בחירת שיש למטבח מודרני

כניסה לדירה חדשה מלווה באין ספור החלטות אשר קשורות בעיצובו של כל מרחב בבית. חלק ניכר מהחשיבה ומהתקציב הכספי מופנים לנושא המטבח, לאור העובדה שהוא לב ליבו של כל בית.

המטבח יוצר את החמימות המשפחתית כאשר הסירים מבעבעים על הכיריים או העוגה הריחנית נאפית בתנור לקראת שבת.

נראותו של המטבח

פרקי הזמן הארוכים אשר מבלים כל הבשלנים בבית במטבח, מצריכה היערכות נכונה ופונקציונלית כך שתהיה נוחות מרבית לאורכם של כל תהליכי הכנת המאכלים והמטעמים.

לא אחת נמצאים במטבח יותר מאדם אחד אשר מבשלים, שני בני הזוג או אחד מהם עם אחד הילדים או עם החברים ולכן מתכננים מראש שיהיה זה מטבח רחב ידיים, כך שאפשר יהיה לעבוד במקביל וללא הפרעה זה לזה.

עיצובם של ארונות המטבח הוא נתח חשוב לאור חשיבותו של המטבח והמעצבים מציעים כמה וכמה אופציות של מטבח קלאסי, מודרני, כפרי בסגנון ווינטג' או שילוב מקורי.

המגמה היא לנצל את מלוא השטח בארונות אחסון לנוחות מקסימלית כך שלא יהיה צורך להניח חפצים כמו מיקסר או טוסטר על משטח השיש. לכל פריט יוקצה שטח בתוך הארון וכך משטחי השיש ינוצלו לטובת העבודה הנדרשת להכנת המזון.

במטבחים הגדולים מקימים אי אשר גם עליו קיימים משטחי עבודה. האי יוצר עמדת עבודה נוספת עבור בני הבית ומעבר לכך גם שטחי אחסון נוספים. גודלו של האי ועיצובו מותאמים לגודלו של המטבח והאפשרות האופטימלית לניצול השטח וכך מתכננים משטח ארוך, מרובע, פינתי או עגול.

שיש למטבח מודרני

הימצאותו של משטח השיש על גבי ארונות המטבח התחתונים והאי מקנה להם מראה אצילי ויוקרתי. כאשר נכנסים למטבח ורואים משטחים ארוכים ונקיים, הם יוצרים רושם עז ומעלים בכמה רמות את נראותו של המטבח ושל הבית כולו.

מעצבי הפנים מסייעים ללקוחות לבחור את משטחי השיש המתאימים ביותר לצבעם של ארונות המטבח ולכן האפשרויות הן רבות מאד, שילוב מוצלח הוא של צבעים אשר יוצרים יחד הרמוניה נפלאה.

אפשר לרכוש משטחי שיש חלקים בשפע של גוונים וגם משטחי שיש אשר יש בהם דוגמאות מינוריות או זנבות שיש בגוון אחר אשר נראים פה ושם במרחב. הנגיעות האלה יוצרות נראות יצירתית מרתקת ויוצאת דופן בכל שטחו של השיש.

שיש למטבח מודרני

סוגי שיש למטבח

אנו משווקים, מייבאים ומתקינים משטחי שיש איכותיים בלבד כמו שיש קיסר, שיש גרניט, אבן טבעית, אוניקס ואבנים נדירות ובלעדיות.

כל המשטחים נחתכים בדיוק רב ובהתאם למידות הנדרשות לאור השימוש במכונות חיתוך חדשניות באמצעות CNC לייזר.

שיש גרניט הוא סלע טבעי עמיד וקשיח הוא מסוגל לעמוד בדרגות חום גבוהות ולכן אפשר להניח עליו פריטים חמים. שיש זה מחזיק בכל מטבח שנים רבות ללא תקלות ואינו סופח כתמים או סופג לכלוך.

שיש קיסר בנוי מאבן קוורץ טבעית בטיב מעולה. הימצאותו של כל גוש לאורך שנים בטבע יוצרת בתוכו שפע של צבעים המשתלבים זה בזה ולכן חלק מהדוגמאות הן אקסמפלר ייחודי בעל נראות בלעדית שלא תיראה במקומות אחרים כלל.

 התקנת משטחי השיש

קיימת חשיבות רבה להתקנה מוקפדת של משטחי השיש בדיוק במקום שהוקצה לכך כדי לא ליצור מצבים שמים יחדרו פנימה דרך השיש לארונות המטבח החדשים.

המפעל עתיר הניסיון שלנו מייצר בכל יום הרבה מאד משטחי שיש המותאמים להזמנות של הלקוחות מתוך ההיצע העצום של משטחי השיש אשר אנו רוכשים, כדי לאפשר ללקוחות לבחור את המשטחים היפהפיים והאיכותיים ביותר עבורם.

 

 

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות