5 טעויות שיש להימנע מהן בבחירת שיש למטבח

משטחי השיש במטבח הם מרכיב חשוב מאד, בכל מה שקשור לנראותו של המטבח. משטחי העבודה הארוכים יוצרים מטבח מעוצב ויפהפה ולכן קיימת חשיבות רבה להקפדה על כל פרט ופרט בעת בחירת שיש למטבח.

בחירת שיש תואם למטבח 

ברוב המקרים בחירת שיש למטבח מתבצעת לאחר בחירת צבעם של ארונות המטבח. בהגעה לאולם התצוגה של השיש, בתפיסת העולם שלנו מומלץ להביא דוגמה של צבעו של הארון כדי ליצור התאמה מושלמת והרמונית של הגוונים. הגעה עם תמונה בלבד, לא תיצור תמיד את נראותו האמיתית והמדויקת של הארון ולכן השינוי בכמה טונים של גוונים, עלול להוביל לבחירה שגויה.

כשמניחים זה לצד זה את הדוגמה של צבע העץ ושל משטחי השיש השונים אפשר לדמיין מה תהיה הנראות הכללית של המטבח ולכן קל יותר לקבל החלטה על משטח זה או אחר.

לקוחות רבים נעזרים בשרותיהם של מעצבי פנים שמכוונים אותם למשטחי השיש שהם המתאימים ביותר, לעיתים מדובר בגוונים דומים שמשתלבים יפה ולעיתים מדובר בגוונים מנוגדים שדווקא הקונטרסט ביניהם, יוצר את השלמות.

חשיבותו של הקאנט לאורכו של משטח השיש 

אנו מקפידים בכל הזמנה להציע ללקוחות להזמין קאנט לאורכו של משטח השיש ובגובה הנדרש. יש לקוחות שחושבים שקאנט זה הוא מיותר ולכן מוותרים עליו, אך לדעתנו המקצועית זו טעות. תוך כדי העבודה במטבח לא אחת נשפכים מים או נוזלים אחרים ולכן הימצאותו של הקאנט היא חשובה כיוון שהוא עוצר אותם ואינו מאפשר לנוזלים לחדור פנימה לתוך הארונות, או ליפול מעבר למשטח ולהרטיב את הרצפה. אם מדובר לדוגמה בשמן שנשפך, התוצאה עלולה להיות מסוכנת אם מישהו יחליק במטבח. 

בחירת שיש למטבחנראותו של השיש 

ההרכב המינרלי של משטחי השיש משתנה ולכן לא כל יחידה היא זהה ליחידה אחרת. הדבר חשוב כשיש צורך בחיבור של כמה משטחים אם מדובר במרחב שהוא גדול. ולכן אנו מקפידים לוודא שיש במפעל את כל כמות השיש לכל פרויקט כשכל המשטחים בנראות דומה ואין שוני בגוונים של הגלים כדי לא ליצור נראות לא זהה של השיש, הן מעל ארונות המטבח התחתונים והן מעל האי.

שיש במטבח לאורך זמן 

ארונות מטבח ושיש למטבח זהו פרויקט שמבצעים אחת לכמה שנים או כשעוברים דירה ולכן המגמה היא לבחור שיש שישמש את בני המשפחה לאורך זמן, גם מבחינת איכותו וגם מבחינת ההתאמה שלו למרחב.

לכן בוחרים שיש שהוא בטיב מעולה שידוע ברמת העמידות שלו ובעל אחריות לשנים רבות. ההמלצה שלנו היא להזמין שיש קלאסי שיהיה תמיד אופנתי ולא שיש שהוא טרנדי כעת ויאבד את קסמו תוך כמה שנים.

נשמח לייעץ ולהעניק לכם הכוונה בכל נושא בחירת שיש למטבח, כדי שלא תעשו טעויות בנושא הנראות וההשקעה הכספית.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות