קרמיקה למטבח – האם היא עדיפה על שיש?

ההתלבטות לגבי הריצוף במטבח קורה כמעט בכל דירה חדשה או בבתים לאחר שיפוץ. ברוב המקרים בעלי הנכסים שוכרים מעצב פנים שיסייע להם או מגיעים לאולם התצוגה שלנו כדי לבצע סיעור מוחות וחשיבה משותפת כיוון שקשה להם לקבל החלטה.

המבנה של משטחי שיש 

שיש בנוי מסלעים שמוציאים אותם מהקרקע והם נראים לוחות גדולים וטבעיים. בין היתרונות שלו אפשר למנות את העובדה שהוא חומר מבודד ולכן הטמפרטורה נשארת כמעט זהה בקיץ ובחורף. כמו כן קל מאד לתחזק את אריחי השיש, שוטפים ומנגבים באמצעות חומרי ניקוי והרצפה שוב מבריקה ונקייה. 

הנראות של אריחי השיש מעניקה לבית אלגנטיות ויוקרה בכל גודל של אריחים מסוג זה. אפשר להזמין את אריחי השיש בכמה גדלים וגם לרצף אותם בכמה אופציות כמו במבנה ישר, פסים משולבים ועוד. הפסים הדקיקים הנשארים בין האריחים יוצרים גם הם יופי ייחודי לכל בית.

אפשר לייצר את אריחי השיש בכמה גדלים קיימים לנוחותם של הלקוחות. יש כאלו שמעדיפים לוחות גדולים מאד ואחרים מעדיפים יחידות מלבניות. החשיבה על גודלם של המשטחים מתמזג עם החשיבה על הקו העיצובי של הבית וזאת כדי שתהיה התאמה מושלמת. 

עבור רוב הלקוחות שלנו המראה יוצא הדופן שיוצר השיש משכנע אותם שעדיף להם להשקיע ברכישת משטחי השיש באחד הגוונים האהובים עליהם והתקנתם מאשר באריחי הקרמיקה למטבח. 

אריחי קרמיקה – גרניט פורצלן 

מדובר באריחי קרמיקה איכותיים ולכן הם עמידים וחזקים מאד. רמת הספיגה שלהם היא נמוכה והם עמידים בפני שריטות ושחיקה, אפשר לבחור בין אריחים הומוגניים לאריחים מזוגגים.

האריחים המזוגגים הם בעלי יכולת אטימה מוגברת, בחלקם העליון הם בעלי טקסטורה הנראית כאילו יש בה גבשושיות של זכוכית והם מסוגלים לאטום היטב את המרחב כולו. לאריחים הומוגניים יש שכבה אחידה אשר מכסה את כל השטח העליון של  האריח.

היצע אריחי הגרניט פורצלן הוא די רחב ואפשר לבחור בהרבה מאד גוונים והדפסים. התחזוקה שלו קלה יחסית, שוטפים ומנקים את המשטח ותוך פרק זמן קצר הכול יבש.

עלות אריחי הקרמיקה גרניט פורצלן היא פחותה מעלותם של משטחי השיש.

אריח זה לא מתאים לריצוף על מרצפות ישנות כאשר מבצעים הליך של שיפוץ בדירות יד שנייה.

אריחי קרמיקה למטבח

אריחים אשר מייצרים אותם תוך שימוש בחרס ומצפים אותו במשטח בעל טקסטורה חלקה ונעימה ולכן מתאים מאד למטבחים.

היתרונות של אריחי הקרמיקה למטבח הוא בכך שהם איתנים ולכן לא יהיו בהם כמעט תופעות של שחיקה, שריטות או בעיות של אטימות. החומר אינו מבודד והתחזוקה שלו קשה יותר לאור הצטברות הלכלוך בין האריחים.

מכיוון שהמשטחים הללו הם לשנים רבות, ההעדפה היא שיש. 

בכל התלבטות בנוגע לקרמיקה למטבח, אנחנו ממתינים לכם באולם התצוגה שלנו, כדי להעניק לכם סיוע מקצועי. 

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות