5 יתרונות שיש למטבח בצבע שחור

המטבח הוא לב לבו של הבית, וגם הבטן הרכה של המון אנשים. בעוד יהיו אלו שיהיו מוכנים לוותר על עיצוב בחללים מסוימים, נדמה כי ישנו קונצנזוס כי המטבח צריך לקבל את תשומת הלב הגדולה ביותר. אותה השקעה במטבח באה לידי ביטוי החל מעיצובו ועד הפיכתו לחלל פונקציונאלי. מטבח בצבע שחור לא רק תורם עיצובית לכל החלל, אלא שהוא מגלם בתוכו יתרונות נוספים שכדאי שגם אתם תכירו:

1.מטבח כזה יש רק לכם

המטבח הוא חלל מרכזי בבית, וחללים מרכזיים נהוג לעצב על בסיס צבעים בהירים יותר. בסופו של דבר, מדובר על עניין של טעם. לרוב, אנשים שיהיו מעוניינים במטבח כהה בצבע שחור, לא יצטרכו להתלבט יותר מדי ונטיית הלב שלהם תביא אותם לעשות את הבחירה. היתרון הגדול הוא שמטבחים שחורים אינם נפוצים, כך שהמטבח שלכם מחזיק ביתרון עיצובי הייחודי לכם. כמו כן, מטבח שחור לא מעצב אך ורק את המטבח, אלא שהוא תורם עיצובית לכל החללים "השכנים" כמו פינת האוכל והסלון.

2.הצבע השחור כצבע יוקרתי וקלאסי

הצבע השחור זכה בכל המחמאות האפשרויות בכל הקשור לעיצוב פריטי לבוש באמצעותו. אם הצבע שחור מחמיא לכם, גם מטבח שחור יחמיא לכם. הצבע שחור במטבח שלכם יוצר אווירה דרמטית, מסתורית, יוקרתית ואלגנטית. המטבח השחור מתאים בעיקר לבתים המעוצבים בקו מודרני, אך ניתן לשזור את הגוונים הכהים גם בבתים המעוצבים על בסיס קווים אחרים.

בנוסף, הצבע השחור, בשונה מבצעים אחרים, הוא לא טרנד. השקעה במטבח מצריכה מכם להשקיע שני משאבים יקרים – זמן וכסף, כך שהתמורה שאתם מצפים לה היא השקעה שתשרת אתכם לטווח הארוך. עם הצבע השחור, אינכם צריכים לחשוש מהרגע בו המטבח שלכם לא יהיה עוד רלוונטי – זאת מאחר ומדובר על צבע שזכה במעמד של קלאסיקה על זמנית.

3.קל מאד לתחזק ולשמר את נראות המטבח

הצבע השחור לא רק מחמיא למטבח שלכם עיצובית, אלא שהוא מאפשר לכם גם ליהנות מתחזוקה פשוטה יותר ויכולת לשמר את נראות המטבח. אם לוקחים את הדוגמא הקלאסית של שיש שהתלכלך, הרי שכל עוד מדובר על שיש בעל יכולת ספיגה גבוהה, אתם יכולים למצוא עצמכם עם שיש מוכתם. הנחתם על השיש כף עם תבלין שיוצר כתם? הוא לבטח יישאר שם.

עם שיש שחור לעומת זאת שהוא חלק בלתי נפרד מעיצוב המטבח השחור שלכם, אתם יכולים לשלול את החשש כי גם במקרה של כתם, הוא לא יהיה ניכר לעין. באופן כללי, על ארונות מטבח בהירים קל יותר להבחין בכתמים וסימני אצבעות, בעוד הצבע השחור מטשטש בקלות עקבות שכאלו.

5 יתרונות שיש למטבח בצבע שחור

4.היצמדות לבשורות העיצוביות המתקדמות ביותר

לעצב מטבח שחור מצריך המון אומץ. מגזיני העיצוב הגדולים המעוניינים להציג דוגמאות של מטבחי יוקרה מודרניים ואלגנטיים, בוחרים פעם אחר פעם במטבחים כהים. הצבע השחור היה המון שנים טאבו בכל הקשור לעיצוב המטבח, אך בשנים האחרונות הצבע הפך לצבע שיוצר את הנראות הרלוונטית, הבועטת והיצירתית. למרות שהצבע השחור לא צריך תווית של "טרנד לוהט", עיצוב המטבח באמצעותו מסתמן ככזה השייך למביני עניין וטעם.

5.המטבח השחור מדגיש אלמנטים מיוחדים

ולבסוף, המטבח השחור למעשה מאיר אלמנטים מסוימים למרות הגוון הכהה שלו. כך לדוגמא, ספוטים מיוחדים יודגשו בסביבה כהה, מוצרי חשמל צבעוניים, צמחייה וכלי בישול. בתוך מטבח בהיר, לא אחת אקססוריז שונים נבלעים בתוך התפאורה שאינה מדגישה אותם. עם מטבח שחור, כל פריט הופך לפריט עיצובי שתורם לנראות הכוללת במטבח שלכם.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות