על פי מה נמדד שיש איכותי?

גם עין שאינה בהכרח מקצועית ומבינה תדע בקלות להבחין בין שיש איכותי המקנה לחלל משטח יוקרתי, מבריק ומסקרן לבין שיש רגיל לחלוטין.

ניתן לראות כי כיום עיצוב באמצעות שיש הפך לטרנד מוביל שנראה עתיד להישאר איתנו.

משכך, ניתן להבחין חללים רבים מעוצבים באמצעות סוגי שיש שונים. המובן מאליו הוא עיצוב מטבח באמצעות שיש למטבח איכותי ומיוחד אבל אט אט התחילו לעצב חללים שונים בבית באמצעות שיש מיוחד וייחודי שמקנה לחלל תחושה יוקרתית, מסוגננת ויפה.

אז אם גם אתם רוצים לחדש באמצעות שיש איכותי הגיע הזמן להבין אחד ולתמיד על פי מה נמדד שיש איכותי.

על פי מה נמדד שיש איכותי

קצת על אבן השיש וייחודה

השיש הוא אבן גיר אותו מעבדים על ידי חימום. אבן השיש בצורתה המעובדת משמשת בעיקר עבור משטחי עבודה למטבח , חדרי רחצה , חיפויי קירות דקורטיביים, שולחנות בר, ריצוף הבית ועוד מגוון שימושיים ביתיים המקנים לחלל עיצוב עכשווי, מודרני וייחודי.

למעשה השיש מהווה חומר גלם איכותי ויוקרתי אך יחד עם זאת מהווה את אחד החומרים הנפוצים והשימושים שקיימים.

על מנת לדעת על פי נמדד שיש איכותי חשוב להבין כי לשיש יש תכונות טבעיות ומיוחדות אשר הופכות אותו לחומר כה מבוקש:

גוון השיש

בין אם אתם אוהבים גוון אחיד וחלק ובין אם אתם מעוניינים במראה מעוצב אבן השיש מגיע בגוונים המאפשרים לכל אחד ואחת מכם את הבחירה החופשית ולהתאים אותו לחלל. גוון השיש ללא ספק מהווה אלמנט אשר משפיע על איכות השיש.

עמידות השיש לטמפרטורות

המדובר בתכונה חשובה אשר משפיעה על איכות השיש בעיקר כאשר מעוניינים לבחור שיש איכותי כמשטח עבודה למטבח . בזמן עבודת הבישול והאפייה במטבח , אנו זקוקים למשטח עבודה עמיד וחסין בפני טמפרטורות גבוהות שנוכל להניח עליו כלים חמים מבלי לחשוש שאנו הורסים את השיש.

חוזק וקושי

כאשר אנו מעוניינים לדעת על פי מה נמדד שיש איכותי אין ספק שאלו תכונות חשובות במיוחד ולא משנה לאיזה חלל אתם מחפשים שיש. שיש חזק יוכל להחזיק כלים כבדים מבלי החשש שמא השיש ייסדק וייהרס. המדובר בתכונה קריטית בעיקר למי שמעוניין באבן השיש לשולחנות או משטחים אשר מניחים עליהם חפצים.

בין היתרונות הבולטים של השיש הוא העבודה שניתן למצוא כיום בשוק מגוון סגנונות, עיצובים וצבעים כך שכל העדפה של סגנון עיצובי מסוים יכולה לבוא לידי ביטוי. ההיצע הנרחב של סגנונות השיש מאפשר יד חופשית לכל אחד לעצב את החלל כאוות נפשו.

שיש איכותי

אז אחרי שהבנו על פי נמדד שיש איכותי הגיע הזמן להבין אילו סוגי שיש עיקריים נמצאים היום בשוק ומה התכונה הבולטת של כל אחד מהם:

ראשית, שיש אבן קיסר – מהווה חומר גלם נפוץ ואהוב לאור החוזק והעמידות שלו בפני טמפרטורות. יתרון נוסף הינו שהעלות אינה גבוהה ביחס לתמורה.

שנית, שיש גרניט – המדובר בשיש מאבן טבעית שייחודו בכך שאינו נשרט בקלות מה שמאפשר שמירה על מראה יפה וחדיש לאורך זמן.

שלישית, שיש חברון – שיש טבעי ועמיד במיוחד לחום כך שמתאים בעיקר לעיצוב מטבחים.

כפי שראינו, לשאלה על פי מה נמדד שיש איכותי אין תשובה אחת וקודם כל יש לבחון את התכונות הנדרשות בהתאם לחלל אותו אנו רוצים לעצב . אם חברה מקצועית ואיכותית בעלת ניסיון עשיר בהתאמת משטחי שיש תוכלו ליהנות מייעוץ והכוונה שללא ספק יהפכו את החיים שלכם לפשוטים וקלים .

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות