שיש למטבח רמת גן

המעבר לבית חדש או קבלת החלטה על שיפוץ מאסיבי בדירה, כוללת בדרך כלל גם הקמת מטבח חדש ומודרני התואם את הצרכים של בני הבית.

ההחלטה על בניית המטבח החדש ועיצובו היא אחת ההחלטות המרכזיות והיא כוללת אין ספור התלבטויות על תכנון הפונקציונליות של המטבח, שילובם של מוצרי החשמל במיקומים הנוחים ביותר נראותו של המטבח ועיצובו.

הסגנונות העיצוביים יוצרים מטבחים ייחודיים בבתים השונים בהתאם לאהבותיהם של בעלי הנכס, מטבח מודרני, קלאסי, כפרי, בסגנון ווינטג' או כל סגנון אחר.

אחת המטרות של המטבח החדש הוא לאפשר בנייה של משטחי עבודה שייעלו את שיטות העבודה עבור הבשלנים. בדירות החדשות מתכננים בהתאם לשטח המטבח משטחי עבודה מעל ארונות המטבח התחתונים ובנוסף לכך, מתכננים אי במרכזו של המטבח שעליו מונח משטח עבודה רחב שהוא נוח מאד לשימוש. מעבר לכך אי זה מכיל בכל צלעותיו ארונות אחסון כך שהוא מגדיל באופן משמעותי את נפח האחסון שהוא צורך בסיסי במטבח.

קיימים היום כמה סוגים של משטחי עבודה, מסוגים שונים של חומרים עמידים אך ברוב המקרים ההחלטה נופלת על רכישת שיש למטבח רמת גן לאור איכותו הגבוהה של השיש.

סוגי שיש למטבח

קיים היצע נרחב של סוגי השיש והרבה מאד דגמים שיעשירו את המטבח ויקנו לו את היופי הייחודי שלו. חשוב לבחור שיש איכותי ופרקטי שישרת את בני הבית לאורך שנים ועם זאת לבחור בדגם התואם את הקו העיצובי של המטבח כך שתהיה התאמה מקסימלית.

שיש גרניט

זהו שיש הבנוי מסלע טבעי קשיח ואיתן שהוא בעל עמידות גבוהה לחום ולכן אפשר להניח עליו סירים חמים או תבניות חמות שיצאו מהתנור, ללא חשש לגרימת נזק לשיש. בתהליך הייצור והעיבוד של השיש מורחים מעל השכבה העליונה נוזל דבק שקוף וכך השיש נשאר כמות שהוא והוא אינו סופג או סופח כתמים כלשהם לאורך זמן.

הטכנולוגיה והקדמה הגיע גם לתחום משטחי השיש. העבודה המדויקת נעשית בזכות חיתוכי הלייזר בעיבוד ממוחשב באמצעות מכונות CNC יוצר גימור מושלם.

שיש קיסר

שיש הבנוי מאבן סינתטית עמידה בפני חיידקים וכתמים. חומר הקוורץ הטבעי קיים בטבע בשפע של צורות ודגמים יפהפיים ולכן מגוון האפשרויות והצבעים הוא גדול במיוחד הן בגוונים נפרדים והן בשילוב של כמה גוונים יחד היוצרים פריט יוצא דופן ביופיו.

המוצר הישראלי הוא בעל נוכחות עצומה ולכן בכל מקום שבו הוא ממוקם הוא יוצר דומיננטיות בנראותו ובשימוש היום יומי בו. עקב טיבו הייחודי מעניק לו היצרן אחריות לכל החיים כיוון שבתחזוקה פשוטה ואלמנטרית השיש ישרת את הלקוחות לשנים ארוכות של שביעות רצון.

שיש למטבח רמת גן כולל על פי רצונם של הלקוחות גם כיור מובנה המיוצר מדגם השיש שנבחר עבור משטחי העבודה וכך יוצרים רצף מדהים של הכיור ומשטחי העבודה כמקשה אחת.

במטבחים גדולים שיש בהם אפשרות להצבת אי במרכז המטבח, משטחי השיש הארוכים מאפשרים עבודה נוחה מאד במטבח לצרכי הבישול, האפייה, לישיבה נוחה סביב האי לארוחות המשפחתיות ולאירוח מושלם של המשפחה המורחבת והחברים.

שיש למטבח ברמת גן

מומלץ להתייעץ עם מומחי שיש בטרם עריכת ההזמנה כדי לקבל החלטה מושכלת איזה סוג שיש להזמין. שיש למטבח ברמת גן  אפשר לייצר ממספר סוגים וחשוב לבחור את הדגם המתאים ביותר לכל בית.

קיומו של שיש במטבח במשטחי העבודה הארוכים לאורך הארונות או המרובעים באי, מוסיפים יופי רב ופונקציונליות לכל מטבח.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות