שיש למטבח יוקרתי

כאשר אנחנו שומעים את המושג ״מטבח יוקרתי״ אנו עלולים להתבלבל ולחשוב כי מדובר דווקא במטבח יקר מאוד, מה שנקרא ״מטבח לעשירים בלבד״, אך היום בעידן שלנו הכוונה היא דווקא למראה המטבח באופן כללי והכי חשוב לתהליך הייצור וההתקנה של המטבח שבאים לידי ביטוי דווקא בפרטים הקטנים כמו סוג העץ במטבח כפרי או חיפוי הזכוכית במטבח מודרני, בפינישים של השיש, הרצפה ובשאר האלמנטים שמשלימים את מראה המטבח ומעניקים לו את המראה היוקרתי.

למעשה, מכיון והיום תהליכי הייצור המתקדמים וחומרי הגלם הקיימים בשוק מאפשרים להגיע למקור כלומר להכי יקר בצורה כמעט מושלמת על ידי שימוש בחומרי גלם המחקים את המקור ואף מספקים מענה ויתרונות, לעתים אף טובים יותר. לכן בקלות רבה תוך מחשבה תחילה, ניתן ליצור את המטבח המושלם מבלי להתפשר על המראה או על חומרי גלם איכותיים.

סוגי השיש המתאימים למטבח יוקרתי

עיקר ההשקעה שבאה לידי ביטוי במטבח יוקרתי נמצא דווקא בתהליך התכנון של המטבח, עוד לפני שאנו בוחרים את המרכיבים השונים בו כמו הארונות, הרצפה, השיש או הכיור. כשאנחנו מכוונים למטבח ברמה הגבוהה ביותר, ממש כמו שאנחנו שואלים את עצמנו מהם הצרכים שלנו במטבח, אילו שימושים אנו עושים בו למשל – האם מדובר במטבח ביתי עם ארבעה ילדים שבו מבשלים בין פעם לפעמיים ביום, או שמא אנו מתכננים מטבח לזוג צעיר הנמצא בתחילת דרכו ורגיל ״לחטוף״ ארוחות מזדמנות, כך הדבר מתבטא גם בבחירת השיש. השיש למטבח משמש אותנו לתהליך ההכנות במטבח מצד אחר וליצירת המראה והאווירה מצד שני.

לאותם צרכים הכוללים בין השאר את סגנון המטבח, סוג הבישול, כמות האנשים, גודל המטבח וכמובן התקציב שעומד ברשותנו, עלינו להוסיף גם את הגוון שאנו מחפשים, האווירה, רמת האור – בחירת השיש ללא כל ספק תשפיע בסופו של דבר על כל האלמנטים הללו. למעשה, למטבח יוקרתי יתאים כמעט כל סוג של שיש החל משיש עשוי גרניט חזק ואיכותי שישמש אותנו לאורך שנים רבות, ״אבן קיסר״ המגיעה בשלל גוונים וטקסטורות, שיש טבעי או שיש המיוצר מאבני קוורץ. היופי שקיים בסוגי השיש השונים, אילו האיכותיים הוא שאנו יכולים לבחור את המטבח הפשוט והנקי ביותר, כלומר לא ״להשתגע״ מבחינת התקציב, להשקיע דווקא בשיש ופתאום לקבל את המראה היוקרתי, האלגנטי ולשנות ברגע אחד את כל המראה של המטבח וזה מה שיפה באלמנטים המשלימים כאשר המרכזי שבהם הוא השיש.

חשיבות הפינישים בשיש

מאוד חשוב לבחור בחברה מקצועית, אמינה בעלת ניסיון עשיר בתחום השיש שכן מדובר בהשקעה ארוכת טווח. לתהליך הייצור, הליטוש וההתקנה של משטח השיש במטבח יש חשיבות רבה שתשפיע בסופו של דבר על איכות המטבח כולו. התקנה לקויה או שימוש במשטחים שאינם איכותיים תגרום לבעיות אסטתטיות ופונקציונליות גם כן.  אנו גאים בלמעלה מ-40 שנות ניסיון ואותנו מלווים אנשי המקצוע המומחים ומתמחים בעולם השיש  כולו מה שבעצם מאפשר לנו לזהות את הצרכים של הלקוח ולהתאים לכל אחד ואחד מקהל לקוחתנו את משטח השיש שמספק מענה הן מבחינה תקציבית והן מבחינה ויזואלית וייצור בסופו של דבר את המטבח היוקרתי המושלם.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות