שיש מומלץ למטבחים שחורים

בשנים האחרונות יש עלייה משמעותית בארונות מטבח אשר נצבעים בצבע השחור. הצבע הקלאסי אשר בעבר לא נכנס למטבחים מקבע לאט לאט את מקומו כטרנד שיישאר במטבחים לאורך זמן. מעצבי הפנים וגם הלקוחות גילו את היתרונות הרבים של הצבע הדומיננטי ולכן הוא קיים כבר בהרבה מאד מטבחים של בתים פרטיים ודירות.

בחירת המשטחים מעל הארונות מצריכה החלטה על סוגי השיש ועל הגוון המתאים ביותר, אם גם המשטח יהיה בצבע שחור או בגוון אחר כדי ליצור קונטרסט בנראותו ואיזה סוג שיש יהיה הנכון ביותר לכל מטבח.

ברוב המקרים ההתלבטויות נעות בין גווני שחור, לבן ואפור והלקוחות ומעצבי הפנים מקבלים החלטה על העיצוב הנראה להם המתאים ביותר. קיימים גם מקרים שהבחירה נופלת על גוון אחר כמו אדום ליצירת מטבח יוצא דופן.

בחירת גוון השיש

במטבחים מודרניים רבים בוחרים להזמין שיש אשר גם הוא בצבע שחור כדי לשדר מטבח בעל מראה יוקרתי. הצבע השחור מתאים מאד גם למטבחים בממדים קטנים יחסית, כיוון שהצבע השחור יוצר נראות של מטבח שהוא גדול הרבה יותר מגודלו במציאות והלקוחות מנצלים את התעתועים האופטיים הללו.

כאשר בוחרים משטחי שיש שחורים, יש לכך יתרון כיוון שלא רואים כתמים ולעיתים גם לכלוך כך שתמיד המטבח הוא בעל נראות קלאסית ויפהפייה, אף על פי שמדובר במוצר יקר יותר, הוא המועדף על לקוחות רבים.

התאמת שיש באחד מגווני האפור מתאים מאד לכל מטבח אשר נבנה בעיצוב קלאסי ומוסיף לו נופך סולידי. השילוב של שיש אפור וארונות מטבח בצבע שחור הוא שילוב מנצח ויוצר נראות אשר מתאימה לכל מקום ומאפשרת לשלב בתוך המטבח אקססוריז, תאורה, מוצרי חשמל ופריטים נוספים כמו אריחי קרמיקה על הקירות ועל הרצפה, תוך שמירה על צבעי אפור ושחור אשר יוצרים משחק של גוונים במיקומים השונים. ברוב המקרים משטחי השיש בגווני האפור, הם זולים יותר מגווני השחור, אך לא פחות איכותיים.

שיש לבן יוצר מראה ייחודי ומכתיר את המטבח כיוצא דופן במראהו. הצבע הלבן יוצר הגדלה טבעית לגודלו של המטבח, אשר נראה מאד גדול וארוך ועם זאת יוקרתי ואקסקלוסיבי. הניגוד בין הארונות השחורים והצבע הלבן של השיש יוצר מראה נקי ומיוחד. הצבע הלבן מתאים לכל סגנון הבנייה של ארונות המטבח ולכן אהוב מאד על הלקוחות ועל מעצבי הפנים.

סוגי השיש למטבח

קיימים כמה סוגי שיש למטבח כמו אבן קיסר, שי גרניט, אבן טבעית אוניקס ועוד.

משטחי הקוורץ של אבן קיסר הם בין משטחי השיש הבולטים אשר נדרשים כל ידי קהל הלקוחות שלנו לאור העובדה שמדובר באבן טבעית אשר נחצבת במעמקי האדמה. לאחר תהליך העיבוד אשר אנו מבצעים במפעל התוצאה היא משטחים מדהימים בעלי מרקם חלק ונעים וטקסטורות ייחודיות.

משטח זה הוא האיתן ביותר מבין משטחי השיש ולכן ניתנת עליו אחריות של היצרן לכל החיים.

שיש נוסף אשר נעשה בו שימוש רב הוא שיש גרניט אשר הוא עמיד מאד ומתאים גם לטמפרטורות מאד חמות. משטחי השיש הללו קיימים באין ספור צבעים ומרקמים. לא אחת ייבחר משטח הוא בגוון ובטקסטורה ייחודית שאין עוד משטח כמוהו.

שיטת העבודה הייחודית בה אנו מייצרים את משטחי השיש סוחפת אלינו לקוחות רבים אשר מעריכים עבודה מדויקת לאור השימוש במכונות ייצור הפועלות בטכנולוגיות מתקדמות תוך שימוש בחיתוכי לייזר CNC. נשמח לייצר גם עבורכם את משטחי השיש המתאימים לכם ביותר מתוך ההיצע הגדול הקיים במפעל.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות