שיש יוקרתי למטבח

המטבח שלנו הוא ללא ספק החלל המאתגר ביותר מבחינת תהליך התכנון והעיצוב שלנו שכן הוא מאופיין בלא מעט אלמנטים אותם עלינו לקחת בחשבון. אין בכלל ספק כי כאשר רוצים ליצור מטבח באווירה ייחודית לצד מראה יוקרתי, משטחי שיש הם הבחירה האופטימלית. הייחודיות שבשיש באה לידי ביטוי בכך שניתן להתאימו לכל סוגי המטבחים על פי הטעם האישי שלכם.

מכיון ומדובר בחומר טבעי אותו חוצבים מהטבע השיש מעניק למטבח מראה עשיר כך שמעבר להשקעה במשטח עצמו, כל שאר האביזרים יכולים להישאר במראה נקי ומינימליסטי בין אם זה הארונות ופתרונות האחסון, בין אם זה הפרזולים והידיות ובין אם החלונות ואביזרי החשמל, שכן השיש מבליט את כל מה שלמטבח יש להציע.

מה הופך שיש ליוקרתי?

כאשר אנו מעוניינים לקבל שיש יוקרתי למטבח שלנו עלינו קודם כל להתעקש ולהתעכב על בחירת אבן שיש איכותית שתעניק למטבח שלנו את המראה המבוקש. לאו דווקא זה אומר שעלינו לבחור בסוג שיש שהוא הכי יקר או סוג שאין בארץ ואותו אנו בוחרים להביא במיוחד מחו״ל, אלא להקפיד על בחירה בחברה המבצעת חיתוך והתקנת שיש בצורה מקצועית, אחידה ומדויקת, כך המראה הסופי של השיש אכן יהיה יוקרתי וייחודי.

טרם בוחרים את סוג שיש למטבח, חשוב לעשות היכרות קצרה עם המשטחים הנפוצים ביניהם שיש חברון, שיש קררה, שיש גרניט פורצלן, שיש קוריאן, שיש אבן קיסר ועוד. חשוב להכיר את התכונות השונות של כל סוג כדי להבין מה בדיוק מתאים לכם ולצרכים שלכם. בכדי שנוכל לשמור על המראה היוקרתי לאורך זמן, חשוב מאוד לעשות התאמה בין סוג השיש שאנו בוחרים לבין הצרכים שלנו.

שיש יוקרתי למטבחעובי השיש, סוג האבן, הגוון אלו הם פרמטרים שאנו חייבים לקחת בחשבון בתהליך הבחירה שלנו. בעוד סוג השיש ישפיע על רמת העמידות והחוזק של המשטח, הגוון צריך להשתלב בצורה מושלמת עם שאר המטבח הארונות, הרהיטים, מוצרי החשמל ולוודא שמתקיים איזון ואנו שומרים על הרמוניה בין כל האביזרים ומקבלים את המראה לו אנו מייחלים.

היתרונות שבבחירת שיש יוקרתי למטבח:

  1. מראה ייחודי ויוצא דופן

  2. קשת רחבה של גוונים המאפשרים לנו להתאים את הצבע המושלם

  3. רמת עמידות גבוהה ורמת חוזק גבוהה

  4. אפשרות לבצע תחזוקה אחת לתקופה וליהנות ממראה מחודש של השיש

  5. מנעד רחב של מחירים כך שכל משפחה יכולה להתאים לה את סוג השיש בהתאם לתקציב העומד ברשותה

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות