החלפת כיור מטבח מבלי לפגוע בשיש

החלפת כיור חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע מיומן בתחום זה, כדי לבצע שינוי באופן חלק וללא כל פגיעה בעמידות שיש.

החלפת כיור מטבח מבלי לפגוע בשיש

למשטח השיש קיים תפקיד חשוב בפעולות היום יומיות שמתבצעות במטבח. אם יהיו בו סדקים, חתכים, שריטות או שברים, הדבר יפגום באיכות שלו ועלול לפצוע את בני המשפחה.

זו הסיבה שפעולות של החלפת כיור מתבצעות על ידי עובדים מומחים שלנו שביצעו עשרות פעמים פעולה מסוג זה במקצוענות רבה לאורך כל שלבי העבודה.

ברוב המקרים החלקים הקיצוניים של משטח השיש מונחים על הכיור לאחר ההתקנה שלו ולכן בשלב פירוק הכיור, חותכים את החלק של השיש הקרוב ביותר לכיור וכך נוצרת אפשרות להרים את הכיור באופן חלק כלפי מעלה וכך להוציא אותו.

לאחר מכן מחברים את הקטע שנחתך על ידי הדבקה באמצעות סיליקון איכותי. כאשר העובדים שלנו מבצעים זאת באופן מנוסה ומקצועי, אף אחד לא רואה שהיה חיתוך בשיש ושהוא הודבק. פס החיבור הוא דקיק ולכן לא רואים שהוא קיים.

בתום פעולה זו, מחברים את הסיפון החדש של הכיור כך שאפשר יהיה לבצע את הפעולות השוטפות של שטיפת כלים והפעלת מדיח הכלים.

טיפול בכיור שבור במטבח 

אם הכיור הנוכחי סדוק או שבור, חשוב להחליף אותו כיוון שכמות קטנה או גדולה של מים עלולה להגיע לארון המטבח ולגרום לנזקים לעץ. לכן אם רואים שקיימת בעיה בכיור, חשוב לטפל בה בהקדם, לרכוש כיור בגודל זהה ובגוון המתאים ביותר ולתאם את פעולת ההחלפה, כך שיגיע איש השירות שלנו ויטפל בחיתוך החלק הקיצוני של השיש. 

שיפוץ הבית והחלפת ארונות המטבח 

אם מבצעים שיפוץ במטבח, אפשר לבצע זאת בכמה דרכים:

  • הוצאה של כל ארונות העץ הישנים, הכיור, האריחים על הקיר והאריחים על הרצפה. 

הזמנה של ארונות מטבח חדשים מעץ סנדוויץ' איכותי על פי תוכנית התואמת את גודלו של המטבח, הצורך בארונות אחסון והרגלי האירוח של כל משפחה.

  • בשלב הבנייה של הארונות החדשים, מתקינים את הכיור ולאחר מכן העובדים שלנו מתקינים את כל משטחי השיש ומבצעים את החיבור של משטח השיש מעל הדפנות של הכיור, כדי ליצור חיבור ותמיכה.
  • אם הלקוח מחליט להחליף או לצבוע את חזיתות הארונות בלבד, הדבר אינו משנה דבר לגבי הכיור ואפשר להחליף אותו על ידי חיתוך חלק ממשטח השיש והדבקתו לאחר מכן.

הצוותים המומחים שלנו ביצעו הרבה מאד פרויקטים במתווים שונים של מטבחים ולכן הם מסוגלים להתמודד עם כל אתגר. בהתאם לצורך של הלקוח הם מטפלים בהחלפת כיור מטבח בהתקנה שטוחה, התקנה תחתית, או התקנה עילית. 

נשמח לבצע פעולות מסוג זה בביתכם כדי ליצור שינוי מהותי בנראות המטבח ובקו העיצובי שלו.

קראו עוד וצפו בגלריית שיש למטבח >>

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות