שילוב של שיש עם פסיפס במטבח

מי שבונה בית חדש או משפץ דירה קיימת משפיע סכום ניכר, מתוך כלל התקציב, בבנייה של המטבח על כל מרכיביו. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא העובדה שאנו נמצאים במשך שעות רבות במטבח, טורחים על הכנת מאכלים ומטעמים לכל בני הבית ולכן חשוב שהמטבח יהיה פונקציונלי ויפהפה.

עיצובו של המטבח הביתי

בשנים האחרונות חל מהפך בעיצובו של המטבח. הלקוחות אשר נעזרים בדרך כלל במעצב פנים, בוחרים בסגנון עיצובי מודרני, קלאסי, כפרי או סגנונות אחרים ובהתאם לכך בוחרים כל טפח ברחבי המטבח. המטרה היא ליצור סינרגיה אופטימלית בין הריצוף, נראותם של ארונות המטבח, אריחי החיפוי מוצרי החשמל כמו מקרר, תנור וכיריים, הכיור וכל שאר הפריטים שיש לתכנן את מיקומם במרחב.

שיש במטבח

אחת השאלות המרכזיות היא איזה סוג שיש להתקין- גרניט או אבן קיסר ובאיזה גוון. מגוון משטחי השיש מאפשר לכל לקוח לבחור שיש מבין עשרות אופציות בצבעים בהירים, בהירים עם עורקים צבעוניים באין ספור וואריאציות, או משטחי שיש כהים כמו אפור או שחור שהוא מאד פופולרי לאור האלגנטיות שהוא משרה בכל מטבח.

חיפוי הקירות במטבח באריחי פסיפס

הימים שבהם הודבקו אריחים רגילים בגוונים שונים או עם איורים חלפו וכעת ברוב המטבחים מדביקים סוגים חדשים לחלוטין כמו אריחי זכוכית הקיימים במבחר צורות וגוונים שחלקם שקופים ומקצתם אטומים.

הטרנד החדש בתחום החיפוי הוא אריחי פסיפס אשר מודבקים על קירות המטבח. יופיים של אריחי הפסיפס הוא בכמה רמות של אסתטיקה מעל כל האריחים האחרים. זו הסיבה שהפסיפס נראה במקומות יוקרתיים כמו בבריכות שחייה בשלל גוונים. 

במטבח מתאימים אותו לשיש כך שהם יצרו יחד טקסטורה מעניינת וסינרגיה בין שני הפריטים הבסיסיים הללו. אפשר להדביק כמה אריחי פסיפס שכולם הם בגוון זהה כמו פסיפס זכוכית, פסיפס של חלוקי נחל בגווני ענבר, ירקרק או שחור ופסיפס צדפים. 

יצירת אמנות במטבח

בנוסף לכך, קיימת אפשרות לתכנן ציור ספציפי של דמות כלשהי, פרחים, עלים או כל צורה אהובה ואת הציור מרכיבים מחלקים צבעוניים של פסיפס. בדרך כלל, משתמשים בכמה צבעים וכך מרכיבים בזהירות ובתכנון מדוקדק את הציור באופן רוחבי מעל השיש לאורך המטבח. בדרך זו שהיא לא פשוטה לעשייה, בונים יצירת אמנות מדהימה על קיר המטבח. 

תמיד אחד הגוונים של האבנים הקטנטנות יותאם באופן מקסימלי לצבע הדומיננטי של השיש כמו לבן, שמנת או שחור וגם הגוונים האחרים יתאימו לצבע או לאחד מצבעיהם של העורקים שנראים במקומות שונים לאורכו של השיש וכך יוצרים נראות אקסקלוסיבית ואלגנטית.

אם גם אתם מעוניינים בחיפוי יוצא דופן על קירות המטבח, דברו אתנו או הגיעו לאולם התצוגה ונציע לכם אופציות שיהפכו את המטבח שלכם למטבח הכי יפה בכל העיר!

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות