שיש למטבח איך אפשר לחשב את המחיר?

בעלי בתים רבים שמעוניינים ליהנות ממטבח מעוצב, פרקטי, אסתטי ומרשים, בוחרים לעצב אותו עם משטחי שיש. השיש קיים בסגנונות רבים, ניתן לרכוש למשל: שיש גרניט, שיש אבן קיסר ושיש אוניקס והמבחר מאפשר לכל בעל בית לבחור בסגנון שמועדף עליו ומשתלב עם מראה ביתו.

מכיוון שקיימים סגנונות רבים של שיש, יש לקבל הרבה החלטות בעת הבחירה. התקנת שיש איכותי אינה מתבצעת בתדירות גבוהה ולכן יש לשקול את המאפיינים הנחוצים, וביניהם גם את התקציב אותו מעוניינים להקדיש לביצוע הרכישה.

חשוב לדעת שישנן מגוון חברות שעוסקות במכירת שיש, ובדומה למוצרים אחרים שניתן לרכוש, יש חברות שגובות מחירים יקרים במיוחד, יש חברות שגובות מחירים נמוכים במיוחד ויש חברות שגובות מחירים שנמצאים בין הטווחים. המחיר של השיש מושפע מהאיכות שלו, מרמת האיכות של העבודה שמתבצעת עד להתקנתו בבית ומהכמות הנחוצה של השיש.

טווחי מחירים וביצוע השקעה משתלמת לעתיד

כפי שצוין – ישנם סוגים רבים של שיש והמחירים שלהם גם הם מגוונים. מחירי שיש למטבחים יכולים להתחיל מסכום של 250 שקלים למטר כאשר מדובר על שיש פשוט וזול, כאשר הסוגים היוקרתיים ביותר של השיש יכולים לעלות 10,000 שקלים למטר ואפילו להגיע לסכומים גבוהים עוד יותר.

כדי להחליט מהו התקציב שמעוניינים להשקיע, יש לבחון את האפשרויות, להבין מהו הסגנון המבוקש, מהם המחירים של הסגנונות הקיימים ומהו המחיר שניתן להשקיע.

חשוב להבין שרכישה והתקנה של שיש דורשת השקעה כספית. כאשר שוקלים את האפשרויות, יש לשים דגש על העמידות של השיש. הוצאה גבוהה על שיש איכותי שניחן בעמידות גבוהה תוכל להיות משתלמת מאוד משום שהשיש יחזיק מעמד לאורך שנים רבות, בעוד בחירה בשיש שאינו איכותי והשקעת סכום נמוך, עשויה להתברר כטעות משום שהשיש לא יחזיק מעמד לאורך שנים רבות ובני הבית יאלצו להחליף אותו.

בנוסף לכך, יש לבחון היטב את נושא האחריות. שיש יכול להימכר ללא אחריות בכלל, אך יש סוגי שיש שנמכרים עם אחריות של מספר שנים. נושא האחריות הוא שיקול משמעותי שיש לקחת בחשבון.

מחירים לפי סוגי שיש

אם בוחנים את העלות של שיש אבן קיסר למשל, ניתן לראות שהמחיר מתחיל מ – 890 שקלים למטר ויכול להגיע ל- 1,650 שקלים למטר. יש לציין שבמידה שרוכשים דגמים ייחודיים של אבן קיסר, המחיר עשוי להיות גבוה יותר.

כשבוחנים את המחיר של שיש אוניקס, ניתן לראות שהעלות מתחילה מ -3,000 שקלים למטר ויכולה להגיע ל- 4,500 שקלים למטר. במידה שרוכשים דגם נדיר של שיש אוניקס, המחיר עשוי לעלות.

בחינת המחירים של שיש גרניט פורצלן מגלה שהסכומים נעים בין 1,600 שקלים למטר ל- 2,300 שקלים למטר. במידה שרוכשים שיש גרניט פורצלן מדגם פשוט יחסית, יכול המחיר להיות נמוך מ-1,600 שקלים למטר. במידה שרוכשים דגם ייחודי, עשוי המחיר להיות גבוה מ-2,300 שקלים למטר. יש לציין שהמחירים שצוינו כוללים גימורים, מע"מ, מדידות והובלה.

שיש ניר צבי – שירות מקצועי לאורך כל הדרך

במידה שאתם מעוניינים לרכוש שיש איכותי, מרשים ועמיד, אתם מוזמנים לפנות אל המפעל המשפחתי שלנו – שיש ניר צבי.

המפעל שלנו פעיל במשך 40 שנים ומעלה ואנו מספקים את כל השירותים בתחום. אנו מייבאים, מייצרים ומתקינים משטחים מסוגים שונים, ביניהם: שיש גרניט, שיש אבן קיסר ושיש אוניקס ומספקים ללקוחותינו מבחר מגוון של אריחים בטקסטורות וצבעים שונים.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי, יעיל ואמין.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות