שדרוג חדרי האמבטיה: מה עוד חשוב לדעת מעבר לבחירת שיש?

אחת ההחלטות הכי חשובות שעלינו לקחת כשאנו מחליטים לשפץ, לחדש או לשדרג את חדר האמבטיה שלנו קשורה לתהליך בחירת השיש. השיש לא רק משפיע על עלות החידוש באופן כללי, אלא על רמת העמידות של המשטח לאורך השנים וגם על המראה העיצובי והאווירה שאנו רוצים לייצר בחדר האמבטיה. כשבוחרים שיש לחדר האמבטיה, בין אם זה לאזור של הכיור והמראה ובין אם ממש לכל החלל, חשוב לבחור בסוג שעמיד כמה שיותר לכתמי מים, ללחות כדי שנפחית ככל הניתן את תהליך התחזוקה לאורך השנים. אז אם אתם מבצעים שדרוג לחדר האמבטיה, הנה מה עוד חשוב לדעת מעבר לבחירת השיש:

  1. בחירת האסלה – האסלה היא בין הפריטים הכי חשובים בחלל, מה גם שלא פשוט בכלל להחליף אסלה ולכן יש לשים לב לכמה דברים. ראשית כל, יש לבדוק שהשיפוע בתוך האסלה אכן נכון וכי ניתן לרוקן את המים והלכלוך שמצטברים באופן מלא. שנית, במידה ויש ילדים בבית, כדאי לבחור אסלה עם מושב שיש בו רווח צר, כדי למנוע סגירה של האסלה על האצבעות. בקשר למנגנון של הורדת המים, יש היום המון פתרונות אסתטיים בשוק, לכן כדאי להשקיע במשהו איכותי שישרת אותנו לאורך שנים קדימה.
  2. מקלחון, אמבטיה או שילוב של השניים – כדאי להשקיע לא מעט מחשבה בתהליך בחירת המקלחון ולשים דגש גם על הגודל. ככל שהמקלחון יהיה גדול יותר, כך החוויה בעת הרחצה תהיה נעימה יותר. יחד עם זאת, כן כדאי לשים דגש על הצרכים שלנו בבית, כלומר אם בבית יש עדיין ילדים קטנים, שווה להשקיע במקלחון משולב יחד עם אמבטיה, זה הרבה יותר נוח. אם אתם מתקרבים לגיל הזהב, חשבו גם על הפרטים הקטנים שבתוך המקלחון. סוג הדלת, סוג הזכוכית, הברזים והטוש ישפיעו בסופו של דבר על רמת האיכות של האמבטיה שלכם.
  3. אביזרים נלווים – היום ניתן להנות ממחירים מעולים של אביזרים נלווים לאמבטיה בין אם זה ברזים, כיורים, מתלים למגבות ולכן לפני שבוחרים, שווה להשקיע בסקר שוק קצר. מומלץ לבחור בקבלן שיפוצים או שיפוצניק שהמומחיות שלהם היא חידוש אמבטיות, לטובים שבהם, לרוב גם יש הנחות בחנויות המספקות שלל מוצרים לחלל האמבטיה.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות