שיש אוניקס לבן

שיש אוניקס לבן הוא אופציה חדשה יחסית עבור משטחי העבודה. עד לא מכבר רוב הלקוחות נצמדו למשטחי השיש המוכרים כמו גרניט ושיש קיסר. 

עיצוב של מטבח

בשנים האחרונות כל מי שרוכש דירה חדשה או מבצע שיפוץ מאסיבי בדירה קיימת, נעזר בשירותיו של מעצב פנים. הוא זה שבוחן את השטח ומציע כמה רעיונות מבריקים ויצירתיים לניצול מיטבי ופונקציונלי של שטח המטבח. כך ייהנו בני הבית מכמות ארונות אחסון אשר תואמת את הצורך שלהם, אי שימוקם במרכז המטבח או באחד מפינותיו ואמצעים חדשניים נוספים שיקלו על חיי היום יום במטבח, כך שאפשר יהיה לבשל בנוחות מקסימלית.

בין הנושאים המהותיים בתכנון המטבח הם הקו העיצובי שלו והגוונים. לאחרונה רבים מעדיפים את הסגנון הכפרי על פני הסגנונות האחרים כמו המודרני, הקלאסי, ווינטג' ואחרים. הסגנון הכפרי מתאים מאד למטבח הישראלי שהוא מיזוג של גלויות בחומרי הבישול ולכן חזיתות כפריות עם ידיות פרזול יוצאות דופן, מעניקות נראות מרשימה מאד למטבח כולו.

נושא הצבעים הוא מאד אינדיבידואלי, יש מי שיעדיף גוונים בהירים מאד כמו לבן או שמנת כדי ליצור נראות שהיא גדולה ורחבה יותר מהמציאות, או לחלופין אחד מהגוונים החדשים כמו ירוק, כחול על גווניהם הרבים, או שחור שהופך להיות צבע קלאסי.

הנראות של המשטחים במטבח

המגמה החדשה היא להשאיר את כל משטחי העבודה ריקים תמיד, שלא יהיו עליהם מכשירים וחפצים כמו טוסטר, מיקסר, ארגז לאחסון לחם ועוד. המטרה היא ליצור משטחי עבודה נקיים, ארוכים וחלקים מעל ארונות המטבח התחתונים וגם מעל האי במטבח

ככל שהמשטחים הם ריקים מתכולה וארוכים, הדבר יוצר מראה מרהיב של המטבח כולו וכל מי שנכנס אליו בטוח שהשטח של המטבח הוא עצום, אך מדובר באשליה אופטית.

התלבטות בין סוגי השיש

לקוחות רבים שנחשפים אל האופציה החדשה שהיא שיש אוניקס לבן, מתלהבים ממנה מאד ומעדיפים להזמין אותה על פני שיש גרניט או שיש קיסר. ברמה המקצועית אנו מעניקים ללקוחות הללו את מלוא ההסבר המקצועי לגבי איכותו והרכבו של שיש חדש זה.

שיש אוניקס לבן הוא למעשה קוורץ בעל גבישים מוצפנים אשר קיים במעמקי האדמה. הגוונים השולטים הם אדום, שחור או לבן בנפרד. לקוחות שלנו מזמינים את כל הסוגים הללו, אך הכמות הגדולה ביותר של ההזמנות היא של הצבע הלבן לאור הנראות המרשימה ויוצאת הדופן שלו.

הכנה של משטח שיש אוניקס לבן

במפעל שלנו מכינים את שיש אוניקס לבן להתקנה. בשלב ראשון מלטשים את כל המשטח ומעניקים לו טקסטורה מיוחדת. לאחר מכן חותכים באופן מדויק על פי המידות. המתקינים מבצעים עבודה זהירה ומרכיבים את כל אחד מהמשטחים במקומו.

אם אתם לקראת הזמנה של מטבח חדש, דברו אתנו ונציע לכם שפע של אפשרויות.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות