משטחי שיש למטבח

במפעל השיש ניר צבי אפשר לרכוש סוגים שונים של משטחי שיש ובשפע של דגמים. לאור ההיצע הנרחב, הלקוחות בוחרים את המשטחים המתאימים ביותר לנראותו ולעיצובו של המטבח שלהם. 

אנו עובדים עם כל סוגי השיש הקיימים אך עיקר הפעילות מתרכזת סביב שיש אבן קיסר, שיש גרניט ושיש אוניקס החדשני. 

משטחי העבודה הם גורם משמעותי בפעילות היום יומית במטבח ולכן קיימת חשיבות רבה לבחירת משטחים בטיב מעולה שמתאימים לאורח החיים בכל בית. 

לקוחות רבים מתייעצים עם נציגי המכירות המומחים שלנו כדי לקבל החלטה מושכלת על הדגם הנכון ביותר לכל בית, נשמח לחשוב יחד אתכם ולייעץ גם לכם כדי שתבחרו את השיש המתאים ביותר עבורכם. 

שיש אבן קיסר

שיש זה נחתך במפעל ניר צבי ממשטחים של אבן סינטטית עמידה במיוחד. הייחוד של שיש זה הוא בעובדה שהוא עמיד בפני חיידקים והיווצרות של כתמים, לאור המבנה הפנימי שלו. לאורך שנים המשטח נותר בצבעו המקורי, ללא שינויים או דהייה של צבעו.

משטחי השיש קיימים במגוון גדול מאד של דגמים יפהפיים. חלקם בצבעים אחידים ומקצתם בגוונים הכוללים צורות שונות בתוכם המוסיפות יופי רב למטבח. לקוחות רבים שלנו מתייעצים עם נציגי המכירות המומחים שלנו כדי לקבל החלטה מושכלת על הדגם הנכון ביותר לכל בית.

שיש גרניט 

בין משטחי השיש המובילים נמצא שיש גרניט המיוצר מסלעים טבעיים המכילים אבני קוורץ ומינראליים התורמים לאיכותו יוצאת הדופן. שיש זה קיים בהיצע נרחב במיוחד בשלל גוונים וטקסטורות יפהפיות. מכונות החיתוך המתקדמות במפעל ניר צבי הפועלות בשיטת חיתוך מדויק על ידי קרני לייזר CNC, מסוגלות לבצע חיתוך זהה לדרישה כך שמשטחי השיש מולבשים על ארונות המטבח התחתונים באופן מושלם. 

שיש גרניט הוא איתן ומאסיבי מאד, עמיד בטמפרטורות גבוהות כך שאפשר להניח עליו ללא חשש סירים חמים ומשטחים חמים שיצאו מהתנור. השיש מחזיק שנים רבות ללא שחיקה וללא כל שינוי בנראותו העוצמתית, הוא אינו נסדק ולא חל כל שינוי בגוון שלו. 

שיש אוניקס 

שיש אוניקס הוא שיש חדש יחסית אשר צובר תאוצה גבוהה ואפשר לראות אותו מותקן כבר בבתים רבים. מדובר באחד מסוגי השיש היפים ביותר הקיימים בשוק ולכן מעצבי פנים רבים מגיעים לאולם התצוגה שלנו עם הלקוחות כדי לבחור מתוך המגוון הגדול את שיש אוניקס שיתאים באופן מושלם למטבח הנבנה בביתם.

המשטחים הייחודיים שימשו בעבר לייצור אבני חן ויופיים הרב נותב לטובת ייצור משטחי עבודה במטבח. שיש זה מתאים במיוחד למטבחים שקיים בהם תכנון לכמה משטחי עבודה ארוכים כולל אי מרובע במרכז המטבח. שיש אוניקס מעניק תחושה ביתית ומשפחתית לכל בית שבו הוא ממוקם ולכן השימוש בו רק עולה. 

המשטחים קיימים בצבעי לבן, אדום, שחור או שקוף. נוכחותם במטבחים היא מאד דומיננטית ולאור עמידותם הם נותרים לאורך שנים רבות ללא תקלות או שינוי בנראותם. 

שיש ניר צבי 

הידע הרב שצברו נציגי השירות של שיש ניר צבי, מאפשר ללקוחות להביע את כל רצונותיהם בהתאם לאורח החיים של כל משפחה ותדירות האירוח אצלם. לאור מידע זה מציעים הנציגים המיומנים כמה אפשרויות של בחירת שיש ומגוון הצעות מרתקות וחדשניות כדי שיהיה בכל בית מטבח פונקציונלי שיאפשר לכמה מבני הבית לפעול יחד במטבח ללא הפרעה זה לזה. 

הלקוחות מקבלים אצלנו מידע רוחבי ולכן הם יכולים לשקול את בחירת השיש מכל ההיבטים. גם אתם מוזמנים לאולם התצוגה כדי לקבל תשובות מקצועיות בתחום השיש למטבח. 

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות