שיש לבן או שיש צבעוני – כך תבחרו נכון

הבחירה בשיש קשורה לטעמו האישי של כל הלקוח, להמלצה של מעצב הפנים, ללוחות השיש הקיימים במלאי ולהתאמה העיצובית לחזיתות הארונות  ולנראות הכללית של המטבח.

עיצובו של המטבח 

בחשיבה המשולבת שלנו על עיצובו של המטבח מחליטים על הנושא של הפרקטיות וגם על נושא העיצוב. יש לקוחות שמעדיפים ארונות מטבח אשר צבועים בצבע לבן מאט או מבריק, אחרים מעדיפים גווני שמנת, אפור או גוונים ייחודיים כמו ירקרק, תכלת או שחור. הפרזול והעיצוב של האלמנטים הנוספים הופך כל מטבח לקלאסי, כפרי או לחלופין למודרני. 

המגמה היא ליצור הרמוניה של צבעים והתאמה מרבית של הארונות, השיש, הריצוף, מוצרי החשמל והאקססוריז הנוספים המתוכננים להיות במטבח. לכן יש מקרים שבהם אפשר להזמין משטחי שיש שהם מאד צבעוניים ובמקומות האחרים יש לשמור על סולידיות ולהזמין שיש בגוון אחיד בהיר או כהה אשר משתלב מצוין בין כל הפריטים.

קראו לגבי שיש קיסר / שיש אוניקס

שיש לבן או שיש צבעוני - כך תבחרו נכוןמטבח בצבע בהיר 

כאשר ארונות המטבח בהירים, נעים מאד להוסיף משטחי עבודה בהירים גם כן. כדי ליצור נראות ייחודית אפשר לבחור שיש בהיר שיש בו כמה עורקים בגוונים כהים יותר כמו שחור או חום וההבזקים הללו הם שיוצרים את יופיו של המטבח. או לחלופין לבחור שיש צבעוני שיש בו כתמים לבנים כדי ליצור שילוב ביניהם.

בדרך זו אפשר לשלב משטחי שיש בהם צבעים כמו לדוגמה רקע שחור עם כתמים צבעוניים, שילובים של אפור, או צבעים מלאים תעוזה כמו צהוב או אדום. ההחלטה היא מאד אישית אך רוב הלקוחות מעדיפים להיות סולידיים וללכת על משטחים בהירים לחלוטין, או משטחים בהירים עם נגיעות צבע פה ושם של גוונים אחרים שמתאימים לארונות המטבח. 

מטבח בצבע כהה 

על פי מה שאנחנו רואים באולם התצוגה שלנו, הטרנד החדש יחסית הוא הזמנת ארונות מטבח בעלי חזיתות שחורות. שחור הוא צבע קלאסי שתמיד יהיה יפה ואלגנטי ולכן לקוחות רבים התחברו לטרנד זה. הם מוסיפים אלמנטים שמוסיפים יופי רב לארונות על ידי הוספת פרזול בגווני כסף או זהב, פסים, עיטורים, ידיות מעניינות ועוד. 

הנראות הכללית שמתקבלת היא מאד יפה ואקסקלוסיבית ולכן השיש המתאים ביותר הוא שיש כהה גם כן שיוצר שלמות עיצובית. אפשר להזמין משטח שחור חלק או מעט צבעוני שיש בו כמה כתמים בודדים בגוון אחר. משטחי שיש צבעוניים עם גוונים רבים, לא יתאימו לאופציה של הארונות השחורים כי זה נראה עמוס מדי ומפחית מיופיו הקלאסי של הצבע השחור. 

הבחירה נופלת בדרך כלל על משטח שחור לחלוטין, או אפור כהה עם מעט גווני אפור שמשתלבים בחלקו הפנימי.

כדי לפתור את כל ההתלבטויות אנו מזמינים אותך לאולם התצוגה שלנו כדי להתרשם מהנראות של הדגמים השונים עם סוגי השיש היפהפיים.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות