שיש קיסר 5003

למעצבי ומתכנני המטבחים יש אין ספור רעיונות עיצוביים לגבי בניית ארונות המטבח, המגירות, מכשירי החשמל והפונקציונליות של כולם יחד. אך בנושא משטחי העבודה רובם תמימי דעים שהבחירה המוצלחת ביותר היא שיש קיסר. וזאת למרות החומרים החדשים שהופיעו בשנים האחרונות בתחום המטבחים. יש לכך סיבות רבות אך העיקרית שבהן היא העובדה שמדובר בחומר איכותי ביותר מסוג קוורץ, שאין לו מקביל מקצועי בקרב משטחי העבודה האחרים.

המפעל הישראלי הוותיק מייצר משטחי שיש תוך שימוש במכונות ייעודיות וחדשניות הפועלות בטכנולוגיות חוצות גבולות. התוצר המוגמר הוא איכותי ביותר ואפשר להזמין אותו בכמה אופציות של גימור מוקפד כמו ווינטו המחוספס, מבריק או מאט.

היתרונות הרבים של שיש קיסר הובילו אותו לכך שהמפעל מספק את רוב התוצרת לשוק המקומי בישראל ובנוסף לכך לכחמישים מדינות ברחבי העולם. ומדובר במפעל היחידי המעניק ללקוחותיו אחריות לכל החיים על משטחי הקוורץ, לאור טיבם המעולה.

הזמנת שיש אבן קיסר לעיצוב המטבח

המטבח הוא לב ליבו של הבית, פעיל במשך שעות רבות בכל יום ומייצר גם נקודת מפגש אופטימלית של בני הבית. לאור השימוש הרב והטבעי במוצרי מזון שונים על המשטחי העבודה, שיש קיסר התאים את פעילות הייצור שלו לתקנים הבין לאומיים המחמירים ולדרישות של המשרד להגנת הסביבה בישראל ולכן מייצרים במפעל משטחי עבודה המכילים חומרי גלם ייעודיים שמונעים התרבות של חיידקים וזאת למען בריאותם של בני המשפחה.

שיש קיסר 5003

אחד הדגמים הנמכרים ביותר הוא שיש קיסר 5003 בגווני חום בהיר הכולל בתוכו אבנים צבעוניות המפוזרות על פני המשטח.

מעבר לאיכותו הידועה של המוצר, צבעיו המקסימים של דגם זה אהובים מאד על הלקוחות ועל המעצבים כיוון שהם יוצרים שילוב יפהפה עם הגוונים של הארונות השונים. שיש זה מצליח ליצור הרמוניה עם מטבחים הצבועים בכל הגוונים הבהירים כמו צבע לבן, שמנת, אפור ובכל טקסטורה או עיטור הקיים על הארון. שיש קיסר 5003 מתאים מאד גם לארונות שנצבעו בצבע שחור, גם לאלו שנצבעו בגווני פסטל עדינים כמו תכלת וירקרק המתחילים לצבור תאוצה בדירות רבות.

בכל שילוב שיבחרו המעצב והלקוח בסופו של דבר, התוצאה תהיה יוצאת דופן ותבדל את המטבח הספציפי בכמה רמות של איכות ויופי מנראותם של מטבחים אחרים.

​התאמה טכנית לארונות המטבח

ברוב המקרים רוכשים משטחי שיש קיסר שאורכם הוא 3.05 מטר ורוחבם 1.44 מטר. הלקוח יכול לבחור בין שלש דרגות של עובי בהתאם לנוחותו ורצונו.

בנית אי במטבח

אחד הטרנדים המובהקים בשנים האחרונות הוא בנית אי במרכז המטבח או באחת מפינותיו בהתאם לצורתו של המטבח. הדבר נובע מכך שמשטחי העבודה הקיימים מעל הארונות התחתונים במטבח אינם מספיקים לבני הבית. לעתים כיוון שמבצעים פעולות רבות במקביל ולעתים עקב עומס של פריטים העומד על השיש וכך מקטין את גודלם של שטחי העבודה בפועל. בניית אי יוצרת משטח עבודה גדול נוסף, שטחי אחסון רבים מתחתיו ובכל היקפו ומעניקה יופי ייחודי למטבח כשמעליו מותקן שיש קיסר 5003.

התאמת השיש לקו העיצובי של המטבח

בבתים החדשים אפשר לראות מטבחים יפהפיים מעוצבים בסגנונות שונים כמו עיצוב קלאסי, כפרי ווינטג' ועוד. המעצבים בוחנים את הצורך של כל משפחה בהתאם להרגלי הפעילות במטבח, אם הם כוללים אירוח או לא. בהתאם לכך מכינים כמה סקיצות כדי לקלוע לטעמם של הלקוחות.

שיש 5003 מתאים לכל סגנון ולכל עיצוב, אם מדובר בארונות חלקים, בעלי טקסטורות או גילופים מעניינים.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות