החלפת כיור מטבח

החלפת כיור מטבח מתבצעת אם הכיור נשבר, התבלה ורוצים לחדש אותו, או במסגרת שיפוץ כללי של המטבח והזמנת ארונות מטבח חדשים, משטחי שיש ועוד.

לפני תחילת העבודה יש לוודא מהן המידות של הכיור הקיים ולרכוש כיור בגודל זהה, כך שהוא יתאים באופן מלא לחור שקיים עבורו בין שני משטחי השיש במטבח. 

החלפת כיור במטבח 

כדי לבצע החלפה יעילה של הכיור במטבח אם נשארים עם הארונות ועם משטחי השיש הקיימים, צריכה להיעשות באותה דרך בה הותקן הכיור הנוכחי, התקנה שטוחה, התקנה תחתית או התקנה עילית.

הסיבה לכך היא כי לפני שנים כשהתקינו את המטבח חיברו את ארונות המטבח התחתונים, לאחר מכן את הכיור ובשלב האחרון את השיש. הדפנות של משטח השיש מולבשים על הכיור ויוצרים אחיזה נאותה ומדויקת.

לכן אם מעוניינים להחליף את הכיור בלבד יש להיעזר במומחה בתחום השיש אשר יבצע את העבודה באופן מקצועי, כדי להקטין את הסיכוי לשבר בכיור או בשיש בעת ביצוע העבודה הזו.

לאורך שנים העובדים המיומנים שלנו מבצעים החלפת כיור במטבח עבור הלקוחות שלנו בהתאם לשלבים הנכונים.

שלבי התקנת הכיור במטבח

לצורך ביצוע עבודה מבצע העובד המנוסה חיתוך של השיש בקצה שלו כדי שאפשר יהיה לשלוף את הכיור הישן ביחידה אחת או בכמה חלקים אם מדובר בכיור שבור.

בשלב השני מניחים את הכיור החדש ועוטפים שוב בשיש תוך הדבקה באמצעות סיליקון איכותי וגמיש המאפשר החזרה של המצב לקדמותו. לאחר שמוודאים שהכיור עומד באופן יציב ולא נשקפת סכנה שהוא ייפול חלילה, משלימים את הדבקת השיש באופן יפה כך שכלפי חוץ לא ייראה השינוי שבוצע.

בנוסף לכך מתקינים מתוך ארון המטבח התחתון את הסיפון החדש כך שכל המים יוזרמו לביוב לאחר ששוטפים כלים או לאחר ניקיונם באמצעות מדיח הכלים.

התאמת הכיור למטבח 

ההמלצה שלנו היא לרכוש כיור חדש שמתאים בגווניו למטבח, כדי ליצור קו עיצובי נעים. הדבר חשוב במיוחד אם הלקוחות מחליטים להחליף או לחדש רק את חזיתות המטבח.

במקרים רבים הארונות הם במצב מצוין כיוון שהותקנו מעץ סנדוויץ' איכותי. כדי לרענן את נראות המטבח מחליפים או מחדשים את החזיתות של הארונות ושל המגירות בלבד. אם לדוגמה גוון הארונות היה כהה וכעת מחליפים זאת לגוון בהיר כדאי לרכוש כיור בגוון הקרוב ביותר לצבע זה. 

תיאום עבודת התקנת הכיור 

אנחנו מתאמים את כל נושא החלפת הכיור כדי שהנושא יהיה מתואם בין אנשי המקצוע על פי סדר הדברים, קודם חיתוך של השיש, הוצאת הכיור הישן, התקנת הכיור החדש ובסופו של דבר חיבור מחדש של השיש.

נשמח לבצע פעולות אלו גם במטבח שלכם, כדי שתיהנו מכיור פונקציונלי ונוח לעבודה ובעל נראות על פי טעמם העיצובי של הלקוחות.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות