כיצד לשדרג את המטבח עם כמה אביזרים פשוטים?

המטבח הוא ללא כל ספק בין החללים השימושיים ביותר בבית. העניין הוא שלא תמיד לכולנו יש תקציב גבוה בכדי לשפץ את המטבח או להחליף את המטבח הישן בחדש. כיצד לשדרג את המטבח עם כמה אביזרים פשוטים? על כך בפוסט הבא.

הכל מתחיל ונגמר בתאורה

אנו עושים במטבח מגוון של פעולות כמו שטיפת ירקות ופירות, קיצוץ, אידוי, ערבוב, אפיה ובישול… כדי שמצד אחד נוכל לבצע את כל הפעולות הללו בצורה נוחה ומצד שני ניצור במטבח בדיוק את האווירה שהיינו רוצים, כדאי להשקיע בתאורה איכותית ונעימה.

כאשר אנו בוחרים את גופי התאורה, מומלץ להתייחס לכמות האור הטבעי שאנו מקבלים מבחוץ ולפי זה לבחור את סוג הגופים שמתאימים לחלל שלנו. בנוסף, מומלץ לבחור בתאורת לד שהיא גם חסכונית הרבה יותר בהשוואה לגופי תאורה אחרים וגם מעניקה אור מעולה וחזק לביצוע כל אותן פעולות שתיארנו קודם לכן. ניתן גם למקם גופי תאורה קטנים בחלק התחתון של הארונות, מה שיקל על העבודה שלנו בשעות הערב והלילה.

לא משתגעים, מחליפים רק את דלתות הארונות

יש הבדל תקציבי ניכר בין החלפה של כל הארונות של המטבח ומקומות האחסון לבין הבחירה להחליף אך ורק את החלק החיצוני, כלומר את הדלתות. לא תאמינו איך מראה המטבח שלכם ישודרג לגמרי. אם אתם חולמים על מטבח פרובנס אותנטי עם אווירה חמימה, תוכלו לבחור בדלתות עץ מלא ואם לחלופין תמיד חשקתם במטבח מודרני חדשני, זה הזמן להחליף את הדלתות של הארונות לדלתות זכוכית מחוסמת או דלתות העשויות מפולימר למשל שלא נחשב לחומר יקר אבל הוא מעניק למטבח מראה יוקרתי ומיוחד.

צבעו את המטבח שלכם מחדש

אמנם כאן מדובר בהשקעה של כמה מאות עד אלפי שקלים ובכל זאת, צביעה מחדש של המטבח ואולי אפילו שילוב של חיפוי או החלפת הקרמיקות, תעניק פתאום אור לגמרי אחרי. זה הזמן לעשות תיקונים, לקלף את הטיח הישן ולהחליפו בחדש. ניתן גם להוזיל עלויות על ידי בחירה של טפטים למשל. הכי חשוב זה לבחור חומרים עמידים הן ללחות ומים והן לחום.

דרך נוספת לשדרג את השהייה במטבח היא פשוט לשלב כל מיני אביזרים מדליקים שמוכרים היום גם בחנויות האינטרנטיות, דוגמת החנות האינטרנטית של Bathline, וגם בשווקים בחוץ. מספיק שתוסיפו אגרטל צבעוני ותשלבו בו פרחי משי או תמקמו ליד החלון אדנית מלאה בתבליני וצמחי מרפא (רק אם יש כמות אור מתאימה כמובן) וכבר שיניתם לגמרי את כל הויזואליות של המטבח שלכם. בנוסף, ניתן לשלב כל מיני מוצרי נוי ואביזרים נוספים כמו שעון קיר, תמונה או פוסטר ולשלב כמה מכשירי חשמל שגם יקלו עליכם בתהליך ההכנות וגם יוסיפו יוקרה למטבח שלכם בין אם זה מכונת קפה חשמלית, בלנדר אדום או כל רעיון אחר שיש לכם.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות