יתרונות של ריצוף שיש לבית

כל תהליך עיצוב של בית מתחיל מהבסיס, מלמטה, מהרצפה. לבחירת הריצוף בחללים השונים בביתנו יש השפעה גדולה על מגוון של היבטים עיצוביים ופרקטיים גם יחד. הריצוף שאנו בוחרים משפיע על האווירה שנקבל בכל חלל, על הסגנון העיצובי השלם, על הבלטת הרהיטים בשלב מאוחר יותר, כמות האור, על תהליך הניקיון והתחזוקה בבית ולכן מדובר בבחירה חשובה שאין להקל בה ראש. בחירה שללא כל ספק תשרת אותנו נאמנה למשך עשרות שנים.

משפחות רבות בוחרים את ריצוף השיש מסיבות רבות ומגוונות… הנה כמה יתרונות של ריצוף שיש לבית..

  1. יוקרה ושיק שיש נחשב לריצוף יוקרתי. לא רק במחיר אלא גם במראה. השילוב בין הטבעי לאלגנטי יהפכו את החללים השונים בבית לייחודיים. מכיון ולשיש יש מראה נטרלי, ניתן בקלות לשלב אותו עם כל סגנון עיצובי ולבחור את הרהיטים בצורה מהירה לפי הטעם האישי שלכם בין אם מדובר בסגנון עיצובי כפרי, מודרני או קלאסי.

  2. בידוד מעולה השיש מעניק בידוד מצוין מפני חום ומפני קור. הוא מומלץ למזג האוויר הישראלי שכן רוב ימות השנה חמים כאן ולכן הוא לא סופח חום בשונה לחומרי ריצוף אחרים כמו בטון או עץ.

  3. מגוון של אפשרויות עיצוב השיש מגיע בקשת רחבה של עיבודים, מרקמים ומראות. ניתן לבחור בין אריחי שיש מבריקים, בגימור מאט, מותז חול ועוד. בנוסף, מדובר בפתרון ייחודי שכן כל אריח מעט שונה מהאחר מה שיוצר על הרצפה מאין פזל פסיפסי שכזה. גם סוגי שיש שכביכול נראים זהים אחד לשני, שונים באופן כזה או אחר ולכל אריח יש את האופי, הגוון והצבע הייחודי לו. כך שבשני בתים עם ריצוף שיש דומה, תמיד יש משהו שהוא מעט אחר.

  4. עמידות גבוההשיש תמיד ישמור על המראה הייחודי שלו והוא לא נוטה להיסרט או להיסדק בקלות. תמיד ניתן לבצע לריצוף השיש פעולות תחזוקה פשוטות שאינן דורשות פירוק או עבודה מסורבלת.

  5. אין מרווחים ריצוף שיש לבית נבנה בצורה חלקה ככה שאין רווח כמו בבלטות של קרמיקה או אריחי פורצלן. עובדה זו מונעת מלכלוך להצטבר בתוך האריחים ולכן הרבה יותר קל לנקות ריצוף שיש.

  6. תומך בבנייה ירוקההשיש מצוי בשפע בטבע ולכן הוא נחשב למוצר אקולוגי התומך בתהליך הבנייה הירוקה שהפך כל כך פופולארי בשנים האחרונות.

לסיכום, בחירת ריצוף שיש לבית היא אולי לא האופציה הכי זולה שקיימת אך מדובר בבחירה משכילה המשלבת בין יתרונות פרקטיים לעיצוביים.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות