שיש או קרמיקה? מה נכון יותר לחדר הרחצה שלכם

לקוחות רבים מתלבטים בין התקנת אריחי שיש על רצפת חדר האמבטיה וגם על הקירות, או לחילופין להדביק אריחי קרמיקה בכל המרחב.

בשלב ראשון מדובר בחשיבה מקצועית עם היבט של פרקטיות ויכולת תקציבית. בשלב השני לאחר שמחליטים על החומר הנבחר, בוחרים את הגוונים, הן עבור הרצפה והן עבור חיפוי הקירות.

שיש סינתטי עבור חדר הרחצה

כאשר מדובר בחדרי אמבטיה אשר מצטברים בהם לחות ומים, המגמה היא לרכוש אריחי שיש. עבור הרצפה קונים משטחי שיש non slip וזאת לתחושת יציבות כאשר יוצאים ברגליים רטובות מהמקלחת או מהאמבטיה. קיימת חשיבות רבה להתעקשות על משטחי שיש מחוספסים כדי למנוע החלקה אשר עלולה לגרום לכך שהלקוחות ישברו את אחד מאיבריהם כמו רגל, אגן, יד וכו'.

קראו עוד על שיש לאמבטיה

לגבי חיפוי הקירות, לקוחות מסוימים יחליטו לחפות את כל הקירות במשטח אשר דומה בגווניו למשטח אשר מיועד לקירות. אחרים יעדיפו לחפות במשטחי שיש, רק את הקירות הממוקמים סביב המקלחון וזאת למקרה שהמים יגיעו לקירות. אופציה נוספת היא לחלק את חיפוי הקירות, חלק מהחיפוי יהיה של שיש ומקצתו מאריחי קרמיקה.

יתרונות של משטחי השיש

הלקוחות שלנו מסתכלים על כל נושא החיפוי מכמה היבטים, הפרקטיות ביום יום כמו נושא של ניקיון את המשטחים הללו קל מאד לנקות באמצעות מטלית לחה עם או ללא חומרי ניקוי ייעודיים. קיימת גם חשיבות לנושא הפרקטיות בעת ההתקנה כמו העובדה שאין צורך במריחת רובה. בקו העיצובי, מדובר במשטחי שיש בהם פריטים נעימים למגע ואפשר גם לאחר ההתקנה לבצע בהם תוספות על ידי קדיחת חורים, כמו לצורך התקנת ידית אחיזה.

מי שמחליט להתקין ריצוף וחיפוי משיש, מודע לכך שאחת לשישה חודשים עליו למרוח את המשטחים בשכבה של סילר כדי שיוצר מרקם הנראה כציפוי מעל כל שכבת השיש וזאת כדי למנוע ספיגת נוזלים וכדי לשמר את המשטחים לאורך זמן.

שיש או קרמיקההוספת כיור אינטגרלי

אחת האופציות הייחודיות היא יצירת כיור אינטגרלי בהמשך לחלקי השיש. כאשר הכול נמצא בקו אחד הדבר נוח מאד.

אריחי קרמיקה בחדרי האמבטיה

אריחי קרמיקה הם מוצר איכותי אשר עמיד בפני מים ולכן מתאים לחדרי האמבטיה. אחד היתרונות הבולטים בהתקנת אריחי קרמיקה על הרצפה ועל הקירות הוא אין ספור האפשרויות הצבעוניות אשר מכניסות שמחה רבה לחדרי הרחצה.

קיימים אריחי קרמיקה בשלל צבעים, עם תבליטים, הדפסים, ציורים, עיטורים ועוד ובמגוון רחב מאד של אפשרויות עיצוביות בהתאם להחלטתם של הלקוח ומעצב הפנים שלו.

הנראות הכללית של חדרי האמבטיה אשר הודבקו בהם אריחי קרמיקה צבעוניים היא יוקרתית, משרה אווירה מיוחדת ותחושה נעימה ביותר. קל מאד לנקות את האריחים הללו באמצעות מטלית לחה וחומר ניקוי מתאים ותוך פרק זמן קצר החדר מבריק ונוצץ.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות