שילוב של פרזול ושיש במטבחים

הלקוחות שלנו ומעצבי פנים מקדישים זמן רב מאד כדי לקבל החלטות בנושאים הקשורים למטבח ולנראותו. יש שני תחומים אשר מוסיפים טאץ' ייחודי למטבח, השיש ופריטי הפרזול.

השיש יוצר משטחי עבודה דומיננטיים מעל ארונות המטבח התחתונים ועל האי למטבח, הפרזול נראה במקומות רבים כמו במגירות ובידיות האחיזה המפוזרות בכל רחבי המטבח.

פרזול במטבח

המטבחים החדשים הם בדרך כלל די גדולים ולכן מכילים שורה ארוכה של ארונות מטבח. כדי לשבור את הקו הארוך, מתאימים ידיות פרזול אשר יוצרות קונטרסט.

אם לדוגמה צבעם של ארונות המטבח הוא לבן, רוכשים ידיות בגוון אחר בהתאם לשאר הפריטים ולצבעו של השיש, לדוגמה ידיות בגווני ברונזה, מתכת או לחילופין שחור מט או מבריק, אדום או אפור. הצבע שנבחר בולט במרכזם של כל הארונות והמגירות ומשנה לחלוטין את נראותו של המטבח.

חלוקה פנימית באמצעות פרזול

בעת תכנון ארונות ומגירות מטבח, המטרה היא ליצור פונקציונליות מרבית. לכן משתמשים בכלי פרזול אשר תוחמים את המשטח בתוך המגירות כך שיהיה נוח לאחסן את המוצרים ולשלוף אותם בקלות. כמו כן מתקנים ייעודיים לאחסון הסכו"ם, מסילות ייחודיות אשר יוצרות טריקה שקטה ונוחה למגירות.

בנוסף לכך מותקנים אביזרים כמו תוחמים לצלחות בהתאם לגודלן ומתקנים נשלפים מהארונות לנוחות מקסימלית בהוצאת הפריט הנדרש מתוך הארון.

למכלול מצרפים גם ברז פונקציונלי בגוון הנכון ביותר, נירוסטה, שחור או צבע אחר על פי בחירת מעצב הפנים.

שיש במטבח

בשנים האחרונות הטרנדים אשר רואים במטבחים החדשים כוללים משטחי שיש בצבעים מרהיבים. הצבע השחור שבעבר לא הותקן במטבחים, תופס כעת תאוצה ורבים בוחרים בצבע קלאסי ודומיננטי זה כדי ליצור מטבחים בעלי נוכחות רבה, משטחים אציליים המותירים רושם רב הן כאשר הם ממוקמים מעל הארונות והן בשטח מעל האי.

אופציות נוספות הם משטחי שיש בעלי נראות ייחודית כמו לבן או גוון בהיר אחר אשר שזורים בו חוטים בגוונים כהים כמו אפור או שחור. הגלים הללו אינם מסודרים אלא נראים פה ושם ולכן הם כה יפים. מי שמעוניין לרכוש משטחי שיש למטבח, נחשף לכמות עצומה של דגמים מדהימים אשר כולם יפים מאד.

כל לקוח בוחן את הדוגמאות השונות כדי לצמצם את האפשרויות ולמצוא את השיש הנכון ביותר שייצור שילוב מוצלח ביותר של כל הפריטים במטבח.

קיימות דוגמאות מאד מיוחדות ויוצאות דופן אשר אי אפשר לראות במקומות אחרים לאור המיזוג המופלא של הגוונים הפנימיים והטקסטורה שנוצרה לאחר שנים רבות בקרקע.

כדי לקבל החלטות, מומלץ להגיע לאולם התצוגה המושלם שלנו, להיחשף לעשרות הדוגמאות והטקסטורות היפות. בחשיבה עם יועצי המכירות המיומנים שלנו, יהיו לכם הרבה יותר קל לקבל את ההחלטות לגבי משטחי השיש, אשר יהפכו את המטבח לאחר המקומות היפים ביותר בבית.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות