ריצוף לבית – יתרונות של שיש לעומת חומרים אחרים

תהליך בחירת ריצוף לבית עבור החללים השונים כולל בתוכו בחינת חומרי גלם שונים דוגמת שיש, פרקט, גרניט פורצן, קרמיקות וכדומה. בפוסט הבא בחרנו לעסוק קצת בנושא של ריצוף לבית ולתאר את היתרונות של ריצוף השיש לעומת חומרים אחרים.

מראה עשיר ויוקרתי

כידוע בהשוואה לחומרי גלם אחרים במצבים רבים השיש נחשב לריצוף יקר יותר, אך אין ספק כי המראה שלו מפצה על המחיר וכי מדובר בהשקעה לטווח ארוך, יש יאמרו לכל החיים. לשיש מראה אלגנטי, יוקרתי וייחודי. הוא מתאים הן לחללים פנימיים כמו הסלון למשל והן לחללים חיצוניים כמו הכניסה לבית.

משתלב בהרמוניה עם כל סגנון עיצובי

שיש יכול להתאים לבתים בסגנון מודרני, בתים בסגנון קלאסי וגם לבתים בסגנון כפרי במטרה לשבור קצת את מראה העץ שנוטה לעתים להיות כבד מדי. הוא מעצים כל רהיט וכל גוף תאורה, יוצר אחידות והרמוניה. בנוסף, השיש מגיע במגוון של סוגים, צבעים וטקסטורות. כל אריח שונה מהשני מה שמעניק לו מראה ייחודי והסיכוי שתמצאו בית או דירה עם שיש זהה לשלכם, נמוך עד מאוד. ניתן לבחור בין שיש במראה מבריק, מאט, מותז חול ועוד.

אינו רגיש לשריטות, עמיד וחזק

בשונה מחומרי ריצוף לבית אחרים, השיש איננו נשרט בקלות. הוא שומר על מראה חלק ובוהק. בנוסף ריצוף לבית משיש איננו נשבר בקלות לכן כאמור מדובר בהשקעה לטווח ארוך.

מסייע לשמור על איזון בטמפרטורות

מכיון ובישראל אנו סובלים ממזג אוויר חם שלעתים עלול להעיק, השיש הוא פתרון מצוין שכן הוא מסייע לשמור על טמפרטורות נמוכות ולכן הוא מצוין לאקלים שלנו וזה מורגש במיוחד באזורים חמים ולחים מאוד. על השיש תמיד ניתן יהיה ללכת יחפים, זאת בשונה מעץ מלא או בטון הנוטים להתחמם.

חומר אקולוגי

השיש מצוי בטבע בשפע ולכן הוא איננו עובר תהליכים סינטטיים הפוגעים באוזון ושומר על סביבה ירוקה ולכן מושלם לבתים הדוגלים בבנייה חדשנית החוסכת באנרגיה.

לסיכום, ריצוף לבית כשיש, מהווה מגוון של יתרונות הן עיצוביים והן פרקטיים והוא מתאים להתקנה במגוון של חללים.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות