החלפת שיש למטבח

השיש במטבח הוא גורם בעל חשיבות רבה לנוחות העבודה במטבח והוא גם זה שנותן את הטון ומוסיף רבות ליופיו.

החלפת שיש למטבח 

אחת לכמה שנים מחליטים לקוחות רבים לבצע החלפת שיש למטבח מכל מיני סיבות. יש דירות קיימות שמבצעים בהן ריענון של נראות המטבח במהלך שיפוץ הכולל החלפת ארונות המטבח, או שינוי המבנה הגיאומטרי הכולל שבירת קיר או תוספת קיר מפריד. 

לקוחות אחרים רוכשים דירה יד שניה ומקבלים החלטה להחליף את השיש כיוון שמדובר במשטחים ישנים שאינם כה איכותיים ולכן מבחינתם החלפת השיש היא צורך בסיסי וחשוב מאין כמוהו.

הזמנת שיש חדש 

לקוחות הפונים אלינו כדי לקדם הליך זה, מגיעים למפעלנו כדי לבחור את השיש החדש מתוך אין ספור הדוגמאות והסוגים הקיימים במפעל. 

היועצים המיומנים שלנו מציעים להם לבחור בין שיש גרניט, אבן קיסר או שיש סינטטי. לכל אחד מסוגי השיש יש יתרונות וחסרונות, הלקוחות מקבלים את מלוא המידע ואנו מסייעים להם בסיעור מוחות כדי לבחור את הסוג הנכון ביותר עבור המטבח שלהם. 

החשיבה כוללת את הרגלי העבודה במטבח, אם מדובר במטבח ביתי שלא מבשלים בו הרבה לעומת משפחות הנוהגות לארח הרבה מאד בני משפחה וחברים בעיקר בחגים ובסופי שבוע, דבר המצריך משטחי עבודה ארוכים, יעילים ונוחים במיוחד בהתנהלות עם סירים ומשטחים חמים.

לאחר בחירת סוג השיש, מתעכבים על נושא הגוון. החשיבה היא לבצע התאמה מושלמת של עיצוב המטבח על פי צבעם של חזיתות הארונות, אריחי הקיר, אריחי הרצפה והמכשור החשמלי. צבעו של השיש משתלב עם כל הגוונים ועקב המשטחים הארוכים והרבים הגוון שלו הוא מאד דומיננטי. 

אנו מקבלים מהמחצבות שיש טבעי בספקטרום עצום של גוונים החל בגוונים בהירים ועד גוונים כהים מאד. ברבים מהמשטחים קיימות דוגמאות טבעיות וייחודיות של השיש הטבעי, דבר שהופך אותן ליוצאות דופן ונראות המטבח הופכת למיוחדת ביותר.

נציגים שלנו מגיעים לבית הלקוח ומבצעים מדידה מדויקת של משטחי השיש החדשים על הארונות הקיימים, או על פי מידות הארונות החדשים שיותקנו על ידי הנגר. אם מתוכנן אי במטבח, מקבלים גם את המידות המדויקות שלו כדי להכין את משטח השיש שנבחר.

בהתאם לקו העיצובי של המטבח, מזמינים הלקוחות משטחים זהים עבור אלו שיונחו מעל ארונות המטבח ואלו שיונחו על האי, או לחילופין משטחים מחומרים שונים או בגוונים אחרים כדי ליצור עניין במטבח המחודש.

המכונות המשוכללות במפעל ניר צבי לשיש פועלות בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית בשיטת CNC ולכן משטחי השיש נחתכים באופן מדויק ומידתם זהה בדיוק למידה הנדרשת. 

תהליך פירוק השיש הישן 

אנשי המקצוע המנוסים שלנו מגיעים ביום שתואם עם הלקוחות ומפרקים את המשטח הנוכחי. מדובר בעבודה המצריכה ידע כדי לפרק את כל גודלו של המשטח ללא גרימת נזק לארונות המטבח התחתונים. ברוב המקרים בשלב פירוק השיש מוציאים גם את הכיור שקיים שנים רבות, כיוון שהלקוחות מחליטים בהזדמנות זו להתקין גם כיור חדש.

התקנת שיש חדש 

לאחר שמוציאים את השיש הישן, כל השטח מלוכלך מאד משאריות חומרי הבנייה ולכן העובדים שלנו מבצעים ניקיון של כל המרחב ולאחר שהארונות התחתונים של המטבח מותקנים הם מגיעים כדי להתקין את השיש שנבחר. מדובר בעבודה מאד מדויקת שחייבת להתבצע תוך תיאום מושלם בין המתקינים כדי שהשיש לא יישבר או יינזק במהלך ההתקנה.

אם קיים אי במטבח הספציפי, מתקינים גם את המשטח שהוכן במפעלנו עבור יחידה זו כדי ליצור מטבח יפהפה ופונקציונלי.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות