שיש אוניקס דבש

בשנים האחרונות החלו להשתמש באופציה של שיש אוניקס דבש וזאת לאור הגוון הייחודי שאי אפשר להתעלם ממנו. 

עיצוב של הבית

מי שרוכש דירה חדשה, דירת יד שנייה או מחליט לבצע שיפוץ מהותי בבית, נעזר במעצב פנים שמסייע לו. היתרון של מעצב פנים הוא בעובדה שיש לו ידע וניסיון רב, הוא מכיר את כל הטרנדים החדשים בתחומי העיצוב ולכן אפשר לבצע עיצובים יצירתיים ומיוחדים.

הרצון של משפחות רבות הוא ליצור בית מעוצב בסגנון ייחודי על פי טעמם האישי וזאת כדי לבדל את נראות ביתם מהמראה של בתים אחרים בשכונה. המטרה היא ליצור בית שיעורר מבטי השתאות מצידם של כל אלו שיגיעו לדירה וייהנו מהעובדה שזו נראות חדשה ויצאת דופן.

טרנדים עכשוויים

אחד הטרנדים החדשים שלקוחות רבים מזמינים אותו הוא שיש אוניקס דבש אשר עשוי מאבני קוורץ שמוציאים אותם מבטן האדמה. המראה של שיש זה הוא יוקרתי ובעל מראה אלגנטי ואקסקלוסיבי. כיוון שמדובר בפריט חדש יחסית הוא מפתיע מאד במראה השקוף שלו.

מעבר לשימוש של שיש אוניקס דבש בבתים, הוא מתאים גם למקומות ייחודים כמו מוסדות ציבור, בתי מלון, מסעדות בעלות שם עולמי ועוד. הקהל מורגל לראות ריצוף פנים בגוונים נורמטיביים בהירים או כהים, אך הגוון הכתום מפתיע אותם. דגם זה קיים בטקסטורה של מאט או בדגם המבריק. רבים משתמשים באופציה של שיש אוניקס דבש גם עבור ריצוף חוץ, כמו בכניסה לבית פרטי או למבנה ציבורי.

שימוש מעניין נוסף הוא לחיפוי של מדרגות, הן אם מדובר בדירות דופלקס, בתים פרטיים שיש בהם כמה מפלסים, או מבני ציבור שקיימים בהם כמה קומות.

הכנה של שיש אוניקס דבש

לאחר קבלת משטח השיש, אנשי המקצוע שלנו מלטשים אותו לכל אורכו באופן מיומן. בסיומו של הליך זה המשטח כולו חלק ובעל מרקם מרשים מאד. העיצוב הסופי שמתקבל מפתיע בכל פעם מחדש בנוסף לאופציות של גווני שחור, לבן, או אדום.

את משטח השיש שהוכן באופן מדויק על פי המידות במטבח הספציפי מתקינים בעדינות. יש מטבחים שיש בהם משטח אחד ארוך מעל הארונות התחתונים. יש מטבחים אחרים שיש משטח ארוך אחד מכל צד של הכיור ולכן בסך הכול מתקינים שני משטחים של שיש אוניקס. 

בנוסף לכך אם על פי השטח של המטבח יש מקום, מתקינים גם ארון אחסון שמשמש אי ומעליו יש משטח שיש אוניקס. היתרון הוא שהאי הוא בעל כמה שימושים. הן כמשטח עבודה לביצוע כל הפעולות הרגילות במטבח והוא משמש גם דלפק עבור ארוחות שבהן אוכלים יחד בני הבית.

אם אתם מחפשים לבדל את הבית שלכם, בואו להתרשם מהאופציה של שיש אוניקס דבש. אין ספק שגם אתם תתאהבו בדגמים החדשים שיוסיפו יופי רב לבית. 

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות