איזה משטח עבודה מומלץ למטבח?

קיימים סוגים שונים של משטחי עבודה עבור המטבחים, אך ברוב המקרים הלקוחות בוחרים להתקין משטחי שיש, לאור היתרונות הרבים שלהם ובעיקר העמידות שלהם לאורך שנים רבות.

בחירת משטחי שיש

לאור האפשרויות הרבות של משטחי השיש, קו החשיבה הוא להתקין משטחים שהם פונקציונליים בהתאם לאורח החיים של כל משפחה אשר בונה מטבח חדש בביתה ובהתאם לקו העיצובי הקיים בכל הבית. המטבח הוא לב ליבו של הבית ולכן אמורה להיות התאמה של נראותו לחלל הבית כך שיהיה פרופורציונלי ונעים למראה. 

בתכנון העיצוב של בתים חדשים או משופצים נעזרים בדרך כלל במעצב פנים אשר מציע ללקוחות כמה וכמה אפשרויות מסקרנות של משטחי שיש, אשר יתאימו מאד לביתם ומתוך מבחר זה הם בוחרים את הדגם הנראה להם הנכון ביותר עבורם. 

התקנת שיש

השיש הוא חומר מאסיבי ואנשי המקצוע המיומנים במפעל שלנו יודעים איך לייצר אותו כראוי על פי המידות הנדרשות וגם להתקין אותו בדייקנות מוקפדת, כדי שלא תהיה חדירת מים מאחת הפינות.

הצוותים המנוסים שלנו עוסקים בכך לאורך שנים רבות ולכן הם מבצעים את הייצור ואת ההתקנה באופן מדויק מאד בכל מטבח.

משטחי השיש המובילים הם אבן קיסר ושיש גרניט אשר שניהם חומרים בטיב מעולה.

אבן קיסר

אבן קיסר היא יוצאת דופן בחוזקה ובעמידותה ולכן היא הנמכרת ביותר הן עבור המשטחים מעל הארונות התחתונים במטבח והן על האי.

שיש גרניט

שיש עמיד מאד אשר אפשר לרכוש אותו בטקסטורות ייחודיות ובשלל גוונים ולכן אפשר להתאים משטחי שיש באופן מושלם לארונות בהתאם לצבע שנבחר עבורם. 

נחיצותם של משטחי העבודה

למשטחי העבודה יש תפקיד חשוב בענייני היום יום במטבח. נעשה בהם שימוש רב בכל הקשור להכנת תבשילים, מאפים, סלטים ועוד. זו הסיבה שקיימת בשנים האחרונות דרישה להתקנת משטחי שיש ארוכים יותר כך שיהיה נוח לעבוד במטבח. משפחות אשר נוהגות לארח כמות גדולה של מוזמנים בעיקר בסופי השבוע ובחגים זקוקות למקום רחב כך שכמה אנשים הפעילים במטבח יוכלו לבצע את כל שלבי המשימות שלהם ללא הפרעה זה לזה.

לכן, נוסף בשנים האחרונות האי אשר ממלא כמה פונקציות. על משטח השיש מכינים מטעמים, במקומות רבים דלפק זה הוא גם שולחן אוכל עבור בני הבית ביום יום. יתרון נוסף הוא שמתחת למשטח השיש נוצר שטח רחב אשר משמש לאחסון ומוסיף על מרחב האחסון הקיים בארונות התחתונים והעליונים. קיומם של הארונות או המדפים מתחת לאי מאפשרים נוחות מרבית במטבח.

צבעיהם של משטחי השיש

אחד הטרנדים החדשים הוא התקנת משטחי שיש בצבע לבן המיוצרים מאבן קוורץ באופציה של גוון מבריק או מאט. מדובר במשטחים איכותיים ביותר שהם בעלי יכולת ספיגה גבוהה ופינות מעוגלות לנוחות מרבית של בני הבית.

הצבע הלבן יוצר מראה של מטבח נקי וצח ומעבר לכך הוא גם מעניק תחושה שמדובר במטבח גדול הרבה יותר מממדיו האמיתיים. קיימים משטחי שיש לבנים חלקים או לחילופין משטח בהיר אשר קיימות בחלק הפנימי שלו נגיעות של צבע או טקסטורות ייחודיות המעשירות מאד את נראותו של כל מטבח.

רכישת שיש והתאמתו למטבח אינו עניין של מה בכך. באולמות התצוגה שלנו קיים מבחר עשיר מאד של סוגי השיש השונים באין ספור גוונים ודגמים.

בחשיבה יש לשלב את צבעי האריחים, הארונות אם מדובר בצבע אחיד או בכמה צבעים ואקססוריז נוספים כמו הווילונות ומסגרת החלון, משטחי השיש מוסיפים עוצמה רבה בכל מטבח.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות