שיש מומלץ למטבחים לבנים

בשנים האחרונות חלק ניכר מהדיירים פונים אל חברת שיש בבקשה להתקין בביתם ארונות מטבח לבנים. הצבע הלבן מרמז על ניקיון, טוהר וביתיות ולכן אהוב מאד. 

עיצוב מטבחים 

מעצבי הפנים אשר מסייעים לבעלי הנכס לעצב את כל חללי הבית, מעניקים משקל כבד לעיצוב המטבח לאור חשיבותו הרבה, הן כגורם המאחד בין כל בני הבית והן לאור השעות הרבות שבהן מבלים במטבח בעת הכנת התבשילים והמאפים השונים.

כאשר מחליטים על מטבח לבן יוצרים וויזואלית חלל רחב ידיים אשר נראה הרבה יותר ממידותיו במציאות. אם מתכננים בו גם אי באחת הפינות או במרכזו של המטבח, הנפח הופך לגדול ודומיננטי הרבה יותר.

התאמת שיש בהיר למטבח לבן 

באופן טבעי יש כמה סוגי חשיבה ולכן בכל מטבח לבן משטחי השיש הם שונים וכך כל בית מבדל את נראותו מול הבית האחר. 

חלק מהלקוחות המגיעים לאולם התצוגה שלנו, יבקשו להשלים את הנראות הצחה של המטבח ולכן הם מעוניינים במשטחי שיש על טהרת הצבע הלבן החלק או לחלופין צבע לבן אשר קיימים בו כמה גוונים או טקסטורה מיוחדת. דוגמה מובהקת הם משטחי השיש של אבן קיסר בדגם מספרc 2141 אשר נראה כמו גבישים לבנים על הצבע הלבן של השיש או לחלופין דגם 2141 אשר נראה כתחרה לבנה ומרושתת על המשטח הלבן. 

מי שמעוניין בשיש של גרניט, יוכל לבחור בין דגמים רבים, כמו לדוגמה דגם ביאנקו נקטוס לבן או קשמיר וויט. בשניהם שולט הצבע הלבן אך נשפכים ממנו נחלים ודליות של גוונים מסקרנים.

אחד הטרנדים החדשים הוא משטחי אוניקס הייחודיים אשר בנויים מקוורץ טבעי. משטח לבן של אוניקס יכתיר את כל המטבח בצבע לבן בוהק וייחודי. 

מי שרוצה להעלות בכמה טונים מעל הצבע הלבן, בוחר בגוונים בהירים מאד כמו קרם או לבן בעל שבילים רבים בצבע כהה כמו שחור וכך נשברים הקווים הלבנים הנראים בכל המרחב.

התאמת שיש כהה למטבח לבן 

שיש כהה למטבח לבן

עד לא מכבר, הצבע השחור אשר שולט בתחומים רבים בחיים וגם בריהוט, לא נראה במטבחים. אך לאחרונה צבע זה חדר למטבחים והוא נראה הן בצביעת הארונות והן במשטחי שיש למטבח. אפשר לרכוש שיש בצבע שחור חלק או לחלופין, משטח שחור בעל טקסטורה יוצאת דופן כמו שיש גרניט בדגם ארסלוטו שחור, או דגם 5100 של אבן קיסר אשר גם הוא שחור, אך לכל אורכו נראים שבילים בגוונים חומים בהירים אשר בולטים למרחוק.

התלבטויות בין שיש לבן לשחור

נקודת המוצא הבסיסית היא אם ליצור מטבח שכולו משיש לבן בכל צדדיו, או להזמין ארונות מטבח לבנים ושיש שחור כדי ליצור ניגודיות אשר תבליט גם את הצבע הלבן וגם את הצבע השחור. 

נשמח להתלבט יחד אתכם ולהציע לכם את הטרנדים החדשים בתחום השיש. ביינתיים אולי יעניין אתכם לקרוא בהרחבה על שיש לבן או שיש שחור.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות