הטרנדים הבולטים בעיצוב שיש למטבחים

ברוב המקרים הקמה של מטבח חדש או חידוש של מטבח קיים הוא פרויקט גדול הן בממדיו התכנוניים ההנדסיים והעיצוביים והן ברמה הכספית. פרויקט מסוג זה מבצעים בדרך כלל אחת לשנים רבות או כאשר עוברים דירה.

טרנדים בולטים בעיצוב המטבח

לאור זאת, החשיבה וקבלת ההחלטות לגבי האופציות השונות כמו סוג הארון, צבעיו וסוג משטח העבודה מבוסס על כך שהמשפחה תיהנה ממטבח זה לאורך זמן. מעצבי פנים רבים אשר מלווים את הלקוחות במסלול ההגעה למטבח מעוצב ופרקטי, בוחנים הרבה מאד אפשרויות אשר מתרכזות במטבח בסגנון שיהיה יפה ואופנתי לאורך זמן כמו המטבחים הקלאסיים או המודרניים. יש טרנדים חדשים שהם מרהיבים אך אי אפשר לדעת אם הם יישארו לאורך זמן.

אחת ההפתעות בתחום זה הם משטחי שיש למטבח בצבע שחור אשר תפסו תאוצה מאד משמעותית בשנים האחרונות והפכו מטבחים רבים לכהים מאד. הצבע השחור מראה אצילות ויוקרה, הוא גם מאד פרקטי כיוון שלא נראים עליו לכלוכים או כתמים והוא תמיד ייראה נקי ומבריק.

הפתעה נוספת היא משטחי שיש לבנים. למשטחי העבודה הללו יש יתרון עצום בעובדה שהם יוצרים סביבת עבודה רחבה הרבה יותר מגודלו של המטבח במציאות. המטבח נראה אסתטי, בהיר ומלא אור. 

משטחי שיש לבניםקיימת תהודה רבה למשטחי אוניקס לאור המראה הייחודי שלהם הכולל גם צבעוניות וגם שקיפות. מתאימים את גידי השיש לצבעם של ארונות המטבח ויוצרים מראה יוצא דופן של מטבח יפהפה.

טרנדים חדשים בתחום משטחי העבודה למטבח 

אחד השינויים העיצוביים הגדולים בשנים האחרונות הוא בכך שאנו לא מייצרים שוליים לאורכו של משטח השיש. המסקנה היא שכמעט לא קורה שנוצרת הצפה של מים על משטח העבודה ולכן השוליים הללו מיותרים. שינוי זה גורם לכך שהמשטח הוא בעל קו אחיד, חלק ושטוח ולכן מוסיף יופי רב למטבח. 

יש לקוחות אשר מעדיפים משטח מנירוסטה לאור העובדה שהוא מאד פרקטי וקל לניקוי ואחרים אשר מזמינים משטח מעץ. מדובר בטרנדים מינוריים אשר לא סוחפים לקוחות רבים אך הם בהחלט קיימים.

הדגמים הקלאסיים של השיש 

שיש גרניט ואבן קיסר הם סוגי שיש קלאסיים אשר תמיד יש להם תמיד ביקוש אצלנו. האיתנות שלהם מדרבנת לקוחות ומעצבי פנים להישאר בסוג המוכר והאיכותי ולכן הם בוחנים את כל האופציות הקיימות מבחינת נראותם של משטחי השיש ובוחרים את הדגם אשר נראה להם ביותר. 

בחירת שיש היא משימה לא פשוטה. לקוחות אשר מגיעים לאולמות התצוגה שלנו עם מעצב פנים או בלעדיו, נחשפים לאין ספור אפשרויות של משטחי שיש, בשלל גוונים וצורות.

נציגי השירות המנוסים שלנו מסייעים להם מאד על ידי עריכת סימולציות לגבי נראותו של השיש עם ארונות הצבועים בצבע כזה או אחר, כדי שהלקוחות יהיו שלמים בהחלטות שלהם.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות