שיש קיסר קטלוג צבעים

עיצוב הבית הינו אחת המלאכות הדורשות דמיון, מעוף ותעוזה, ויחד עם זאת המלאכה הזאת עשויה להסב נחת רוח והנאה רבה לעושים בה.
הסיבה לכך פשוטה – מחלל רגיל לחלוטין יכול המעצב להפוך את הבית למשהו מעניין, התואם את טעמו ואת נטיותיו והמבטא את האישיות שלו.

מזה כמה שנים מציגה חברת שיש ניר צבי קטלוג עשיר, המאפשר מבחר רב ומגוון של מוצרים המיועדים לחדרים שונים בבית, החל במטבח, עבור דרך חדרי האמבטיה והשירותים וכלה בחדרים נוספים בבית, במדרגות ובמרצפות.

שיש אבן קיסר קטלוג ומאפיינים

כמו בכל קטלוג צבעים, גם כאן הקטלוג מורכב מסדרות שונות, מהזולות אשר מקובלות כסטנדרט קבלני בבנייה ארץ ישראלית ומטפס בגווניו וצבעיו עד לצבעים היוקרתיים ביותר דוגמת סופרימו וקונצ'טו.

המחירים אשר מוצמדים לכל דגם מושפעים באופן ישיר מהסדרה בה הוא מופיע בטבלת אבן קיסר, אשר חייבת להיות מוצגת בפני הלקוחות עם הגיעם לסניפים על מנת לרכוש שיש למטבח, חדרי אמבט ועוד.

גמישות וחוזק כגורם חשוב

בכל הקשור לצבעים וגוונים, כולל שיש קיסר קטלוג צבעים עשיר, אבל לא פחות חשובה היא העובדה שכל המוצרים של החברה כאמור הם בעלי חוזק יוצא דופן וגמישות מפתיעה.

בניגוד גמור לכל שאר סוגי השיש הטבעי המוכרים, החומר האמור איננו נשבר בקלות או נסדק בקלות. גם כשנופלים על גבי משטחים המורכבים מהחומר דברים כבדים, לא נותרים עליו סימנים.

כמו כן, תהליך ההרכבה של המשטחים קלה יותר, בין אם מדובר במטבח, בחדרי הרחצה והשירותים או כל חלל אחר בבית.

משום שאבן קיסר מגיעה ביחידה יצוקה, סיכוייה להישבר במהלך ההתקנה או העבודה נמוכים במיוחד, שכן אין היא מכילה גידים המורכבים מחומרים אחרים בתוך האבן, מה שמקנה לה עמידות טובה בתנאי התקנה והובלה.

קטלוג שיש אבן קיסר של ניר צבי

חברת שיש ניר צבי מייבאת סוגים שונים של שיש ומציעה ללקוחותיה קטלוג צבעים עשיר של מוצרי החברה עצמה, ראו לדוגמה שיש זהב. הקטלוג מאפשר להציע ללקוחות את הגוון אשר ישרת את צרכיהם, כאשר לכל אחד מחדרי הבית ניתן להציע פתרונות מעניינים ויצירתיים.

לתשומת לב הלקוחות, בשיש ניר צבי אנו מקפידים על הצגת הלוחות בגדלים מרביים לכל לקוח ולקוח, על מנת שההתרשמות תהיה הכי קרובה למציאות. שכן, דוגמא קטנה או דוגמא ש"רואים" באינטרנט, אינה מהווה אינדיקציה אמיתית לתוצאה אותה הלקוחות מעוניינים לקבל. מדובר בעניין פשוט שעלול לגרום לבחירה לא נכונה של צבע.

די להבין שכמות האור אשר תקבל באולם התצוגה פיסה קטנה או אריח קטן של אבן קיסר, היא קטנה בהרבה מכמות האור שמקבל לוח גדול ועל כן צבעו מתבהר. מכאן אנו מסיקים שהתהליך הנכון ביותר לקבלת החלטה בגין צבע הוא לראות את האריח בגודל המרבי אותו ניתן להציג כפי שאנו מציגים אותו בשיש ניר צבי.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!