איך שומרים על שיש אבן קיסר?

אם בעבר עיצוב בשילוב עץ היה מקובל הטרנד העכשווי בעת האחרונה שממש לא נראה שישתנה בקרוב הינו עיצוב באמצעות שיש. אשר על כן, ניתן לראות היצע נרחב של סוגי שיש שונים המתאימים לאזורים שונים ובעלי תכונות ייחודיות. בין סוגי השיש הבולטים ניתן לראות: שיש אבן קיסר, שיש גרניט, שיש חברון, שיש אוניקס ועוד רבים ושונים.

הבחירה באבן שיש קיסר הפכה להיות הבחירה המועדפת על רוב הלקוחות אשר מעוניינים להעניק לחלל מראה מעוצב, איכותי ומודרני.

כפי שראינו, ניתן למצוא בשוק מגוון נרחב וייחודי של סוגי שיש שונים הנבדלים האחד ממשנהו בטיבם ובאיכותם. אך למרות ההיצע הנרחב בעולם השיש, ניתן לראות כי שיש אבן קיסר מובילה כבחירה המועדפת על רוב האוכלוסייה וכנראה שלא סתם.

לשיש אבן קיסר מספר יתרונות בולטים וייחודיים שהופכים אותו לחומר הגלם האטרקטיבי והאידאלי ביותר עבור מטבחים.

יתרונות שיש אבן קיסר

עמידות גבוהה בפני חום – המדובר ביתרון משמעותי וחיוני בעיקר כשאנו בוחרים בשיש אבן קיסר לעיצוב משטח העבודה במטבח. העמידות הגבוהה של השיש אבן קיסר מאפשרת להניח על גביו סירים חמים מבלי לחשוש להרוס את המשטח או לפגום בנראותו.

חוזק וקושי – התכונות הפיסיקאליות של שיש אבן קיסר מקנות לו חוזק וקושי רב, כך שהשיש לא ייהרס או ייפגם בקלות וישמור על מראה מעוצב ויפה לאורך זמן. אין ספק שהמדובר ביתרון חיוני בעיקר לאור העובדה כי לא כל שני וחמישי אנו מחליפים את משטח השיש והמדובר בעיצוב שעתיד ללוות אותנו במשך מספר שנים לפחות.

עלות נמוכה – המדובר ביתרון משמעותי בעיקר כאשר אנו מעוניינים לעצב חלל גדול וזקוקים לכמות גדולה ונרחבת של שיש אבן קיסר. העלות הנמוכה של שיש אבן קיסר ביחס לתמורה הייחודית שהוא מעניק הן מבחינת תכונות ייחודיות והן מבחינת העיצוביות, ללא ספק הופכים את חומר שיש אבן קיסר לבחירה מועדפת.

איך שומרים על שיש אבן קיסר?

ניתן לראות שאחת השאלות אשר יותר מטרידה אנשים, טרם בחירת שיש אבן קיסר, הינה השאלה איך שומרים על שיש אבן קיסר?

רבים מאיתנו מעוניינים לדעת איך שומרים על שיש אבן קיסר והאם אנו נדרשים לפעולות מיוחדות אשר ייגזלו מאיתנו כסף, זמן, כוח ואנרגיה שאז אולי כדאי לחשוב פעמיים לפני שנבחר בשיש אבן קיסר.

בין היתרונות הבולטים של חומר שיש אבן קיסר הינה העובדה כי המדובר בחומר אשר דורש תחזוקה מינימלית בלבד ולא מחייב שימוש בחומרים חומציים או קרצופים מסיביים. המדובר ביתרון משמעותי בעיקר כאשר אנו בוחרים בשיש אבן קיסר כשיש למטבח בו אנו מטגנים בשמן רותח שקופץ לכל עבר, מכינים בצק ועוד מגוון פעולות אשר משאירות חותם על גבי השיש.

ראשית, על מנת לשמור על שיש אבן קיסר מומלץ להקדים ולנקות את הלכלוך מיד ולא לחכות שיתייבש על גבי השיש. משכך, מומלץ להחזיק בהישג יד מגבונים לניקוי וחיטוי.

הייחודיות הנוספת של משטחי אבן קיסר הינה העובדה כי אין צורך להשתמש בחומרי ניקוי אגרסיביים המכילים חומצות שונות, נהפוך הוא, אלו חומרים העלולים להרוס את השיש ויש להשתמש בתכשירי ניקוי רגילים ואפילו סבון כלים פשוט יעשה את העבודה בצורה מעולה!

חומר שיש אבן קיסר טומן בחובו יתרונות רבים ואידאליים אשר הופכים אותו לבחירה המושלמת.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות