איך בוחרים חיפוי שיש למטבח?

משטח העבודה מה שנקרא שיש למטבח הוא החלק הראשון בתהליך העיצוב של אחד החללים הכי חשובים בבית. השיש בעצם ישמש אותנו לכל ההכנות שנעשה במטבח שלנו והוא חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב והחשיבה הפרקטית בחלל. בפוסט הבא נסייע לכם להבין איך בוחרים חיפוי שיש למטבחים.

מדוע מומלץ לבחור קודם כל את חיפוי השיש ורק לאחר מכן את הארונות, מכשירי החשמל, החיפויים והרהיטים?

משום שלא כל סוג של שיש מתאים לצבעים, לגוונים, למרקמים ולאווירה שאנחנו מנסים ליצור במטבח שלנו ולכן מומלץ לבצע את הבחירה בטרם עת. תהליך הבחירה חייב גם להיות חלק מהחיבור הישיר של השיש לכיור ולכיריים. פעמים רבות אנשים בוחרים קודם כל את הכיור והכיריים, מגיעים לתהליך של בחירת השיש ואז רואים כי אין להם כבר כל כך הרבה אפשרויות. הרי חבל שלא לנצל את אחד היתרונות הבולטים שיש כשמדובר על חיפוי שיש למטבח: מגוון עצום של טקסטורות, גוונים וצבעים שהופכים את המטבח שלנו לחלל יוקרתי וייחודי.

צרו איתנו קשר 08-9494100
ונעזור לכם בבחירה בין סוגי שיש למטבח

יחד עם זאת, חשוב מאוד להכניס בשיקולי הבחירה של משטח השיש שיקולים פרקטיים שכן המטבח הוא חלל שבו אנו קוצצים, מבשלים, מטגנים, אופים ומאדים ולכן הוא חייב להיות לנו נוח. מומלץ מאוד לבצע מעצור מים מסביב לשיש שלמעשה ימנע נזילות ורטיבות תוך כדי תנועה.

חיפוי שיש במטבח – כל הסוגים

  1. שיש גרניט – חיפוי שיש למטבח עם שיש גרניט הנחשב לחיפוי איכותי ועמיד מאוד. העמידות שלו באה לידי ביטוי הן מפני חום כאשר מניחים סירים חמים והן ממזון או משקאות שעלולים ליצור כתם. החיסרון במחיר.

  2. אבן שיש טבעי – חיפוי שיש למטבח עם שיש גרניט הנוטה לספוח כתמים ולכן פחות מתאים למטבחים.

  3. אבן קיסר – חיפוי שיש למטבח עם שיש גרניט השיש סינתטי שעבר תהליכי פיתוח בארץ. עמיד בפני כתמים ונשאר מבריק לאורך שנים. קל לניקוי ומגיע במגוון של גוונים.

חיפוי שיש למטבח
חיפוי שיש למטבח

שיקולים נוספים שאמורים להילקח בתהליך בחירת חיפוי שיש למטבחים

חיפוי שיש למטבח – מחיר ועלויות התקנה
 בדקו היטב את המחיר למטר מרובע כולל התקנה, הובלה וכולל מע״מ. בנוסף, כאמור, קודם כל החליטו על הסגנון העיצובי שאתם מעוניינים בו, לחיפוי השיש יש השפעה על מראה המטבח כולו ורק אחר כך עברו לבחירת שאר האביזרים. שיקול נוסף הוא המרקם שאתם רוצים: חלק, מבריק, מט, מחוספס וכמובן גם חשבו על הגוון.

חברת שיש ניר צבי מתמחה בחיתוך שיש, שיווק והתקנה של חיפוי שיש למטבחים עם ניסיון של שנים בתחום, התחייבות למחירים ללא תחרות, אחריות ורמת גימור מושלמת.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות