציב שלכם, אם זו אבן אוניקס מרהיבה המגיבה לאור, או אבן גרניט טבעית ויוקרתית, או בין אם זו משפחת האבנים המלאכותיות כמו אבן קיסר נוצצת וגמישה לעיצוב.

צפו בגלריית שיש למטבח

יתרונותיו של מפעל שיש מקצועי

קיימים מפעלים רבים בתחום השיש בארץ, לכאורה קל לבחור ולהזמין שיש ולקבל תוצאות מספקות, אך זוהי טעות גדולה להסתפק בממוצע בתחום מבלי להתרשם קודם לכן באפשרויות העומדות בפניכם.

מפעלי שיש רבים מחזיקים מלאי מצומצם של מבחר אבנים, יכולות טכנולוגיות שאינן מנצלות את הכלים השונים הטובים ביותר בענף, וביכולות מקצועיות סטנדרטיות בלבד.
אך אנו יודעים שאבן איכותית תשרת אותכם שנים רבות ולכן חשוב להתאים לה ביצוע איכותי שידגיש את יתרונותיה.

מפעל שיש ניר צבי אחראים לספק לכם מבחר רחב, מגוון, ואיכותי של אבני שיש, אוניקס, גרניט, שיש קיסר, ואבנים נדירות ויקרות מציאות, תוך עמידה בקריטריונים הבלתי מתפשרים של הקפדה בבחירת חומרי הגלם האיכותיים ביותר ממקורות ידועים ומובחרים בעולם כולו.

החברה היא בעלת מוניטין ידוע וכן ותק של 40 שנות פעילות, מעבדים מורשים של אבן קיסר והיכולת להעניק ביצוע מדויק ברמת גימור הנשענת על טכנולוגיית צייני לייזר, ויכולת עיבוד של אומנים בתחום.

אנו נשמח לשרת אותכם בחלל התצוגה שלנו ולאפשר לכם להתרשם מדוגמאות יכולתנו המקצועית, מסוגי האבן השונים ולייעץ לכם לפי הצרכים הספציפיים שלכם.
כנסו אל האתר שלנו ותקבלו מידע בנושאי עבודות השיש שלנו ובחירת האבן המתאימה לטעמכם.

למחירון שיש >>

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!