שיש קיסר 7004

שיש אבן קיסר הוא בעל שם עולמי בכל הקשור לאיכות המוצר, עיצובו וייחודו. המפעל הוותיק מיצר כמויות גדולות מאד של אבן קיסר לשוק המקומי וגם מייצא דגמים רבים למדינות רבות בעולם המודעות לטיבו המעולה.

הבחירה בשיש קיסר

אין זה מקרי שמעצבי פנים רבים ממליצים ללקוחותיהם המתכננים עיצוב חדש או בנית מטבח חדש בביתם, לרכוש שיש קיסר. הקוורץ הטבעי מחליף את השיש הטבעי לאור רמתו הגבוהה והיוצאת דופן והוא עולה בכמה רמות איכות, על פני סוגים אחרים של משטחים כולל משטחים המיוצרים מאבן טבעית.

המפעל הפועל באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומכונות ייצור מדויקות וייחודיות מייצר משטחים יציבים ואיתנים כבר שנים רבות. המפעל היצירתי דוגל בחיבור אסתטי בין אבן קיסר למשטחי הקוורץ וכך נוצרים משטחים מקוריים בצבעים מרהיבים בעלי צורות אבסטרקטיות פנימיות. הנראות של כל אחד מהם מוסיפה יופי רב לכל מטבח.

ההיצע הנרחב של משטחי השיש, מאפשר לכל לקוח ולכל מעצב פנים למצוא את משטח השיש שנראה לו המתאים ביותר לארונות המטבח שהוא מזמין. רבים מהלקוחות בוחרים דגמים ייחודיים שקיימים מהם משטחים בודדים, כדי ליצור משטחי עבודה שיהיו קיימים רק במטבח שלהם ויבדלו אותם מהאחרים.

הייצור המיוחד מוציא חומר מוגמר העמיד בפני שריטות וכתמים ומתאים כמשטחים הן למטבחים והן לחדרי רחצה.

שיש קיסר 7004

אחד הדגמים הפופולריים ביותר הוא שיש קיסר 7004. הרקע שלו הוא אפור בהיר ובתוכו מבצבצות אבנים קטנטנות בכמה צבעים אטרקטיביים.

זהו דגם עדין ומקסים ביופיו המתאים לאין ספור גווני צבע של מטבחים ולכן אפשר לראות אותו בבתים רבים.

הקווים העיצוביים במטבחים הם כפריים, מודרניים, קלאסיים ווינטאג' ועוד. דגם קיסר 7004 מתאים כמעט לכל אחד מהם ולכל צבע שייבחר עבור ארונות המטבח.

ארונות מטבח מעוצבים

קיימים היום טרנדים רבים בתחום המטבחים כמו לדוגמה הזמנת ארונות וצביעתם בצבע שחור, אין מדובר בטרנד זמני אלא כנראה בטרנד שיישאר כאן לפרק זמן ארוך. שילוב שיש קיסר 7004 עם הצבע השחור הקלאסי יוצר מטבח מהמם בעל נוכחות חזקה ביותר. אם נוסיף לכמות המשטחים מעל ארונות המטבח התחתונים, גם את האי המתוכנן במרכז המטבח, שגם הארונות שלו יהיו בצבע שחור ודגם 7004 מעליו, תתקבל תוצאה יוצאת דופן.

חלק גדול מהזמנות המטבחים בשנים האחרונות הן בגוונים בהירים, הן במטבחים הקלאסיים והן במטבחים הכפריים. הלקוחות אוהבים מאד מטבחים לבנים המעידים על ניקיון וטוהר או גוונים בהירים אחרים כמו גווני שמנת או אפור.

גם למטבחים הללו מתאים מאד שיש קיסר 7004, הוא מתמזג עם הגוונים הבהירים והכול נראה כמו יצירת אמנות מושלמת. המגמה היא ליצור משטחי עבודה נוספים לנוחות בני הבית ולכן אם גיאומטרית אפשר לתכנן אי, מבצעים זאת. הארונות בהיקפו של האי משמשים כשטחי אחסון נפלאים עבור כלי מטבח ומעליו מתקינים את דגם 7004 המשלים את הנראות הכללית של המטבח היפהפה.

תחזוקה שוטפת

לצורך ניקוי השיש האיכותי, משתמשים במטלית ובחומר ניקוי כללי. מנגבים פעם פעמיים והשיש נראה שוב כמו חדש. שכבת ההגנה שלו אינה מאפשרת היווצרות שריטות או כתמים כך שבכל שעה שניכנס למטבח הוא ייראה במלוא הדרו.

תוספת אביזרי פרזול שיתאימו לשיש

המבחר העצום של אביזרי הפרזול מאפשר בחירה בין ידיות מאד מיוחדות המאחדות את המסר של צבע המטבח עם השיש הנבחר. ההרמוניה שנוצרת ביניהם היא בזכות ידיות חדשניות מפלסטיק מתכת, נחושת או חומרים אחרים ובהן עיטורים, טקסטורות, גילופים ושילובים מפתיעים נוספים.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות