עיצוב מטבח עם שיש קיסר בגוונים כהים

לקוחות הנכנסים לבית חדש או מבצעים שיפוץ מאסיבי של הדירה הכולל החלפת הריהוט במטבח שוכרים בדרך כלל מעצב פנים כדי שיגבש יחד איתם חשיבה על נראות המטבח החדש.

כל לקוח מוביל את כיוון החשיבה לדברים הנראים לו יפים ביותר מבחינת צבעי ארונות המטבח, גווני השיש, אופיים של הפרזולים וכו'.

שיש קיסר בגוונים כהים

בתקופה האחרונה קיימת עליה בכמות ההזמנות של שיש קיסר בצבעים כהים, דבר שלא היה קיים בעבר. הצבע השחור שאהוב על לקוחות רבים כפריט של לבוש או הנעלה תופס מקום של כבוד גם בתחום המטבחים. הוא משרה אווירה של יוקרה, קלאסיקה ויופי אצילי.

התחושה העיצובית היא שהימצאותו של הצבע השחור או גוונים כהים נוספים במטבח אינו אירוע חד פעמי או טרנד חולף אלא מדובר במגמה שתישאר תמיד לאור הנוכחות הבולטת של הצבע השחור והמהפך שהוא יוצר בנראותו של כל מטבח.

התאמה של השיש לארונות המטבח

ארונות המטבח מיוצרים בסגנונות שונים כמו סגנון כפרי, קלאסי, מודרני ווינטאג'. לכל אחד מהם קיים קו עיצובי שונה ומגוון צבעים מובילים. בבתים רבים אפשר לראות ארונות מטבח בצבעים בהירים כמו לבן חלק או גווני שמנת. המעיזים, מזמינים גוונים ייחודיים כמו תכלת, ירקרק וגוונים נוספים ההופכים את המטבח לצבעוני והרבה יותר שמח.

שיש בצבע שחור או בגוונים כהים אחרים המותקן על הארונות התחתונים במטבח שצבוע באחד מהגוונים הללו בגרפיט או בצביעה אפוקסית יוצר קוטביות מעניינת בין שני הצבעים ולכן התוצאה היא מושלמת ויוצאת דופן.

אורחים המגיעים לראשונה לבית ונחשפים למטבח מסוג זה עומדים המומים מהתוצאה הייחודית שמותירה רושם עז הן מיופיו של המטבח והן מרמת הפרקטיות שלו.

עיצוב מטבח עם שיש קיסר בגוונים כהים

שיש קיסר בגוונים כהים

התקנת שיש בגוונים כהים מאפשרת עבודה נעימה מאד במטבח על משטח מאסיבי שאינו סופג כתמים ואינו נשרט לאור העמידות הרבה של אבן קיסר.

תאורה מעל משטחי העבודה

יופיו של המטבח נגזר גם מיופיים של גופי התאורה וממיקומם. מכיוון שבשעות הערב עובדים במטבח בעיקר מעל משטחי העבודה, המגמה היא לא להציב גופי תאורה במרכז חלל המטבח אלא להאיר באופן נקודתי את כל החלל הקיים מעל משטחי השיש הארוכים מעל ארונות המטבח וכל השטח מעל האי במקום שבו הוא ממוקם במטבח. התאורה הממוקדת תיצור סביבת עבודה נוחה מאד לכל הבשלנים.

עיצוב מטבח עם שיש קיסר בגוונים כהים

תחזוקה של שיש קיסר

את השיש האיכותי קל מאד לנקות באמצעות חומרי ניקוי רגילים ומטלית לחה. תוך דקות כל משטח השיש הופך למבריק, נקי ומצוחצח. גם כתמים קלים מאד לנקות בדרך זו עם שפשוף קל וכך נהנים משיש כהה לאורך זמן ארוך.

מטבח אלגנטי

הגוונים הכהים של השיש הופכים את כל מתחם המטבח ליחידה מאד אלגנטית וייחודית. המשטח השחור הופך כל פריט הנמצא בסביבתו לפריט בולט. כל מכשירי החשמל הנרכשים בדרך כלל בגוונים בהירים יותר כמו כסוף או לבן, נראים במלוא הדרם עקב הקונטרסט היפה בין צבעם לבין גווני הארונות והשיש.

שטחי אחסון במטבח

בעת תכנון המטבח וגודלו, יוצרים די ארונות כך שכל כלי האוכל ומוצרי המזון יאוחסנו בתוך הארונות. מי שמתכנן גם אי, יוצר שטחי אחסון רבים נוספים.

המגמה היום היא להותיר שיש ריק כשאין עליו פריטים, קופסאות או מוצרי חשמל קטנים כמו טוסטר או בלנדר. לכל אחד מהמוצרים הללו מיועד מקום ספציפי בתוך אחד הארונות או במגירות הרבות ולכן השיש הוא ערום ויפהפה.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות