איך בוחרים שיש לאמבטיה

עיצובו של בית חדש או של בית לאחר שיפוץ כולל הרבה מאד החלטות בפינות השונות ברחבי הבית כדי ליצור שלמות עיצובית בהתאם לטעמם של בני הבית.

חדרי הרחצה שהם החדרים האינטימיים בבית זוכים לתשומת לב מיוחדת ולחשיבה רבה על כל פרט ופרט. אחד האלמנטים החשובים הוא השיש ולאחר מכן הכלים הסניטריים כדי ליצור שילוב מנצח יחד.

אנו מייצרים משטחי שיש מכמה סוגים אשר מותאמים לרצונם ולקו העיצובי הייחודי שבו בחרו הלקוחות.

שיש לאמבטיה

מכיוון שקיימים כמה סוגים של שיש, יש לבדוק את היתרונות ואת החסרונות של כל אחד מהם מול הצורך הביתי, כדי להגיע להחלטה הנכונה בהתאם לגודלה של כל משפחה.

ברוב הדירות החדשות קיימים שני חדרי רחצה והעיצוב של כל אחד מהם הוא שונה כיוון שאחד ממוקם צמוד ליחידת ההורים והאחר משמש בדרך כלל את הילדים. במקרים רבים קיים חדר רחצה או שירותים נוספים עבור האורחים.

הכלל הראשון הוא קבלת מידע על גודלו של החלל שיישאר בכל אחד מחדרי הרחצה לאחר חיבורם של כל הכלים הסניטריים. התאמת השיש על פי סוגו, צבעיו ונראותו חייבת להיות מושלמת ועל פי הקו העיצובי של חדרי האמבטיה אשר נקבע מראש.

ברוב המקרים רוכשים נתחים גדולים של שיש ואותם מחברים במקום המיועד לכך וזאת כדי ליצור קטע מרשים ובעל נוכחות ולא לוח שיש מפוצל אשר הוא בעל נראות פחות יפה.

מעצב פנים

לקוחות רבים נעזרים במעצב פנים אשר מלווה אותם לאורך הדרך כדי ליצור חדרי אמבטיה יפהפיים. המוטו הוא ליהנות הן מהיופי והן מהפרקטיות בחיי היום יום של בני הבית בהתאם למספר הילדים אשר ישתמשו בחדר הספציפי.

המעצב יציע כמה אופציות כמו שיש גרניט בגוונים שונים או משטחי אוניקס חצי שקופים או צבעוניים.

ההבדלים בין סוגי השיש השונים

אפשר להתקין משטחים העשויים שיש וגרניט אשר עמידים ללחות ולכן שומרים גם על הטמפרטורה ברחבי החדר, היצע הצבעים והדוגמאות בהם הוא עצום ולכן אפשר להתאים זאת לנראות הכללית. לאחרונה הגיעו גם משטחי אוניקס הבנויים מאבן שיש אשר מסוגלת להעביר אור.

המעצבים מנצלים תכונה ייחודית זו ולכן מקבעים את גופי התאורה כמוסתרים מאחורי השיש או כגלויים שקועים בתוך השיש וכך אלומות האור יעברו דרך השיש ויצרו מניפה צבעונית מרהיבה אשר תיצור חדר רחצה יוצא דופן ביופיו.

סוגי משטחי שיש לאמבטיה

אפשר ליהנות מאבן קיסר קוורץ העמידה והאיכותית אשר מוסיפה יוקרה ואקסקלוסיביות למרחב כולו ולכן משמשת גם עבור משטחי השיש העליונים, עבור חיפוי הקירות ועבור ריצוף הרצפה.

אבן סינטטית עמידה זו מתאימה לאמבטיה לאור יכולות העמידה שלה בפני כתמים וחיידקים. ההיצע הרחב של הדוגמאות והגוונים מאפשר ביצוע של יצירת מופת בגוון אחד או בשילוב של כמה גוונים בכל אחד מחדרי האמבטיה בבית.

אבן קיסר תורמת רבות לאסתטיקה בחדרי הרחצה לנוכח העובדה שהיא גם קלה מאד לניקוי ולתחזוקה ולכן ממוקמת בהרבה מאד חדרי אמבטיה בישראל.

גרניט פורצלן

שיש זה אשר מיוצר מסלע טבעי וקשיח הוא חומר איתן בעל עמידות גבוהה. מבחר הגוונים ושילובי הצבעים יוצר אפשרויות קסומות יוצאות דופן לאור הגימור המוקפד של מכונות ה- CNC החדשניות.

אם גם אתם מתכננים את חדרי האמבטיה שלכם בדירתכם החדשה או המשופצת, נציגי המכירות המקצועיים שלנו ישמחו להראות לכם את שפע הדגמים והאפשרויות לשיש לאמבטיה.

המשטחים האיכותיים והיפהפיים יוכנו ויותקנו באופן מדויק על ידי אנשי המקצוע שלנו ברחבי הארץ.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות