שיש קיסר או שיש אוניקס

מי שמזמין ארונות חדשים למטבח, מתלבט מאד מאיזה חומר יהיו משטחי העבודה. יש כמה אפשרויות מוכרות, כמו משטחי שיש של אבן קיסר שהם משטחים איכותיים בטיב מעולה.

שיש קיסר

מדובר במינרל הקוורץ אשר נמצא באופן טבעי במרבצים שונים ברחבי העולם ועקב התכונות האופייניות לו כמו חוזקה של האבן, עמיד ואיתנות גבוהה והנראות היפהפייה שלה כיוון שיש בה פולימרים ופיגמנטים אשר יוצרים שילובים יפהפיים.

הלקוחות יכולים לבחור בין משטחי שיש מרהיבים בגוון אחיד כמו לבן או שחור, או במשטחי שיש מיוחדים אשר מורכבים מכתמים צבעוניים או גלים של צבע במיקומים שונים.

העיצוב הטבעי יוצר לא אחת מצב שמשטח שיש אחד אינו דומה למשטח שיש אחר אשר הותקן בדירה אחרת. 

שיש אוניקס 

שיש אוניקס הוא סוג חדש יחסית של שיש אשר התחלנו לשווק בארץ רק לפני כעשרים שנה אך מכיוון שמדובר בדגמים מאד מיוחדים, יש לשיש זה תהודה רבה ולכן לקוחות ומעצבי פנים רבים בוחרים בו.

מדובר באבן גיר בעלת צפיפות גבוהה של מינרלים ובתוכה נראים גידים קריסטלים. משטחי שיש אלו אשר מותקנים כמשטחי עבודה במטבחים או בחדרי האמבטיה מעניקים לכל מקום מראה מאד יוקרתי. אומנם מדובר במשטח שיש צבעוני אך יש בו גם שקיפות מסוימת ותכונה זו מייחדת את משטחי אוניקס ממשטחי שיש אחרים הקיימים בשוק כמו אבן קיסר ושיש גרניט. רבים מנצלים את השקיפות יוצאת הדופן ומתקינים סמוך אליו גופי תאורה או תאורת לדים וכך מקבלים אפקטים מאד מיוחדים של אור וצל.

כדי ליהנות לאורך זמן משיש אוניקס יש לטפל בו כהלכה ולשים לב שלא נשפכים עליו חומרים אשר יוצרים כתמים ובכך פוגמים במראה הקלאסי של שיש זה וזאת לעומת שיש אבן קיסר אשר אינו דורש תחזוקה מיוחדת כיוון שלא נוצרים עליו כתמים ולכן די בניקיון נורמטיבי באמצעות מטלית וחומר ניקוי.

את שיש אוניקס אפשר לרכוש בהרבה מאד דוגמאות מפתיעות הן מבחינת הגוונים שלהם והן מבחינת הטקסטורות הכוללות פסים בצבעים שונים כמו אפור או שחור וגם בדוגמאות אשר מזכירות צורות שונות כמו פרחים.

הבחירה בין שיש קיסר לשיש אוניקס 

לאור העמידות הייחודית של שיש קיסר והמוניטין הרב שלו, לקוחות נוטים להתביית על סוג זה של שיש. אך יש גם רבים אחרים אשר מחפשים פריטים יוצאי דופן ולכן הנראות של שיש אוניקס מוצאת מאד חן בעיניהם.

היתרון בעיקר באוניקס הוא להתקין שיש בדגם אשר לא קיים כמעט לאחרים וכך לבדל את הנראות של הבית הפרטי מול השכנים. 

אם גם אתם מתלבטים בין שני סוגי השיש המובילים הללו, נציגי המכירות המקצועיים שלנו ישמחו לסייע לכם בהכוונה בעצה טובה ובחשיבה משותפת, כדי למצוא את הפתרון הנכון ביותר עבורכם.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות