איך מורידים עובש משיש וסביבת המטבח

עובש בשיש ובסביבת המטבח עלול להיות מעיק מאד, לא רק מבחינה אסתטית, אלא גם בשל כך שעובש עלול להעביר מחלות, לעורר ריח לא נעים בסביבה שהוא נמצא, הוא מסוכן לריאותיהם של ילדים קטנים ובכלל אינו תורם לשום דבר. לכן טיפול בעובש חשוב שיתבצע באופן מהיר, תוך וידוא כי הוא לא יחזור!

עובש נוצר בעיקר במקלחות ומטבחים בשל לחות שנוצרת בחדרים בהם ישנם ברזי מים וכיורים, כמו גם בשל איטום לא נכון, נזילות שאינן מטופלות ושלל סיבות הקשורות לתחזוקה שוטפת של הבית.

מלבד זאת בימי החורף הקרים יותר ויותר סובלים מפטריות עובש שמתחלות להופיע גם על קירות המטבח ובמקרים קיצוניים גם על גבי השיש והן עלולות לעבור לארונות המטבח, למקרר ולשאר אזורים שאתם ממש לא רוצים שיהיה בהם עובש.

אז איך מורידים עובש משיש וסביבת המטבח?

ראשית כל מתמגנים – חשוב בתחילה ועוד לפני שמתחילים הסימנים על הקיר או השיש: למגן את הסביבה שלכם מפני עובש ולבדוק כיצד אתם מתקנים איטום בין חלונות לקירות, כיצד אפשר למנוע רטיבות ואך מאחסנים נכון שלל פרודוקטים במטבח על מנת שהם לא יפגעו מעובש או אפילו יגרמו לו.

בדיקת דליפות – ברגע שאתם מזהים עובש בקירות הבית או על גבי השיש: חשוב לבדוק האם ישנה בעיה באיטום באזור. אם יש בעיה באיטום הקירות או בין החלונות, חפשו איש מקצוע שיוכל לבצע עבורכם את פעולת האיטום, או נסו לאטום לבד חריצים ומקומות שמהם נכנסים לקירות המטבח מים.

ניקוי העובש ומיגור באמצעות חומרי ניקוי – כעת יש לנסות להסיר את העובש על ידי חומרי ניקוי. הגיעו אל חנות חומרי בניין או אל הסופר השכונתי ובדקו אילו חומרים מקצועיים ישנם להסרת עובש.

את העובש מסירים על ידי התזה של החומר הייעודי על המקום בו ישנן פטריות ולאחר מכן שפשוף העובש על ידי מטלית או סקוץ'. לבסוף ולאחר שהצלחתם להפטר מרוב כתמי העובש, יש לצבוע את הקירות בצבע מונע עובש כדי לשפץ את הקיר וגם כדי לאטום אותו.

בנוסף ישנם חומרי ניקוי המתאימים למשטחי שיש שיכולים להסיר עובש, לכן חשוב לבחור גם חומר ניקוי ייעודי המתאים לשיש המטבח.

שימוש בסופגי לחות באופן קבוע – נסו לבדוק כיצד אתם יכולים להשתמש בסופגי לחות באופן קבוע במקומות לחים כמו המטבח או בכאלה שנמצאים באזורים ללא אוורור כמו עליות גג או מרתפים. כיום ישנם חומרים מונעי עובש וסופגי לחות שמתאימים לחפצים ומבנים מסוימים ולכן יש לבדוק כיצד אלה יכולים לסייע לכם למנוע עובש.

טיפול באמצעות אנשי המקצוע – במידה ועשיתם את כל הפעולות ועדיין לא הצלחתם להפטר מהעובש על השיש ובמטבח, מומלץ ליצור קשר עם אנשי מקצוע ולהבין כיצד באמצעות חומרים מקצועיים, מכונות צביעה ואיטום המקצוענים בתחום הם יכולים לסייע לכם להפטר מהבעיה.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות