גרניט פורצלן או שיש אבן קיסר?

אפשרויות הריצוף הן רבות הן מבחינת חומרים והן מבחינת צבעוניות ולכן לקוחות רבים מעדיפים להיחשף לכל האפשרויות ורק לאחר מכן לקבל החלטות. 

אולם התצוגה שלנו מאפשר הצצה מקצועית לאופציות הרבות והנציגים המקצועיים שלנו מסבירים לכל לקוח בהרחבה את היתרונות וגם את החסרונות של גרניט פורצלן ושל אבן קיסר, כדי שהלקוח יקבל את ההחלטה הנכונה. 

מכיוון שמדובר בצעד שמבצעים פעם אחת בכניסה לדירה חדשה או בעת שיפוץ דירה, ההיבטים הם לכאן ולכאן. יש לקוחות שעקב מצוקת תקציבית יעדיפו לרכוש את המוצר הזול יותר, אך גם הוא איכותי ואילו לקוחות אחרים יעדיפו לשלם קצת יותר וליהנות ממוצר שהוא קלאסי, בטיב מעולה וישרת אותם לאורך שנים רבות.

גרניט פורצלן 

סוג זה של אריחי קרמיקה הוא איכותי במיוחד ואפשר לראות אותו בבתים רבים והלקוחות מאד שבעים רצון ממוצר זה.

ייחודו של אריח זה הוא בעובדה שהוא איתן ולכן דרגת השחיקה שלו היא מאד נמוכה. יש לקוחות שמעדיפים לרכוש אריחי גרניט פורצלן מזוגגים ואחרים הומוגניים. המבחר הקיים הוא בשלל גוונים ומרקמים ודבר זה מאפשר התאמה מקסימלית לעיצובו של המטבח.

שיש אבן קיסר 

מרבית הלקוחות מעדיפים לרכוש שיש אבן קיסר מסיבות רבות. הם מודעים לאיכותו יוצאת הדופן של המוצר הישראלי המוביל אשר מכיל מינרלים, פולימרים וקוורץ. ההרכב המיוחד שלו יוצר מוצלח ביותר ולכן אפשר לראותו בבתים רבים בישראל וגם בעולם.

אחת התכונות שמדרבנות לקוחות רבים שלנו להעדיף את שיש אבן קיסר היא עקב העובדה שמדובר בשיש אשר יוצר אטימה מוחלטת ולכן הוא מתאים מאד למטבחים ולחדרי אמבטיה.

השיש האיכותי נשמר לאורך שנים רבות כמעט ללא סימני שחיקה או שריטות ולכן מעניק תמורה מלאה לכספו של הלקוח. הוא פונקציונלי ומאפשרים גם עבודה נוחה במטבח וגם נראות יפהפייה כך שהוא מעניק לבני הבית את כל היתרונות. 

נראות של שיש קיסר 

אבני הקוורץ יוצרות אין ספור דגמים וצבעים. לקוחות רבים אשר מגיעים עם מעצבי הפנים שלהם לאולם התצוגה שלנו רואים את הלוחות מעוררי ההשראה ודי קשה להם להחליט איזה הוא הלוח המתאים ביותר. 

ההתאמה המרבית לארונות המטבח ולמוצרי החשמל במטבח, מובילה את הלקוחות לבחירה של לוחות שיש בגוונים כהים כמו שחור, אפור על גווניו או לחלופין לוחות בהירים חלקים, או עם גלים פנימיים בגוונים מעט כהים יותר כמו שחור או אפור.

השילוב המנצח של הקו העיצובי של המטבח יוצר תמיד מוצר חדשני בעל נראות יפהפייה שכיף לעבוד בו באופן שוטף. 

הנושא החשוב ביותר כדי לקבל החלטה הוא לקבל מידע מאנשי מקצוע מנוסים ולכן אתם מוזמנים להגיע למפעל ולאולם התצוגה שלנו כדי להבין את הפרטים החשובים ביותר וכך תוכלו להחליט מהי הבחירה הנכונה עבורכם.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות