בוצר למטבח משיש

מי שמתכנן כעת את המטבח החדש או המחודש נתקל בטרנדים חדשים אשר מעלים את רמתו העיצובית של המטבח בכמה דרגות כלפי מעלה.

דפוס חשיבה חדש יחסית הוא התקנת בוצ'ר מעל ארונות המטבח התחתונים. דבר זה מזכיר את קרשי החיתוך אשר סייעו בעבר לקצבים לחתוך את הבשר ואת העוף ולכן המגמה היא ליצור משטח מאסיבי מעל הארונות, שיאפשר ביצוע אין ספור פעולות בנושאי בישול ואפייה.

אפשר לייצר בוצ'ר מעץ או משיש אך מירב הלקוחות מעדיפים להזמין זאת משיש לאור התכונות הייחודיות והפרקטיות של משטחי השיש. מי שמעוניין ליהנות מכל העולמות יכול להזמין משטח שיש דמוי עץ וכך ייהנה מהאיתנות של השיש אך מנראות חיצונית אשר מזכירה את העץ.

אופציה זו קיימת במגוון רחב מאד של צבעים וטקסטורות, בגוונים של עץ טבעי מהצבעים הבהירים ועד הגוונים הכהים בהתאם לטעמו של הלקוח.

מפעלנו מתמחה בייצור משטחי שיש איכותיים מכמה חומרים מובילים המוכיחים כי הם המשטחים האיכותיים והיפים יותר.

בוצ'ר למטבח משיש

השיש הוא חומר אהוב ומוכר אשר משרת את הישראלים לאורך עשרות שנים בהצלחה גדולה. אפשר לבחור בין שיש קיסר המעולה, גרניט או אוניקס אשר לכל אחד מהם קיימים יתרונות וחסרונות.

משטחי השיש הם עמידים מאד, אפשר להניח על רובם סירים חמים ולא ייגרם כל נזק למשטח. הם מוסיפים יופי רב לכל מטבח בכל צבע שבו הם קיימים או בשילוב של כמה צבעים פנימיים אשר הופכים את המטבח לבעל נראות יוצאת דופן.

יופיו של משטח השיש

בבתים חדשים רבים, קיים מטבח גדול מאד, לעיתים הוא מרובע, מלבני או בעל צורה אחרת. הניצול המיטבי של השטח כולל בניית ארונות אחסון רבים.

שורה של ארונות מטבח תחתונים, שורה של ארונות מטבח עליונים ואי המשמש הן כפינת עבודה נוספת והן כמיקום אחסון לכלי אוכל, סירים ועוד.

לאור גודלו של המטבח נוצרת בו אפשרות להתקין משטחי שיש ארוכים ודומיננטיים אשר מאפשרים כמה עמדות עבודה ובנוסף לכך את האי המשמש כעמדה נוספת, וכך יכולים לעבוד במקביל כמה מהדיירים ולא להפריע איש לרעהו.

מעל הארונות התחתונים מתקינים משטחי עבודה ארוכים אשר יוצרים רושם רב על כל אדם אשר נכנס למטבח. המגמה היא להשאיר את משטחי השיש נקיים וללא פריטים עליהם. מתכננים מראש מיקום לכל חפץ כדי שהוא לא יימצא על המשטחים הללו וכך הם ייראו במלוא הדרם.

מיקסר, טוסטר ומכשירי חשמל קטנים נוספים יאוחסנו באופן קבוע במגירות רחבות ונוחות בעלות טריקה שקטה ויוצאו ממנה רק בעת הצורך. בדרך זו המשטחים ייראו אף גדולים יותר מגודלם האמיתי ויסבו המון נחת לעקרת הבית.

גם האי יחופה במשטח שיש בהתאם לצורתו הגיאומטרית. ברוב המקרים מחפים אותו בסוג זהה של שיש כדי ליצור אחידות אך יש גם מקרים שבהם מעוניינים ליצור קוטביות ולכן מחפים את האי בשיש בגוון שונה ומוסיפים יופי ייחודי למטבח כולו.

משטחי שיש לבחירה

רוב הלקוחות נעזרים במעצב פנים אשר מכוון את דרכם בבחירה של הפריטים השונים. הוא זה שמציע להם כמה וכמה סוגי חומרים כמו אבן קיסר, גרניט או אוניקס בעלי הנראות המיוחדת האופיינית לכל אחד מהם.

ההיצע הגדול של החומרים והדגמים מוביל את הלקוח לבחירה לא פשוטה באולם התצוגה.

אם גם אתם בשלב של בחירת השיש וקשה לכם לקבל החלטה, אתם מוזמנים לאולם התצוגה שלנו כדי להיחשף לדוגמאות יוצאות הדופן של משטחי השיש המיועדים למטבחים.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות