שדרוג מראה המטבח שלכם בעזרת ניקוי חלונות

מה יותר כיף מלפתוח את חלונות המטבח ביום שמש בהיר, לאפשר לאוויר שבחוץ להיכנס פנימה ולאוורר את הבית כשתוך כדי, אנו מחטיפים מבט מהיר לפרחים הצבעוניים ששתלנו בתחילת העונה ולבנות מכל הדשא והירוק לצד מראה שמיים קיציים ויפים.

רבים מאיתנו משקיעים כל כך בתחזוקת הגינה שלנו, שכן היא מהווה עבורנו מקום מפלט בשעות הפנאי, מקום שבו אנו טוענים את האנרגיה מחדש ליום שאחרי.

יש ימים, בהם אין אנו מספיקים לצאת החוצה לפרגולה או למרפסת ופשוט מביטים לגינה מהמטבח, תוך כדי ארוחת הבוקר או אפילו מדליקים את האורות שבחוץ ונהנים מהמראה היפה הזה.

שדרוג מראה המטבח שלכם בעזרת ניקוי חלונות כדאי, שכן כאשר החלונות של המטבח נקיים ומבריקים, לא רק שהבית נראה אחרת לגמרי, כל החוויה בו משתנה, הרי אין כמו בית נקי שנותן הרגשה טובה ונעימה.

מדוע חלונות המטבח נוטים לצבור לכלוך?

ראשית כל אנו מבשלים, מטגנים, מאדים ואופים במטבח באמצעות שימוש במכשירי החשמל השונים והגז, כאשר פעמים רבות הקרבה של החלונות לכיריים ולתנור מעודדת הצטברות של לכלוך רב, כמו כתמי שמן למשל. בנוסף, פתיחה וסגירה של החלונות במטבח בכדי לאפשר כניסה של אוויר נקי מבחוץ משאירה סימני אצבעות. לכן, כדאי להשקיע אחת לכמה חודשים בניקיון יסודי של החלונות, כולל מסגרות, תריסים ורשתות כמובן.

שדרוג מראה המטבח שלכם בעזרת ניקוי חלונותאיך לנקות את חלונות המטבח ביעילות?

את החלונות של המטבח כדאי לנקות בשלבים ובאמצעות שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים. מדובר בתהליך שיכול לקחת גם שעתיים ולכן אם לכם את הזמן הדרוש והאנרגיה, מומלץ לבחור בחברה המתמחה בביצוע עבודות ניקוי חלונות בבתים פרטיים.

במידה ויש לכם את הזמן הדרוש לביצוע עבודת ניקיון ותחזוקה של חלונות המטבח, שווה להצטייד בחומרי ניקוי ייעודיים, סמרטוטים, נייר מגבת ועיתונים.

ניקיון חלונות בשלבים

בשלב הראשון יש לפרק את הרשתות מהחלונות ולהשרות אותם במים פושרים ומעט סבון כלים. לאחר מכן יש לשטוף את הרשתות במים מכל הסבון ולייבש בשמש. בשלב הבא, ננקה את התריסים עם מים פושרים וחומר ניקיון בסיסי כללי בעזרת סמרטוט ונשפשף. לאחר מכן נשטוף במים בעזרת סמרטוט נקי נוסף ונייבש במגבת או בנייר יבש. השלב הבא כולל שאיבה של כל המסילות כאשר בסוף כל מה שנשאר לנו לעשות הוא להשפריץ עם חומר לניקוי חלונות ולהעביר ניגוב בתנועות סיבוביות עד שכל הלכלוך יוצא משני צידי החלונות.

לסיכום, השקעה בניקיון חלונות המטבח אחת לכמה חודשים לצד שימוש בחומרי הניקוי היעודיים תאפשר לנו להנות מהנוף הפסטורלי של הגינה שלנו לאורך כל ימות השנה – חורף וקיץ, תשמור על איכות החלונות ותעניק חזות נקייה ואווירה טובה בתוך הבית כולו.

אולי יעניין אתכם גם:

איזה שיש עומד בחום?

איזה שיש כדאי לקנות?

מה ההבדל בין כיור בהתקנה שטוחה והתקנה אפס?

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות