איך לבחור שיש שישדרג את מראה המטבח וירשים את האורחים שלכם

עבור כמעט כל אחד, המטבח הוא החלל המרכזי והחשוב ביותר בבית. מכיוון שבחלל זה אנו מבשלים ומכינים אוכל עבורנו ועבור המשפחה בכל יום, משקיעים בארוחות איכותיות לסופי השבוע או כשחברים מגיעים, ובכלל זהו המקום בו כל המשפחה זמן יחד עם ארוחה מסביב לשולחן האוכל שנמצא במטבח או בסמוך אליו.

כדי שתהליכי העבודה והבישול במטבח יהיו נוחים ואידיאליים, אנו תמיד מקפידים לבחור את עיצוב המטבח על פי החלטה והעדפה אישית שלנו. העדפה העיקרית כי המטבח יהיה פונקציונלי כמה שניתן, כך שיתאים לנו אישית במהלך השהייה והעבודה במטבח, (קראו מידע נוסף בנושא) הבחירה במשטחי עבודה גדולים ומרווחים היא הבחירה הראשונית, כך שיש צורך לבחור את סוג השיש למטבח המתאים לנו ביותר לעבודה וגם לעיצוב הכולל שקיים במטבח.

סוגי שיש למטבח

שיש גרניט – שיש גרניט הוא סוג השיש הנפוץ והפופולרי ביותר בקרב מטבחים רבים. מדובר על שיש העשוי אבן חזקה ועמידה במיוחד, כך שהיא אידיאלית לעבודה במטבח עם כלים חמים, סכינים חדות ועוד. נוסף על העמידות הגבוהה של השיש, ניתן לעצב את משטחי העבודה במגוון עיצובים יפים ומרשימים שישלימו את העיצוב הכולל של המטבח שבחרנו.

שיש אבן קיסרשיש אבן קיסר הינו שיש העשוי משילוב של אבן הקוורץ החזקה יחד עם חומרים נוספים. משטחי שיש אלו בעלי עמידות גבוהה וחזקה, וגם בעלי ברק ייחודי המעניק יופי מיוחד לחלל המטבח. שיש אבן קיסר הינו משטח שיש פופולרי נוסף על ידי אנשים רבים, מכיוון שמדובר על משטח עמיד ואיכותי, יחד עם עיצובים מרהיבים ומרשימים שניתן לעשות על המשטח וכך להתאים את העיצוב שלו לעיצוב המשלים של כל המטבח.

שיש אוניקס – שיש אוניקס הינו שיש העשוי מאבן ייחודית ומיוחדת, המקנה למשטחי השיש במטבח מראה טבעי ומיוחד יותר. ניתן למצוא משטחי שיש אוניקס בעלי גוון שחור מיוחד, או גוונים שקופים המעניקים אפשרות לשילובי גוונים מעניינים במטבח.

כך תבחרו שיש מעוצב שיתאים למטבח

נוסף על סוגי שיש אלו, ישנו עוד מגוון רחב של משטחי שיש שונים. הבחירה במשטחי שיש המתאימים ביותר למטבח צריכים להיעשות על פי הצורך, וגם על פי העיצוב הנדרש. משטחי השיש יכולים לשמש אתכם במהלך סעודות משפחתיות גדולות, כך שתוכלו להציב עליהם את האוכל שהכנתם בסגנון בופה של קייטרינג חלבי כך שכל אורח יוכל ליהנות מהגשה עצמית.

גם אם אינכם מעוניינים להכין את כל האוכל בעצמכם לסעודה, ניתן פשוט להזמין מגשי אירוח או קייטרינג מוכן על ידי שפים מקצועיים כמו נועה דניס. האוכל האיכותי שיוגש לאורחים במהלך הסעודה הביתית, יחד עם מראה השיש המרהיב והמעוצב – ידהים את כל האורחים שיגיעו לביתכם, ויעשה את הרושם שכיוונתם אליו.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות