מתי צריך חיתוך שיש?

שיש הוא חומר קשיח ולכן כדי לחתוך אותו יש לבצע שימוש בכלים מיוחדים ובמכשור טכנולוגי ייחודי.

חיתוך שיש לצורך הקמת מטבח חדש או מחודש

חיתוך שיש עבור משטחי עבודה מעל ארונות המטבח התחתונים מתבצע בהתאם למידות שנלקחו מראש, בנוסף לכך מתקינים בדרך כלל שיש בדגם זהה על האי שמוקם במטבח או על הדלפק וכך יש משטחים נוספים, הן להכנת מטעמים והן עבור הארוחות היום יומיות. 

במפעל משטחי השיש המתקדם שלנו, חותכים שיש באמצעות מכשור טכנולוגי חדשני ומתוחכם. למכשיר זה מקלידים את המידות הנדרשות של כל משטח ספציפי והמכשיר חותך אותו באמצעות קרן לייזר באופן מדויק ביותר, עם דיוק של מילימטרים. מאז שהמכשור החדש נכנס לעבודה השוטפת, כל המשטחים יוצאים מהמפעל בדיוק מקסימלי ולכן קל מאד להתקין אותם ובדרך כלל אין בעיות של מידה שאינה מתאימה.

שינויים במטבחים 

כאשר הלקוחות מעוניינים לבצע שינויים מסוימים במטבח, הדבר מצריך לפעמים חיתוך של השיש. לדוגמה אם הלקוח מזמין כיריים חדשות שהגודל שלו הוא רחב יותר מהחור הקיים שנחתך בעת התקנת השיש והותאם לכיריים הקודמות, יש צורך לבצע חיתוך נוסף של השיש כדי שהכיריים יצליחו להיכנס פנימה בדיוק בנישה הנכונה. 

במקרה כזה איש המקצוע המנוסה מגיע הביתה מודד את מידות הכיריים ואת מידות החור הקיים בשיש ובהתאם לכך הוא חותך בזהירות, בעדינות ובאופן מדויק את החלק המיותר. מדובר בעבודה שאינה פשוטה לאור העובדה שהשיש הוא חומר קשיח ולכן מנסרים את האבן בשיטה ייחודית על ידי אנשים מיומנים העוסקים בכך שנים רבות ומודעים לקושי וליכולות של הלהב לבצע זאת באופן מושלם.

בדרך כלל כאשר מדובר בשיש גרניט או במשטח של דקטן הקושי הוא רב יותר כיוון שמשטחי השיש הללו הם עבים יותר מהמשטחים של שיש קיסר ואחרים.

אפשרות נוספת עבור הכיריים היא להזמין הגבהת שיש. באופציה זו מייצרים במפעל מסגרת שיש במידות הנדרשות ומחברים אותה למיקום של הכיריים הישנות. מעל ההגבהה מתקינים את הכיריים החדשות.

החלפה של כיור במטבח 

לעיתים לקוחות שלנו מחליטים להחליף כיור, אם הכיור הנוכחי נסדק, הוא שיש בו שחיקה טבעית ולכן קיים רצון להתקין כיור חדש. אם הכיור הוא בגודל זהה, אין בעיה להתקין אותו בקלות. אך אם מדובר בכיור שהוא גדול יותר נדרש ביצוע של חיתוך שיש. גם במקרה זה מודדים את המידות המדויקות ואיש המקצוע חותך את השיש בשיפוע עדין, כדי ליצור התאמה מקסימלית.

לכל צורך אפשר למצוא אצלינו פתרונות יצירתיים ומקוריים שיהיו מדויקים ויאפשרו לבצע את השינויים הנדרשים בכל בית וזאת במיומנות רבה.

אנחנו לשירותכם בכל שאלה בנושא חיתוך שיש, בהתאם לצורך יגיע לביתכם איש מקצוע למדוד ולבצע את חיתוך השיש כך שתוכלו לבצע שינויים.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות