איך להתאים את צבע השיש למטבח?

משפצים או בונים? חולמים על סביבת עבודה פונקציונאלית ודקורטיבית כאחד בחלל המטבח? בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים לבחירת צבע משטחי השיש למטבח מאת שיש ניר צבי

הליך התכנון והעיצוב של המטבח הביתי

תכנון ועיצוב של מטבחים ביתיים הינו הליך מקצועי נפוץ המיושם במסגרת עבודות שיפוץ נרחבות בשטח הדירה או במסגרת עבודות בנייה של בתים פרטיים. הליך זה מלווה במספר החלטות אותן תדרשו לקבל, לרבות, הסגנון העיצובי של ארונות המטבח, גודל וסגנון אריחי הקרמיקה לחיפוי קירות המטבח, סוג השיש המיועד למשטח העבודה והחלטות נוספות שכל אחת מהן תשפיע (בצורה כזאת או אחרת) על נראות המטבח ואופן השימוש בו.

קבלת החלטות נכונות – משטחי שיש למטבח

בכל הנוגע לבחירת סוג וצבע של משטחי השיש למטבח, ההחלטה שלכם אמורה להתקבל רק לאחר שכבר בחרתם את הסגנון העיצוב של ארונות המטבח ואת גודל וסגנון אריחי החיפוי. כמו כן, ההחלטה בנוגע לבחירת השיש חייבת להיעשות בהתאם למספר פרמטרים שונים כמו למשל גודל חלל המטבח, הצבעים השולטים בסביבת המטבח, סגנון אריחי החיפוי בהם בחרתם לחיפוי קירות המטבח, הכיור בו בחרתם, גוון משטחי הריצוף (כולל מדרגות שיש) בחלל המטבח, סוג השיש והתאמתו לצורכי העבודה האופיינית לכם בסביבת המטבח הביתי, גופי התאורה המותקנים בסביבת המטבח והיקף מקורות האור הטבעי במטבח.

סקאלת צבעים מגוונת

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של משטחי שיש למטבח מסוגים שונים (גרניט, שיש קיסר, שיש חברון, קוריאן, שיש אוניקס ועוד), כאשר בכל סוג תוכלו למצוא סקלת צבעים עשירה ומגוונת ומבחר עצום של טקסטורות. היצע זה מאפשר לכל אחד ואחת מכם לבחור את הגוון והסגנון הנכון של משטחי השיש לסביבת המטבח.

סקלת הצבעים המוצעת לכם בתחום משטחי השיש למטבח נעה בין משטחי שיש בהירים (עד לרמת שקיפות) לבין משטחי שיש כהים ובתווך ביניהם תוכלו למצוא עשרות גוונים שונים. אז כיצד תבחרו בצבע הנכון? להלן מספר רעיונות לכך:

ניגודיות- אחת מהדרכים לבחירת צבע השיש למטבח היא באמצעות יצירת ניגודיות בין הצבע השולט במטבח לבין הגוון של משטח העבודה משיש. בחירת הצבעים המנוגדים תיצור עבורכם חלל עבודה מרשים, דרמטי ומסוגנן כאשר צבע ארונות המטבח שונה בערכיו מ-גוון השיש.

הרמוניה-דרך נוספת לבחירת גוון השיש לסביבת המטבח הביתי היא באמצעות יצירת הרמוניה עיצובית בין הצבע השולט במטבח לבין צבע משטח העבודה משיש. במקרה זה, גוון השיש חייב להיות מותאם לערכי הצבע השולט במטבח והוא למעשה משלים אותו.

בחירת צבע לשיש – התייעצות עם מומחים

במידה וגם אתם עומדים לקבל החלטה בנוגע לצבע השיש למטבח, אנו ממליצים לכם לקבל את החלטתכם רק לאחר שקיבלתם החלטה סופית שנוגע לסגנון העיצובי של המטבח והצבע העתיד לשלוט בו ורק לאחר שהתייעצתם עם אנשי מקצוע המתמחים בהתאמת סוגי שיש שונים לסביבת המטבח הביתי.

בטרם פנייתכם לאנשי המקצוע בתחום, אנו ממליצים לכם לצלם את סביבת המטבח הביתי בטלפון הנייד, להשיג תמונה של המטבח המיועד אותו אתם מתכוונים להתקין בשטח הדירה (או תמונה של המטבח הקיים). במהלך פגישת הייעוץ שלכם עם משווקי השיש המתמחים בנושא, אנו ממליצים להיחשף לקטלוג הצבעים העומד לרשותכם ולבחון מספר שילובים והתאמות בין הגוונים המוצעים לכם לבין סביבת המטבח הרצויה לכם. במידת הצורך, בקשו מיועצי המכירה להגיע אליכם הביתה עם מספר דוגמאות מיניאטוריות של משטחי השיש בגוונים הרצויים לכם ובדקו את התאמת הצבעים.

הגוון בו תבחרו חייב להיות מותאם למכלול העיצובי של חלל המטבח ולכן אל תמהרו לבחור בצבע המועדף עליכם אלא אפשרו לאנשי המקצוע להיות מעורבים בהליך הבחירה.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות