מדוע אבן קיסר נחשבת לשיש כל כך פופולרי?

לקוחות רבים אשר מגיעים לאולם התצוגה שלנו כדי לבחון כמה אופציות של שיש עבור משטחי העבודה והאי במטבח החדש ובאמבטיה שלהם, מבקשים כבר בתחילת הפגישה לראות משטחים של אבן קיסר.

שמה של אבן זו נפוץ בכל המדינה ובחלק ניכר מהבתים מותקן שיש מסוג זה. גם בעולם הרחב למדו על ייחודה של אבן זו והיא נמכרת במדינות רבות רחבי העולם.

זו הסיבה שהלקוחות מקבלים תקופת אחריות ארוכה במיוחד בת כ – 12 שנים על טיבו של השיש וקבלת התעודה מעידה הן על טיבו של המוצר והן על העובדה שמנהלי החברה סומכים על משטחי השיש שישרתו את הלקוחות ללא תקלות או בעיות כלשהם.

ייחודיות של אבן קיסר

משטחי אבן קיסר מורכבים מקוורץ אשר כורים אותו באדמה לאחר תהליך התהוות של אלפי שנים. הקוורץ הטבעי קיים בטבע באין ספור צבעים, מרקמים וטקסטורות יפהפיות ולכן קיימות אופציות עיצוביות רבות.

קוורץ הוא חומר עמיד מאד ובעת ייצור המשטחים נעזרים בקוורץ הטבעי בריכוז של כ – % 93 ויתרת החומרים הם פולימרים ודבקים. בהליך הייצור החומרים מכנסים לשבלונות ייעודיות אשר יוצרות יחד חומר סינטטי איכותי, דחוס, איתן וחסון.

אפשר לייצר את המשטחים באופציה של מאט או לחילופין בנראות מבריקה.

עקב חוזקה היוצא דופן של אבן קיסר, אנו מבצעים במפעל שלנו עיבוד של המשטחים, חיתוך שלהם על פי המידות הנדרשות, כמו כן כיפוף והתאמה מושלמת למיקום שבו יונח המשטח, הן מעל ארונות המטבח והאמבטיה והן מעל האי.

שיש קיסרבחירת משטחי השיש למטבח ולחדרי האמבטיה

הקו העיצובי שבחרו הלקוחות בסיוע מעצבי הפנים שלהם, משתלב עם משטחי העבודה עבור חדרי האמבטיות והשיש והלקוחות מזמינים אבן קיסר בטקסטורות המתאימות לעבודות הנגרות, גלים שחורים לאורכו של המשטח, כתמי צבעים אשר נראים פה ושם ברחבי המשטח, שילוב של כמה צבעים ועוד. כאשר הבחירה היא ייחודית קיימת סבירות שלא ייראה שיש דומה בבתים אחרים.

גם בתחום משטחי השיש קיימים טרנדים אופנתיים עולמיים. בכל שנה מגיעים ארצה הלוחות הגדולים שהם הדבר הבא בתחום השיש, בגוונים ובטקסטורות מפתיעות.

חיי היום יום במטבח

משטחי העבודה במטבח מסייעים רבות לכל ההתנהלות במטבח בחיי היום יום. אף על פי שמדובר בשיש הטוב ביותר בעולם אשר מסוגל לשאת פריטים בחום של 180 מעלות, מומלץ להניח משטחים על השיש ורק עליהם להניח כלי בישול או אפייה חמים מאד. המשטחים העמידים אינם נשחקים לאורך השנים, לא נוצרים בהם כתמים שאינם ברי ניקיון לא שריטות ולא סדקים.

כנסו לגלריית שיש למטבח >

בחירת משטחי שיש

היצע המשטחים הוא עצום, דבר אשר מקשה על הלקוחות. אך בעזרת מעצב הפנים הם מצמצמים אפשרויות ותמיד מוצאים באולם התצוגה שלנו את הדגמים המתאימים ביותר עבורם.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות