התקנת שיש למטבח – איך זה עובד?

לא בכדי משפחות רבות בישראל בוחרות את משטח השיש כמשטח המועדף להתקנה במטבח שלהן, זאת תודות ליתרונות העיצוביים והפרקטיים שהשיש מביא איתו. לאחר שביצענו השוואה כללית לגבי סוגי השיש הקיימים בשוק, בחרנו שיש שמתאים לצרכים שלנו ולסגנון העיצובי שמנחה את המטבח כולו, שכן יש לא מעט סוגים, גוונים, רמות חוזק ועמידות כדאי גם להבין קצת יותר לעומק איך מתבצע תהליך של התקנת שיש למטבח ואיך זה עובד.

מכיון ומדובר בהוצאה כספית גבוהה על מוצר שאמור לשרת אותנו נאמנה לאורך שנים רבות, מאוד חשוב לבחור בחברה מקצועית המיומנת בביצוע התקנת השיש שכן התקנה זו חייבת להתבצע ברמת גימור מושלמת, רמת דיוק גבוהה. זאת בכדי שמצד אחד נוכל להנות מעבודה נוחה על משטח השיש ומצד שני לקבל מראה אחיד ויפה למראה. בשיש אפשר לעשות שימושים רבים כמו למשל חיפוי למטבח. למידע נוסף על חיפוי שיש למטבח.

שלב החיתוך

לאחר שבחרנו את סוג השיש בו אנו מעוניינים למטבח שלנו, יש לוודא שתהליך החיתוך של לוחות השיש מתבצע בצורה מדויקת על גודל החלל והמיקום של השיש במטבח שלנו. שלב זה קריטי הן במטבחים, הן בחדרי אמבטיה או שירותים והן בכל מצב שבו אנו עושים שימוש בחומר גלם זה. בכדי שהחיתוך יתבצע בצורה מדויקת וברמת גימור מושלמת, לפני שמבצעים תהליך חיתוך, יש לקחת את המידות המתאימות בחלל.

תהליך החיתוך עצמו מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת, זה כבר תלוי בגודל השיש ובסוג השיש בו בחרנו. חיתוך מקצועי הוא חיתוך שמבצע בדיוק לפי המידות שנלקחו מה שיאפשר לנו כאמור ליהנות משיש ברמת גימור גבוהה ובאיכות שלה ציפינו.

התקנת שיש למטבחתהליך ההדבקה

לאחר שלב החיתוך מתבצע שלב ההדבקה. השיש מודבק באמצעות שימוש בחומרי הדבקה מיוחדים מה שיאפשר לקבל שיש ישר, חזק ויציב. הדבקה שאיננה מתבצעת בצורה מקצועית תשפיע לא רק על מראה השיש עצמו אלא על תהליך העבודה על משטח השיש בטווח הארוך ועלולה לפגוע ברמת העמידות שלו.

כמובן שיש הבדל ניכר בין שיש אותו אנו מתקינים על מטבח חדש לגמרי לעומת שיש המותקן במטבח קיים. במטבח קיים אנו יכולים האם לבחור להתקין את השיש על גבי המשטח הקיים או לחלופין לפרק את החיפוי הקיים ולבצע החלפה מלאה. החלטות אלו תלויות בהמון גורמים כמו למשל סוג המשטח הקודם, התקציב העומד ברשותנו, אלו אביזרים אנו מחליפים במטבח כולו ועוד. לכן, חשוב להתייעץ עם מקצוענים בתחום ולבצע את תהליך ההתקנה בצורה אחראית, מקצועית ומבוקרת.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות