כל מה שרציתם לדעת על כיור מובנה אינטגרלי

לשלל הכיורים בביתנו מגוון של תפקידים חשובים. בעוד במטבח הכיור משמש אותנו לשטיפת ירקות ופירות, נטילת ידיים, שטיפת כלים ושאר הכנות, הכיור בחדר האמבטיה והשירותים עוזר לנו לשמור על היגיינה ולהתרענן בכל בוקר מחדש.

רבים מהאנשים חושבים כי מה שחשוב בחללים בהם יש כיור הם אלמנטים אחרים כמו משטחי עבודה, מקלחון, מכשירי חשמל אך למעשה בחירת סוג הכיור והדרך שבה אנו משלבים אותו בחלל משפיעה באופן ישיר על הנוחות שלנו באותו החלל, על הפונקציונליות בו וכמובן שגם על העיצוב. במאמר הבא נעסוק בכל מה שרציתם לדעת על כיור מובנה אינטגרלי.

מהו כיור מובנה אינטגרלי?

כיור מובנה הוא כיור ״בילד אין״ כלומר הוא חלק בלתי נפרד ממשטח האבן אותו אנו מעצבים. תהליך שיוף ייחודי מאפשר ללקוח להנות ממגוון סוגי כיורים מעוצבים בהתאם לגודל ולעומק הנדרשים.

כיור מובנה אינטגרלי – יתרונות

  • עיצוב ייחודי, ניתן לייצר כיורים מובנים במגוון של צורות – כיור מובנה עגול, מרובע, מלבני וכדומה.
  • שלל חומרי גלם – ניתן לבחור בין סוגים שונים של אבן או שיש לאמבטיה ולמטבח, החל משיש סינטטי ועד למשטחי שיש טבעיים. כך למעשה אפשר לבחור את הכיור בהתאם לסגנון העיצובי של הבית בין אם בחרנו בסגנון מודרני, כפרי או משולב.
  • התאמה ספיציפית לצרכי הלקוח – כאמור, יתן לייצר כיור מובנה על פי הצרכים של הלקוח ועל פי גודל החלל.
  • רמת עמידות גבוהה – מדובר בכיור שנשאר לאורך עשרות שנים, תמיד ניתן לחדש את מראה האבן ללא כל בעיה. הכיור לא נסרט או מוכתם ולכן ההשקעה היא לטווח הארוך מה שחוסך לנו זמן ועלויות בהמשך.
  • מראה אחיד – בשונה מכיורים אחרים, בכיור אינטגרלי מובנה ניתן לשמור על גוון אחיד בין משטח האבן שבחרנו לבין הכיור, זאת משום שהכיור ממשיך את קו השיש בצורה חלקה.
  • נוחות – את הכיור המובנה קל לנקות שכן אותם חומרי ניקוי בהם אנו עושים שימוש לניקיון המשטח, ישמשו אותנו גם לכיור.

בנוסף, כיור אינטגרלי מובנה מאפשר לנו להשיג התאמה בין עיצוב הכיור לעיצוב החלל – המטבח או חדר האמבטיה ולבחור בחומר גלם איכותי איכותי כמו גרניט, שיש או קוריאן.

לסיכום, אין ספק כי ההחלטה איזה כיור לשלב כחלק ממשטח העבודה של המטבח או משטח השיש בחדר האמבטיה משפיעה על הנראות הכללית של החלל,  העיצוביות והשימוש היומיומי בתוכו. המפעל שלנו קיים כבר למעלה מ-40 שנה כאשר אנו מייבאים, משווקים ומייצרים עבודות שיש ואבן בטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר בעולם. נשמח לסייע לכם בהתאמת פתרונות עיצוביים לסוגי המשטחים השונים לצד הכיור תוך התייחסות ספציפית לצרכים שלכם.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות